Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Lwów — Pilzno w 2019 rok roku

W poniedziałki
14:00
18 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

08:00
+1 dzień

Pilzno

Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60

139,14 
13:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
14:25
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
15:20
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
19:40
Rzeszów
Centrum handlowe Galeria Rzeszów, al. Józefa Piłsudskiego 44
21:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:30
Ostrawa
Dworzec autobusowy Ostrava-Svinow, ul. Peterkova 79/5
01:00
Frydek-Mistek
Dworzec autobusowy, ul. Na Porzhiczi 3530
02:00
Ołomuniec
Dworzec autobusowy (wejście s), ul. Tovarni
03:30
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
06:30
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
08:00
+1 dzień
Pilzno
Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nikolo
  • Neoplan 71

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
14:30
17 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

08:00
+1 dzień

Pilzno

Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60

139,14 
13:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
14:25
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
15:20
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
19:40
Rzeszów
Centrum handlowe Galeria Rzeszów, al. Józefa Piłsudskiego 44
21:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:30
Ostrawa
Dworzec autobusowy Ostrava-Svinow, ul. Peterkova 79/5
01:00
Frydek-Mistek
Dworzec autobusowy, ul. Na Porzhiczi 3530
02:00
Ołomuniec
Dworzec autobusowy (wejście s), ul. Tovarni
03:30
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
06:30
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
08:00
+1 dzień
Pilzno
Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nikolo
  • Neoplan 71
  • Oceniono na 4.6 z 5Na podstawie 9 opinii
  • Punktualność
    4.6
  • Stan techniczny
    4.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.9
wto, czw, pią
21:40
16 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

14:25
+1 dzień

Pilzno

Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60

139,14 
21:35
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
23:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:15
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
04:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:10
Gorzyczki PC (Polska/Czechy)
Przystanek PPC, Gorzyczki
06:30
Ostrawa
Dworzec autobusowy Ostrava-Svinow, ul. Peterkova 79/5
07:00
Frydek-Mistek
Dworzec autobusowy, ul. Na Porzhiczi 3530
08:00
Ołomuniec
Dworzec autobusowy (wejście s), ul. Tovarni
08:55
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
12:25
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
14:25
+1 dzień
Pilzno
Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nikolo
  • Neoplan
  • Oceniono na 3.7 z 5Na podstawie 10 opinii
  • Punktualność
    1.9
  • Stan techniczny
    4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.3
W soboty
17:00
17 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

10:35
+1 dzień

Pilzno

Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60

146,46 
16:55
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
18:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
22:50
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
02:05
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
03:05
Nysa
Dworzec autobusowy, ul. Racławicka 1
04:45
Kudowa-Zdroj PC (Polska/Czechy)
Przystanek PPC, Kudowa-Zdroj
06:15
Hradec Králové
Przystanek autobusowy Hradec Kralove, Terminal HD
08:20
Praga
Metro Roztyly, ul. Tomiczkowa
10:35
+1 dzień
Pilzno
Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • NIKOLO-Ukraina
  • Mercedes-0350
  • Oceniono na 4.4 z 5Na podstawie 10 opinii
  • Punktualność
    4.2
  • Stan techniczny
    4.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.6
pon, śro
13:40
20 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

09:05
+1 dzień

Pilzno

Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60

160,00 
13:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:05
+1 dzień
Pilzno
Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ROCA TRAVELINO
pon, wto, pią
21:40
19 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

16:00
+1 dzień

Pilzno

Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60

160,00 
21:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
16:00
+1 dzień
Pilzno
Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PRZYKARPACKI EKSPRES
pon, śro, czw, sob
12:30
18 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), pl. Dvirceva 1

07:00
+1 dzień

Pilzno

Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60

161,11 
12:25
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), pl. Dvirceva 1
13:20
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
19:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
22:10
Cieszyn PC (Polska/Czechy)
Cieszyn - Przejście Graniczne, ul. Graniczna
22:40
Ostrawa
Dworzec autobusowy Ostrava-Svinow, ul. Peterkova 79/5
00:20
Ołomuniec
Dworzec autobusowy, ul. Sladkovskeho 142/37
01:30
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
05:10
Praga
Metro Roztyly, ul. Tomiczkowa
07:00
+1 dzień
Pilzno
Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Rozmar s.r.o.
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 4.5 z 5Na podstawie 17 opinii
  • Punktualność
    4.4
  • Stan techniczny
    4.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.8
pon, wto, śro, czw, pią, nie
17:00
17 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

10:35
+1 dzień

Pilzno

Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60

161,11 
16:55
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
18:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
22:50
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
02:05
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
03:05
Nysa
Dworzec autobusowy, ul. Racławicka 1
04:45
Kudowa-Zdroj PC (Polska/Czechy)
Przystanek PPC, Kudowa-Zdroj
06:00
Hradec Králové
Przystanek autobusowy Hradec Kralove, Terminal HD
08:20
Praga
Metro Roztyly, ul. Tomiczkowa
10:35
+1 dzień
Pilzno
Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • NIKOLO-Ukraina
  • Mercedes-0350
  • Oceniono na 4.4 z 5Na podstawie 10 opinii
  • Punktualność
    4.2
  • Stan techniczny
    4.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.6
Codziennie
20:25
16 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

13:15
+1 dzień

Pilzno

Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60

161,11 
20:45
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
22:15
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
00:35
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
03:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
05:50
Nowy Bohumín (Czechy / Polska)
Przystanek PPC, Nowy Bohumin
07:40
Ołomuniec
Dworzec autobusowy, ul. Sladkovskeho 142/37
08:45
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
11:30
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
13:15
+1 dzień
Pilzno
Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
27.03, 29.03, 31.03, 02.04, 04.04...
20:25
16 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

13:15
+1 dzień

Pilzno

Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60

161,11 
20:45
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
22:15
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
03:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
05:50
Nowy Bohumín (Czechy / Polska)
Przystanek PPC, Nowy Bohumin
07:40
Ołomuniec
Dworzec autobusowy, ul. Sladkovskeho 142/37
08:45
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
11:30
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
13:15
+1 dzień
Pilzno
Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Fedak U.Y.
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

27.03, 29.03, 31.03, 02.04, 04.04...
21:00
16 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

13:15
+1 dzień

Pilzno

Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60

161,11 
20:45
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
22:15
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
03:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
05:50
Nowy Bohumín (Czechy / Polska)
Przystanek PPC, Nowy Bohumin
07:40
Ołomuniec
Dworzec autobusowy, ul. Sladkovskeho 142/37
08:45
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
11:30
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
13:15
+1 dzień
Pilzno
Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Fedak U.Y.
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 3.1 z 5Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    2.8
  • Stan techniczny
    2.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.4
Codziennie
21:00
16 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

13:15
+1 dzień

Pilzno

Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60

161,11 
20:45
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
22:15
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
00:35
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
03:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
05:50
Nowy Bohumín (Czechy / Polska)
Przystanek PPC, Nowy Bohumin
07:40
Ołomuniec
Dworzec autobusowy, ul. Sladkovskeho 142/37
08:45
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
11:30
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
13:15
+1 dzień
Pilzno
Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

śro, sob, nie
21:40
18 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

16:00
+1 dzień

Pilzno

Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60

161,11 
21:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
23:20
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:10
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
04:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:15
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
––:––
Cieszyn PC (Polska/Czechy)
Cieszyn - Przejście Graniczne, ul. Graniczna
08:50
Ołomuniec
Dworzec autobusowy, ul. Sladkovskeho 142/37
12:30
Hradec Králové
Dworzec autobusowy Hradec Králové, ul. Pouchovska 153/52
14:30
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
16:00
+1 dzień
Pilzno
Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Prykarpatsky Express
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 3.9 z 5Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    4
  • Stan techniczny
    3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4
śro, czw, sob
23:10
21 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

