Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Koszalin — Chmielnicki w 2019 rok roku

Codziennie
06:30
27 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Koszalin

Dworzec autobusowy, ul. Zwycięstwa 1

09:40
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

190,00 
06:25
Koszalin
Dworzec autobusowy, ul. Zwycięstwa 1
07:35
Szczecinek
Przystanek, ul. Dworcowa 5
08:40
Chojnice
Przystanek, ul. Dworcowa 1
09:15
Sępólno Krajeńskie
Przystanek, pl. Wolności
10:40
Bydgoszcz
Przystanek, ul. Jagiellońska 16
11:30
Inowrocław
Dworzec autobusowy, plac Kasprowicza 5
12:45
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
13:20
Koło
Dworzec autobusowy, ul. Toruńska 70
15:00
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
17:30
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
18:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
20:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:50
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
04:25
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
05:55
Złoczów
Przystanek, ul. Brodovska 2V
07:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:40
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna
  • SCANIA Century
14.02, 21.02, 28.02, 07.03...
07:30
26 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Koszalin

Dworzec autobusowy, ul. Zwycięstwa 1

10:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky, Vinnytske shose 8

200,00 
07:25
Koszalin
Dworzec autobusowy, ul. Zwycięstwa 1
08:35
Szczecinek
Przystanek, ul. Dworcowa 5
09:35
Chojnice
Przystanek, ul. Dworcowa 1
10:15
Sępólno Krajeńskie
Przystanek, pl. Wolności
11:25
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
12:25
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
13:25
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
14:25
Kutno
Dworzec autobusowy, ul. Żwirki i Wigury
15:35
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
17:30
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
18:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
19:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
05:00
Lwów
Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryiska 109
05:30
Lwów
Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryiska 109
07:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:15
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
10:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Chmelnitsky, Vinnytske shose 8
Punkty pośrednie (16)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PHENIX
  • Setra
Codziennie
06:30
27 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Koszalin

Dworzec autobusowy, ul. Zwycięstwa 1

09:40
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

205,44 
06:25
Koszalin
Dworzec autobusowy, ul. Zwycięstwa 1
07:35
Szczecinek
Przystanek, ul. Dworcowa 5
08:40
Chojnice
Przystanek, ul. Dworcowa 1
09:15
Sępólno Krajeńskie
Przystanek, pl. Wolności
10:40
Bydgoszcz
Przystanek, ul. Jagiellońska 16
11:30
Inowrocław
Dworzec autobusowy, plac Kasprowicza 5
12:45
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
13:20
Koło
Dworzec autobusowy, ul. Toruńska 70
17:30
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
18:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
20:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:50
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
04:25
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
07:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:40
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
Codziennie
06:30
26 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Koszalin

Dw. PKS, ul. Zwycięstwa 1, Koszalin

09:40
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

206,00 
06:30
Koszalin
Dw. PKS, ul. Zwycięstwa 1, Koszalin
09:40
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
Popularne kierunki
Z miasta Koszalin
Do miasta Koszalin
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!