Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusoweKraków – Połaniec

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kraków — Połaniec

Najlepsza oferta

Codziennie
15:30
Czas przejazdu02 h. 09 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:39
Połaniec
Dworzec autobusowy przy Galerii Połanieckiej, ul. Czarnieckiego 1
20,40 
Przewoźnik: PKS Biłgoraj
Autobus: MERCEDES-BENZ SPRINTER
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Kraków — Połaniec w 2020 roku

W poniedziałki
08:10
Czas przejazdu02 h. 05 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:15
Połaniec
Dworzec autobusowy przy Galerii Połanieckiej, ul. Czarnieckiego 1
20,40 
Przewoźnik: PKS Biłgoraj
Autobus: MERCEDES-BENZ SPRINTER
Ocena:
Codziennie
13:30
Czas przejazdu02 h. 09 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15:39
Połaniec
Dworzec autobusowy przy Galerii Połanieckiej, ul. Czarnieckiego 1
20,40 
Przewoźnik: PKS Biłgoraj
Autobus: MERCEDES-BENZ SPRINTER
Ocena:
Codziennie
11:20
Czas przejazdu02 h. 01 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:21
Połaniec
Połaniec, (DA przy Galerii Połanieckiej)
20,60 
Przewoźnik: Sinbus
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Połaniec
Do miasta Kraków

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu