Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Latyczów — Kraków w 2019 rok roku

W poniedziałki
11:05
14 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Latyczów

Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1

00:10
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

92,70 
11:05
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
00:10
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
Codziennie
09:45
11 godz. 35 min w drodze

Latyczów

Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1

21:20

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

102,72 
09:30
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
10:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
11:45
Wołoczyska
Obwodnica drogi, ul. Kopacziwska
12:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
13:30
Złoczów
Kawiarnia/ Shynomontazh, ul. Sichovykh Striltsiv 30
15:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
16:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
17:45
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
19:05
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
21:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
12.02, 15.02, 17.02, 22.02, 27.02...
04:35
13 godz. 5 min w drodze

Latyczów

Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1

17:40

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

105,65 
04:30
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
05:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
06:55
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
08:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
14:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
15:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy Rzeszów, ul. Artura Grottgera 16
17:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mustachko V.M.
  • NEOPLAN N116
Codziennie
11:05
13 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Latyczów

Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1

00:10
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

110,00 
11:00
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
11:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
14:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:20
Złoczów
Przystanek, ul. Brodovska 2V
18:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:20
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
00:10
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna
  • SCANIA Century
13.02, 20.02, 27.02, 06.03, 13.03...
04:35
13 godz. 25 min w drodze

Latyczów

Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1

18:00

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

115,00 
04:30
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
05:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
06:55
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
08:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:05
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
13:40
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
15:15
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
18:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna
  • Van Hool 915(free)
Codziennie
07:00
13 godz. 40 min w drodze

Latyczów

Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1

20:40

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

124,73 
06:55
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
07:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
09:10
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
09:25
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
10:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
11:15
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Sichovykh Striltsiv 30
12:45
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
14:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
15:50
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
17:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
19:05
Tarnów
Stacja paliw aleja Jana Pawła II, Al. Jana Pawła II 20
20:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
Codziennie
17:50
14 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Latyczów

Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1

07:50
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

124,73 
17:45
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
18:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:10
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
20:25
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
21:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:35
Złoczów
Przystanek, ul. Stepana Bandery 11
23:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:10
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
05:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
06:25
Tarnów
MOP Komorów, trasa A-4
07:50
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Podillya-Tur ATP+
  • VOLVO B12-600 (Free)
śro, czw, sob
17:50
14 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Latyczów

Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1

07:50
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

124,73 
17:45
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
18:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:55
Złoczów
Kawiarnia/ Shynomontazh, ul. Sichovykh Striltsiv 30
23:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
01:00
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
02:00
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
07:50
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
Popularne kierunki
Z miasta Latyczów
Z miasta Kraków
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!