Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kraków — Kolbuszowa

Najlepsza oferta

Codziennie
17:00
Czas przejazdu02 h. 25 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

19:25

Kolbuszowa

Dworzec autobusowy Kolbuszowa, ul. Ruczki 1

28,05 

Rozkład jazdy autobusów Kraków — Kolbuszowa w 2019 rok roku

Codziennie
10:00
Czas przejazdu02 h. 25 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:25

Kolbuszowa

Dworzec autobusowy Kolbuszowa, ul. Ruczki 1

28,05 
W dni powszednie
12:55
Czas przejazdu02 h. 45 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

15:40

Kolbuszowa

Dworzec autobusowy Kolbuszowa, ul. Ruczki 1

28,05 
W dni powszednie
15:10
Czas przejazdu02 h. 25 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17:35

Kolbuszowa

Dworzec autobusowy Kolbuszowa, ul. Ruczki 1

28,05 
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Kolbuszowa
Do miasta Kraków
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu