Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kraków — Stary Smokovec

Najlepsza oferta

pon, wto, czw
07:20
Czas przejazdu02 h. 45 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:05

Stary Smokovec

Starý Smokovec, AS, Stary Smokovec

67,20 

Rozkład jazdy autobusów Kraków — Stary Smokovec w 2019 roku

Codziennie
12:10
Czas przejazdu02 h. 45 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

14:55

Stary Smokovec

Starý Smokovec, AS, Stary Smokovec

71,40 
pon, wto, czw
17:40
Czas przejazdu02 h. 45 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

20:25

Stary Smokovec

Starý Smokovec, AS, Stary Smokovec

73,50 
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Stary Smokovec
Do miasta Kraków
Z miasta Stary Smokovec
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu