Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kijów — Pilzno w 2019 rok roku

śro, czw, sob
13:00
31 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

20:10
+1 dzień

Pilzno

Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60

278,81 
13:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
14:55
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
15:45
Berdyczów
Dworzec autobusowy Berdichev, Pryvokzalna ploshcha 1A
16:55
Chmielnik
Przystanek, ul. Vasylia Poryka 8
18:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:50
Złoczów
Kawiarnia/ Shynomontazh, ul. Sichovykh Striltsiv 30
23:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
01:00
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
02:00
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
07:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
10:15
Tychy
Stacja paliw TESCO, ul. Towarowa 2
11:05
Bielsko-Biała
Dworzec autobusowy, ul. Warszawska 7
11:30
Cieszyn PC (Polska/Czechy)
Cieszyn - Przejście Graniczne, ul. Graniczna
12:35
Ostrawa
Dworzec autobusowy Ostrava-Svinow, ul. Peterkova 79/5
14:10
Ołomuniec
Dworzec autobusowy, ul. Sladkovskeho 142/37
15:30
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
18:45
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
20:10
+1 dzień
Pilzno
Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60
Punkty pośrednie (18)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
pon, sob
09:00
22 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

06:10
+1 dzień

Pilzno

Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60

292,71 
09:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
06:10
+1 dzień
Pilzno
Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • SVDTrans
pon, czw
10:00
25 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

10:30
+1 dzień

Pilzno

Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60

310,18 
10:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
10:30
+1 dzień
Pilzno
Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • REGABUS
  • 125
  • Oceniono na 5 z 5Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    4.8
  • Stan techniczny
    5
  • Czystość wnętrza pojazdu
    5
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    5
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Pilzno
Do miasta Kijów
Z miasta Pilzno
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!