Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Koszalin — Chmielnicki w 2018 rok roku

07:30
Dworzec autobusowy; ul. Zwycięstwa 1
Czas przejazdu 26 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Chmelnitsky; Vinnytske shose 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 20.12, 27.12, 10.01...
06:30
Dw. PKS, ul. Zwycięstwa 1; Koszalin
Czas przejazdu 26 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
06:30
Dworzec autobusowy; ul. Zwycięstwa 1
Czas przejazdu 26 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
20.12, 27.12, 10.01...
07:30
Czas przejazdu 26 h. 30 min
+1 dzień

Koszalin

Dworzec autobusowy; ul. Zwycięstwa 1

10:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky; Vinnytske shose 8

200
07:30
Koszalin
Dworzec autobusowy; ul. Zwycięstwa 1
08:35
Szczecinek
"Przystanek; ul. Dworcowa 5"
09:35
Chojnice
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
10:15
Sępólno Krajeńskie
"Przystanek; pl. Wolności"
11:25
Bydgoszcz
"Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58"
12:25
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24"
13:25
Włocławek
"Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65"
14:25
Kutno
"Dworzec autobusowy; ul. Żwirki i Wigury"
15:35
Łódź
"Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska; ul. Karolewska 55"
17:30
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
18:50
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
19:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
02:50
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
05:00
Lwów
"Przystanek obok dworca autobusowego; ul. Stryiska 109"
05:30
Lwów
"Przystanek obok dworca autobusowego; ul. Stryiska 109"
07:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
09:15
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
10:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Chmelnitsky; Vinnytske shose 8
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PHENIX

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
06:30
Czas przejazdu 26 h. 10 min
+1 dzień

Koszalin

Dw. PKS, ul. Zwycięstwa 1; Koszalin

09:40
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

206
06:30
Koszalin
Dw. PKS, ul. Zwycięstwa 1; Koszalin
09:40
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
06:30
Czas przejazdu 26 h. 10 min
+1 dzień

Koszalin

Dworzec autobusowy; ul. Zwycięstwa 1

09:40
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

215
06:30
Koszalin
Dworzec autobusowy; ul. Zwycięstwa 1
07:35
Szczecinek
"Przystanek; ul. Dworcowa 5"
08:40
Chojnice
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
09:15
Sępólno Krajeńskie
"Przystanek; pl. Wolności"
10:40
Bydgoszcz
"Przystanek; ul. Jagiellońska 16"
11:30
Inowrocław
"Dworzec autobusowy; plac Kasprowicza 5"
12:45
Konin
"Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4"
13:20
Koło
"Dworzec autobusowy; ul. Toruńska 70"
14:25
Zgierz
"Przystanek; ul. Lakowa 18"
15:00
Łódź
"Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska; ul. Karolewska 55"
16:05
Piotrków Trybunalski
"Przystanek; ul. Grota Roweckiego 1"
17:30
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
18:50
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
20:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
01:50
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
04:25
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
07:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
09:40
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Koszalin
Do miasta Koszalin