20:10
+1 dzień

Pilzno

Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60

165,94 
23:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
01:00
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
02:00
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
08:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
10:20
Tychy
Stacja paliw TESCO, ul. Towarowa 2
11:10
Bielsko-Biała
Dworzec autobusowy, ul. Warszawska 7
11:30
Cieszyn PC (Polska/Czechy)
Cieszyn - Przejście Graniczne, ul. Graniczna
12:35
Ostrawa
Dworzec autobusowy Ostrava-Svinow, ul. Peterkova 79/5
14:10
Ołomuniec
Dworzec autobusowy, ul. Sladkovskeho 142/37
15:30
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
18:45
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
20:10
+1 dzień
Pilzno
Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
pon, czw
13:30
19 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

08:30
+1 dzień

Pilzno

Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60

177,23 
13:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
15:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
18:45
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
21:45
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:30
Cieszyn PC (Polska/Czechy)
Cieszyn - Przejście Graniczne, ul. Graniczna
––:––
Ołomuniec
Pilzno, Czechy
––:––
Brno
Pilzno, Czechy
06:40
Praga
Metro Roztyly, ul. Tomiczkowa
08:30
+1 dzień
Pilzno
Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nasorokh
  • MAN
  • Oceniono na 4.5 z 5Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    4.8
  • Stan techniczny
    4.5
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4
pon, wto, śro, pią, sob
20:25
17 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

13:15
+1 dzień

Pilzno

Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60

185,00 
20:25
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
13:15
+1 dzień
Pilzno
Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN BIS
pon, wto, śro, pią, sob
21:00
17 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

13:15
+1 dzień

Pilzno

Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60

185,00 
21:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
13:15
+1 dzień
Pilzno
Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN BIS
pon, czw
13:30
21 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

10:00
+1 dzień

Pilzno

ПЛЗЕНЬ, null

188,80 
13:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
10:00
+1 dzień
Pilzno
ПЛЗЕНЬ, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • НАСОРОХ ТЗОВ
  • КАРОСА_49
pon, śro, pią
14:20
17 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

06:55
+1 dzień

Pilzno

Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60

188,80 
14:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
06:55
+1 dzień
Pilzno
Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ПП "ГЕЛІОС"
  • НЕОПЛАН
pon, śro, pią, nie
14:30
19 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

09:20
+1 dzień

Pilzno

Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60

188,80 
14:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:20
+1 dzień
Pilzno
Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VITAL EURO TRANS
  • НЕОПЛАН_49

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
15:00
19 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

09:20
+1 dzień

Pilzno

Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60

188,80 
15:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
09:20
+1 dzień
Pilzno
Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VITAL EURO TRANS
  • BOVA
  • Oceniono na 3.7 z 5Na podstawie 9 opinii
  • Punktualność
    3
  • Stan techniczny
    3.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.9
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4
pon, czw, sob
10:00
22 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

07:30
+1 dzień

Pilzno

Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60

190,34 
10:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:30
+1 dzień
Pilzno
Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • SVDTrans
Codziennie
16:30
16 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

08:00
+1 dzień

Pilzno

Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60

192,80 
16:30
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
08:00
+1 dzień
Pilzno
Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • "СВД Транс С.Р.О." Представительство
  • Skania Irizar PB 420
  • Oceniono na 4.2 z 5Na podstawie 9 opinii
  • Punktualność
    2.8
  • Stan techniczny
    4.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.9
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.4
W dni powszednie
17:00
42 godz. 35 min w drodze
+2 dni

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

10:35
+2 dni

Pilzno

Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60

198,23 
17:00
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
10:35
+2 dni
Pilzno
Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ПП "НІКОЛО-УКРАЇНА"
  • SETRA
pon, czw
17:30
15 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Stacja benzynowa WOG, al. Viacheslava Chornovola 107

07:55
+1 dzień

Pilzno

Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60

256,57 
17:30
Lwów
Stacja benzynowa WOG, al. Viacheslava Chornovola 107
07:55
+1 dzień
Pilzno
Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • REGABUS
  • 125
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Pilzno
Do miasta Lwów
Z miasta Pilzno
Podróż powrotna:
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży