Bilety autobusoweOświęcim - Kraków

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Oświęcim — Kraków

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
19:45
Czas przejazdu01 h. 25 min
Oświęcim
Oswiecim muzeum, ul. Stanisławy Leszczyńskiej
21:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15,45 
Przewoźnik: Lajkonik
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Oświęcim — Kraków w 2020 roku

Codziennie
05:45
Czas przejazdu01 h. 25 min
Oświęcim
Oswiecim muzeum, ul. Stanisławy Leszczyńskiej
07:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15,45 
Przewoźnik: Lajkonik
Ocena:
Codziennie
06:30
Czas przejazdu01 h. 25 min
Oświęcim
Oswiecim muzeum, ul. Stanisławy Leszczyńskiej
07:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15,45 
Przewoźnik: Lajkonik
Ocena:
Codziennie
08:20
Czas przejazdu01 h. 25 min
Oświęcim
Oswiecim muzeum, ul. Stanisławy Leszczyńskiej
09:45
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15,45 
Przewoźnik: Lajkonik
Ocena:
Codziennie
09:20
Czas przejazdu01 h. 25 min
Oświęcim
Oswiecim muzeum, ul. Stanisławy Leszczyńskiej
10:45
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15,45 
Przewoźnik: Lajkonik
Ocena:
Codziennie
10:10
Czas przejazdu01 h. 25 min
Oświęcim
Oswiecim muzeum, ul. Stanisławy Leszczyńskiej
11:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15,45 
Przewoźnik: Lajkonik
Ocena:
Codziennie
11:00
Czas przejazdu01 h. 25 min
Oświęcim
Oswiecim muzeum, ul. Stanisławy Leszczyńskiej
12:25
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15,45 
Przewoźnik: Lajkonik
Ocena:
Codziennie
12:15
Czas przejazdu01 h. 25 min
Oświęcim
Oswiecim muzeum, ul. Stanisławy Leszczyńskiej
13:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15,45 
Przewoźnik: Lajkonik
Ocena:
Codziennie
13:45
Czas przejazdu01 h. 25 min
Oświęcim
Oswiecim muzeum, ul. Stanisławy Leszczyńskiej
15:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15,45 
Przewoźnik: Lajkonik
Ocena:
Codziennie
14:15
Czas przejazdu01 h. 25 min
Oświęcim
Oswiecim muzeum, ul. Stanisławy Leszczyńskiej
15:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15,45 
Przewoźnik: Lajkonik
Ocena:
Codziennie
15:00
Czas przejazdu01 h. 25 min
Oświęcim
Oswiecim muzeum, ul. Stanisławy Leszczyńskiej
16:25
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15,45 
Przewoźnik: Lajkonik
Ocena:
Codziennie
15:30
Czas przejazdu01 h. 25 min
Oświęcim
Oswiecim muzeum, ul. Stanisławy Leszczyńskiej
16:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15,45 
Przewoźnik: Lajkonik
Ocena:
Poza wto
16:10
Czas przejazdu01 h. 25 min
Oświęcim
Oswiecim muzeum, ul. Stanisławy Leszczyńskiej
17:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15,45 
Przewoźnik: Lajkonik
Ocena:
4.8
Codziennie
16:40
Czas przejazdu01 h. 25 min
Oświęcim
Oswiecim muzeum, ul. Stanisławy Leszczyńskiej
18:05
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15,45 
Przewoźnik: Lajkonik
Ocena:
Codziennie
17:10
Czas przejazdu01 h. 25 min
Oświęcim
Oswiecim muzeum, ul. Stanisławy Leszczyńskiej
18:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15,45 
Przewoźnik: Lajkonik
Ocena:
Codziennie
18:45
Czas przejazdu01 h. 25 min
Oświęcim
Oswiecim muzeum, ul. Stanisławy Leszczyńskiej
20:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15,45 
Przewoźnik: Lajkonik
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Do miasta Kraków
Z miasta Kraków
Informacje o trasie autobusu Oświęcim — Kraków
16
Liczba autobusów w kierunku
1 godz. 25 min.
Szacowany czas podróży
05:45 — 07:10
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
19:45 — 21:10
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
15 — 75 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami