Moje Bilety
PL
Polski
English

Podróż powrotna:

Dniepr – Kijów

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kijów — Dniepr

Najlepsza oferta

Codziennie
17:00
Czas przejazdu08 h. 45 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

01:45
+1 dzień

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

44,91 

Rozkład jazdy autobusów Kijów — Dniepr w 2019 rok roku

Codziennie
07:00
Czas przejazdu07 h. 20 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

14:20

Dniepr

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11

45,69 
Codziennie
07:15
Czas przejazdu07 h. 05 min

Kijów

Metro Kharkiwska (McDonald's), al. Mykoly Bazhana 3B

14:20

Dniepr

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11

45,69 
pon, pią, sob, nie
08:00
Czas przejazdu07 h. 30 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

15:30

Dniepr

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11

45,69 
We wtorki
08:30
Czas przejazdu07 h. 10 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

15:40

Dniepr

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11

45,69 
Codziennie
09:30
Czas przejazdu07 h. 30 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

17:00

Dniepr

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11

45,69 
Codziennie
09:45
Czas przejazdu07 h. 15 min

Kijów

Metro Kharkiwska (McDonald's), al. Mykoly Bazhana 3B

17:00

Dniepr

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11

45,69 
Codziennie
13:30
Czas przejazdu07 h. 30 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

21:00

Dniepr

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11

45,69 
Codziennie
13:50
Czas przejazdu07 h. 10 min

Kijów

Metro Kharkiwska (McDonald's), al. Mykoly Bazhana 3B

21:00

Dniepr

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11

45,69 
Codziennie
16:00
Czas przejazdu07 h. 40 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

23:40

Dniepr

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11

45,69 
Codziennie
16:15
Czas przejazdu07 h. 25 min

Kijów

Metro Kharkiwska (McDonald's), al. Mykoly Bazhana 3B

23:40

Dniepr

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11

45,69 
Codziennie
22:00
Czas przejazdu07 h. 50 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

05:50
+1 dzień

Dniepr

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11

45,69 
Codziennie
22:20
Czas przejazdu07 h. 30 min
+1 dzień

Kijów

Metro Kharkiwska (McDonald's), al. Mykoly Bazhana 3B

05:50
+1 dzień

Dniepr

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11

45,69 
Codziennie
22:30
Czas przejazdu08 h. 00 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

06:30
+1 dzień

Dniepr

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11

45,69 
Codziennie
22:50
Czas przejazdu07 h. 40 min
+1 dzień

Kijów

Metro Kharkiwska (McDonald's), al. Mykoly Bazhana 3B

06:30
+1 dzień

Dniepr

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11

45,69 
pon, czw, pią, sob, nie
23:00
Czas przejazdu08 h. 00 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

07:00
+1 dzień

Dniepr

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11

45,69 
Codziennie
07:45
Czas przejazdu07 h. 45 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

15:30

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

46,89 
Codziennie
11:00
Czas przejazdu08 h. 15 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

19:15

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

46,89 
Codziennie
21:55
Czas przejazdu07 h. 40 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

05:35
+1 dzień

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

46,89 
wto, czw, sob
12:35
Czas przejazdu08 h. 35 min

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

21:10

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

47,45 
Codziennie
10:00
Czas przejazdu07 h. 10 min

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

17:10

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

50,29 
W poniedziałki
10:05
Czas przejazdu06 h. 40 min

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

16:45

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

50,29 
Codziennie
14:25
Czas przejazdu07 h. 55 min

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

22:20

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

50,29 
Codziennie
22:00
Czas przejazdu07 h. 30 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

05:30
+1 dzień

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

50,29 
Codziennie
23:50
Czas przejazdu08 h. 05 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

07:55
+1 dzień

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

50,29 
Codziennie
23:55
Czas przejazdu07 h. 30 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

07:25
+1 dzień

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

50,29 
Codziennie
07:20
Czas przejazdu09 h. 15 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

16:35

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

51,58 
Codziennie
07:40
Czas przejazdu07 h. 30 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

15:10

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

51,58 
Codziennie
21:25
Czas przejazdu07 h. 55 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

05:20
+1 dzień

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

51,58 
Codziennie
22:00
Czas przejazdu07 h. 30 min
+1 dzień

Kijów

Metro Kharkivska, al. Baszana

05:30
+1 dzień

Dniepr

Centrum handlowe Slowiansky, ul. Kurczatowa 1

51,58 
pon, czw, pią, sob, nie
23:20
Czas przejazdu07 h. 40 min
+1 dzień

Kijów

Lotnisko Kijów (terminal A), ul. Medowa 2

07:00
+1 dzień

Dniepr

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11

51,58 
W niedziele
12:35
Czas przejazdu08 h. 35 min

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

21:10

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

55,00 
pon, śro, pią
12:35
Czas przejazdu08 h. 35 min

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

21:10

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

55,04 
W poniedziałki
23:45
Czas przejazdu06 h. 30 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

06:15
+1 dzień

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

55,64 
Codziennie
17:00
Czas przejazdu07 h. 35 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, pl. Demijiwska 3

00:35
+1 dzień

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

56,85 
pon, wto, śro, nie
08:00
Czas przejazdu07 h. 30 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

15:30

Dniepr

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11

58,57 
pon, wto, śro, czw, nie
23:00
Czas przejazdu08 h. 00 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

07:00
+1 dzień

Dniepr

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11

58,57 
22.04, 27.04, 30.04...
12:25
Czas przejazdu07 h. 35 min

Kijów

Dworzec kolejowy Centralny (obok McDonald's), pl. Wokzalna 2

20:00

Dniepr

Cyrk, ul. Siczeslawska Naberezhna 29A

58,95 
22.04, 27.04, 30.04...
12:50
Czas przejazdu07 h. 10 min

Kijów

Metro Kharkiwska (McDonald's), al. Mykoly Bazhana 3B

20:00

Dniepr

Cyrk, ul. Siczeslawska Naberezhna 29A

58,95 
Codziennie
16:20
Czas przejazdu09 h. 20 min
+1 dzień

Kijów

Parking w pobliżu McDrive, pl. Demijiwska 1

01:40
+1 dzień

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

58,96 
26.04, 27.04...
21:30
Czas przejazdu07 h. 50 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

05:20
+1 dzień

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

73,69 
26.04...
17:30
Czas przejazdu07 h. 30 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

01:00
+1 dzień

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

84,21 
26.04, 03.05...
22:00
Czas przejazdu07 h. 10 min
+1 dzień

Kijów

Przystanek autobusowy (w kierunku metra Demijiwska), metro Holosijiwska; prospekt Holosijiwsky

05:10
+1 dzień

Dniepr

Cyrk, ul. Siczeslawska Naberezhna 33

88,28 
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Dniepr
Do miasta Kijów
Z miasta Dniepr
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu