Bilety autobusoweLwów - Frydek-Mistek

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lwów — Frydek-Mistek

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

W poniedziałki
14:00
Czas przejazdu11 h. 00 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
01:00
+1 dzień
Frydek-Mistek
Dworzec autobusowy, ul. Na Porzhiczi 3530
134,23 
Przewoźnik: “Nikolo”
Autobus: Neoplan 71
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Lwów — Frydek-Mistek w 2020 roku

wto, pią
14:00
Czas przejazdu11 h. 00 min
Lwów
Kawiarnia Kazka (naprzeciw stacji autobusowej), ul. Stryiska 109
01:00
+1 dzień
Frydek-Mistek
Dworzec autobusowy, ul. Na Porzhiczi 3530
134,23 
Przewoźnik: “Nikolo”
Autobus: Neoplan 71
Ocena:
wto, pią
14:30
Czas przejazdu10 h. 30 min
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), pl. Dvirceva 1
01:00
+1 dzień
Frydek-Mistek
Dworzec autobusowy, ul. Na Porzhiczi 3530
134,23 
Przewoźnik: “Nikolo”
Autobus: Neoplan 71
Ocena:
W poniedziałki
14:30
Czas przejazdu10 h. 30 min
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
01:00
+1 dzień
Frydek-Mistek
Dworzec autobusowy, ul. Na Porzhiczi 3530
134,23 
Przewoźnik: “Nikolo”
Autobus: Neoplan 71
Ocena:
wto, czw, pią
21:40
Czas przejazdu09 h. 20 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:00
+1 dzień
Frydek-Mistek
Dworzec autobusowy, ul. Na Porzhiczi 3530
134,23 
Przewoźnik: “Nikolo”
Autobus: Neoplan
Ocena:
Poza pią
23:10
Czas przejazdu11 h. 05 min
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
10:15
+1 dzień
Frydek-Mistek
Stary dworzec autobusowy, ul. Politickych obeti 2238
138,26 
Przewoźnik: Lux-reisen
Autobus: Мерседес
Ocena:
śro, czw, sob, nie
23:10
Czas przejazdu11 h. 05 min
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
10:15
+1 dzień
Frydek-Mistek
Stary dworzec autobusowy, ul. Politickych obeti 2238
138,26 
Przewoźnik: Lux-reisen
Autobus: Мерседес
Ocena:
W piątki
23:10
Czas przejazdu09 h. 20 min
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
08:30
+1 dzień
Frydek-Mistek
Stary dworzec autobusowy, ul. Politickych obeti 2238
146,90 
Przewoźnik: Lux-reisen
Autobus: Мерседес
Ocena:
W dni powszednie
23:10
Czas przejazdu14 h. 05 min
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
12:15
+1 dzień
Frydek-Mistek
Stary autobusak, Politickych obetí 2238, Frydek-Mistek
160,00 
Przewoźnik: LUX-REISEN BIS
Ocena:
pon, śro
17:10
Czas przejazdu10 h. 40 min
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
02:50
+1 dzień
Frydek-Mistek
ФРІДЕК МІСТЕК,
162,86 
Przewoźnik: БАЛЬНИЦЬКИЙ В.С. ФОП
Autobus: СКАНІЯ
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Lwów
Informacje o trasie autobusu Lwów — Frydek-Mistek
10
Liczba autobusów w kierunku
10 godz. 51 min.
Szacowany czas podróży
14:00 — 01:00
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
23:10 — 10:15
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
145 — 145 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami