Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kijów — Puławy w 2019 rok roku

18:55
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
w drodze 15 godz. 5 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:00+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
12:20
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
w drodze 14 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:20+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:20
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
w drodze 15 godz. 5 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:25+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, pią
18:55
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
w drodze 14 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:55+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, sob
18:55
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
w drodze 14 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:55+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
18:55
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
w drodze 14 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:55+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
18:55
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
w drodze 14 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:55+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
18:55
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
w drodze 14 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:55+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
18:55
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
w drodze 14 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:55+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie

Rozkład jazdy autobusów Kijów — Puławy w 2019 rok roku

W poniedziałki
18:55
15 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

09:00
+1 dzień

Puławy

Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9

95,88 
18:55
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
09:00
+1 dzień
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kowelskie ATP
Codziennie
12:20
14 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

02:20
+1 dzień

Puławy

Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9

98,44 
12:20
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
14:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
15:20
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
17:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:30
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
20:10
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
21:00
Luboml
Dworzec autobusowy Lyuboml, ul. Vokzalna 36
21:40
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
00:10
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
01:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:20
+1 dzień
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Melnik O.T.
  • Setra

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, czw, pią
12:20
15 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

02:25
+1 dzień

Puławy

Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9

115,00 
12:20
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
02:25
+1 dzień
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • WENCEL TOURIST
pon, czw, sob
18:55
14 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

08:55
+1 dzień

Puławy

Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9

126,56 
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:00
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
07:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
+1 dzień
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, pią, nie
18:55
14 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

08:55
+1 dzień

Puławy

Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9

126,56 
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
+1 dzień
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, pią, nie
18:55
14 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

08:55
+1 dzień

Puławy

Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9

126,56 
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
+1 dzień
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, pią, nie
18:55
14 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

08:55
+1 dzień

Puławy

Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9

126,56 
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
+1 dzień
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, pią, nie
18:55
14 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

08:55
+1 dzień

Puławy

Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9

126,56 
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
+1 dzień
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, pią, nie
18:55
14 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

08:55
+1 dzień

Puławy

Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9

126,56 
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
+1 dzień
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Puławy
Do miasta Kijów
Z miasta Puławy
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!