Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusoweDniepr – Kijów

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Dniepr — Kijów

Najlepsza oferta

Codziennie
20:45
Czas przejazdu10 h. 10 min
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
06:55
+1 dzień
Kijów
Metro Kharkivska, al. Baszana
41,95 
Przewoźnik: SV-Trans Plus TK
Autobus: Setra (Free)
Ocena:
3.9

Rozkład jazdy autobusów Dniepr — Kijów w 2020 roku

Codziennie
20:45
Czas przejazdu10 h. 30 min
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
07:15
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
41,95 
Przewoźnik: SV-Trans Plus TK
Autobus: Setra (Free)
Ocena:
3.9
Poza wto i śro
08:00
Czas przejazdu07 h. 50 min
Dniepr
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11
15:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
45,30 
Przewoźnik: Shustik E.O.
Autobus: Mercedes
Ocena:
4.6
Poza wto i śro
17:00
Czas przejazdu07 h. 30 min
Dniepr
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11
00:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
45,30 
Przewoźnik: Shustik E.O.
Autobus: Mercedes
Ocena:
4.5
Poza wto i śro
08:10
Czas przejazdu07 h. 45 min
Dniepr
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11
15:55
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
46,98 
Przewoźnik: Shustik E.O.
Autobus: Mercedes
Ocena:
Codziennie
06:30
Czas przejazdu07 h. 25 min
Dniepr
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11
13:55
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
48,66 
Przewoźnik: Levchenko N.V.
Autobus: Mercedes Sprinter
Ocena:
4.4
Codziennie
06:40
Czas przejazdu06 h. 40 min
Dniepr
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11
13:20
Kijów
Metro Kharkivska, al. Baszana
48,66 
Przewoźnik: NIKA-BUS
Autobus: Mercedecs Benz Sprinter
Ocena:
Codziennie
06:50
Czas przejazdu06 h. 30 min
Dniepr
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11
13:20
Kijów
Metro Kharkivska, al. Baszana
48,66 
Przewoźnik: NIKA-BUS
Autobus: Mercedecs Benz Sprinter
Ocena:
Codziennie
06:50
Czas przejazdu07 h. 00 min
Dniepr
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11
13:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
48,66 
Przewoźnik: NIKA-BUS
Autobus: Mercedecs Benz Sprinter
Ocena:
Codziennie
07:00
Czas przejazdu07 h. 40 min
Dniepr
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11
14:40
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
48,66 
Przewoźnik: Gab M.M.
Autobus: Mercedes Sprinter
Ocena:
4.7
Codziennie
07:00
Czas przejazdu07 h. 05 min
Dniepr
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11
14:05
Kijów
Metro Kharkivska, al. Baszana
48,66 
Przewoźnik: Gab M.M.
Autobus: Mercedes Sprinter
Ocena:
4.7
Codziennie
09:50
Czas przejazdu06 h. 40 min
Dniepr
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11
16:30
Kijów
Metro Kharkivska, al. Baszana
48,66 
Przewoźnik: NIKA-BUS
Autobus: Mercedecs Benz Sprinter
Ocena:
4.3
Codziennie
09:50
Czas przejazdu07 h. 10 min
Dniepr
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11
17:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
48,66 
Przewoźnik: NIKA-BUS
Autobus: Mercedecs Benz Sprinter
Ocena:
4.3
Codziennie
12:30
Czas przejazdu06 h. 50 min
Dniepr
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11
19:20
Kijów
Metro Kharkivska, al. Baszana
48,66 
Przewoźnik: NIKA-BUS
Autobus: Mercedecs Benz Sprinter
Ocena:
4.4
Codziennie
12:30
Czas przejazdu07 h. 10 min
Dniepr
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11
19:40
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
48,66 
Przewoźnik: NIKA-BUS
Autobus: Mercedecs Benz Sprinter
Ocena:
4.4
Codziennie
12:35
Czas przejazdu07 h. 05 min
Dniepr
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11
19:40
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
48,66 
Przewoźnik: NIKA-BUS
Autobus: Mercedecs Benz Sprinter
Ocena:
Codziennie
12:35
Czas przejazdu06 h. 45 min
Dniepr
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11
19:20
Kijów
Metro Kharkivska, al. Baszana
48,66 
Przewoźnik: NIKA-BUS
Autobus: Mercedecs Benz Sprinter
Ocena:
Codziennie
12:40
Czas przejazdu07 h. 10 min
Dniepr
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11
19:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
48,66 
Przewoźnik: Gab M.M.
Autobus: Mercedes Sprinter
Ocena:
Codziennie
12:40
Czas przejazdu06 h. 45 min
Dniepr
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11
19:25
Kijów
Metro Kharkivska, al. Baszana
48,66 
Przewoźnik: NIKA-BUS
Autobus: Mercedecs Benz Sprinter
Ocena:
Codziennie
12:40
Czas przejazdu07 h. 09 min
Dniepr
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11
19:49
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
48,66 
Przewoźnik: NIKA-BUS
Autobus: Mercedecs Benz Sprinter
Ocena:
Codziennie
13:00
Czas przejazdu06 h. 50 min
Dniepr
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11
19:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
48,66 
Przewoźnik: NIKA-BUS
Autobus: Mercedecs Benz Sprinter
Ocena:
4.6
Codziennie
13:00
Czas przejazdu06 h. 35 min
Dniepr
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11
19:35
Kijów
Metro Kharkiwska (McDonald's), al. Mykoly Bazhana 3B
48,66 
Przewoźnik: Levchenko N.V.
Autobus: Mercedes Sprinter
Ocena:
Codziennie
13:00
Czas przejazdu06 h. 30 min
Dniepr
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11
19:30
Kijów
Metro Kharkivska, al. Baszana
48,66 
Przewoźnik: NIKA-BUS
Autobus: Mercedecs Benz Sprinter
Ocena:
4.6
Codziennie
13:20
Czas przejazdu07 h. 10 min
Dniepr
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11
20:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
48,66 
Przewoźnik: Gab M.M.
Autobus: Mercedes Sprinter
Ocena:
Codziennie
15:30
Czas przejazdu07 h. 00 min
Dniepr
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11
22:30
Kijów
Metro Kharkivska, al. Baszana
48,66 
Przewoźnik: NIKA-BUS
Autobus: Mercedecs Benz Sprinter
Ocena:
4.7
Codziennie
15:30
Czas przejazdu07 h. 20 min
Dniepr
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11
22:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
48,66 
Przewoźnik: NIKA-BUS
Autobus: Mercedecs Benz Sprinter
Ocena:
4.7
Codziennie
15:30
Czas przejazdu07 h. 25 min
Dniepr
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11
22:55
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
48,66 
Przewoźnik: Levchenko N.V.
Autobus: Mercedes Sprinter
Ocena:
4.5
Codziennie
15:30
Czas przejazdu07 h. 05 min
Dniepr
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11
22:35
Kijów
Metro Kharkiwska (McDonald's), al. Mykoly Bazhana 3B
48,66 
Przewoźnik: Levchenko N.V.
Autobus: Mercedes Sprinter
Ocena:
4.5
Codziennie
16:00
Czas przejazdu07 h. 05 min
Dniepr
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11
23:05
Kijów
Metro Kharkivska, al. Baszana
48,66 
Przewoźnik: Gab M.M.
Autobus: Mercedes Sprinter
Ocena:
4.1
Codziennie
16:00
Czas przejazdu07 h. 30 min
Dniepr
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11
23:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
48,66 
Przewoźnik: Gab M.M.
Autobus: Mercedes Sprinter
Ocena:
4.1
Codziennie
16:00
Czas przejazdu06 h. 45 min
Dniepr
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11
22:45
Kijów
Metro Kharkivska, al. Baszana
48,66 
Przewoźnik: NIKA-BUS
Autobus: Mercedecs Benz Sprinter
Ocena:
4.7
Codziennie
16:00
Czas przejazdu07 h. 00 min
Dniepr
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11
23:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
48,66 
Przewoźnik: NIKA-BUS
Autobus: Mercedecs Benz Sprinter
Ocena:
4.7
Poza wto i śro
17:10
Czas przejazdu07 h. 35 min
Dniepr
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11
00:45
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
48,66 
Przewoźnik: Shustik E.O.
Autobus: Mercedes
Ocena:
Codziennie
21:30
Czas przejazdu07 h. 05 min
Dniepr
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11
04:35
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
48,66 
Przewoźnik: NIKA-BUS
Autobus: Mercedecs Benz Sprinter
Ocena:
4.0
Codziennie
21:30
Czas przejazdu06 h. 45 min
Dniepr
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11
04:15
+1 dzień
Kijów
Metro Kharkivska, al. Baszana
48,66 
Przewoźnik: NIKA-BUS
Autobus: Mercedecs Benz Sprinter
Ocena:
4.0
Codziennie
21:30
Czas przejazdu07 h. 09 min
Dniepr
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11
04:39
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
48,66 
Przewoźnik: Levchenko N.V.
Autobus: Mercedes Sprinter
Ocena:
Codziennie
21:30
Czas przejazdu06 h. 49 min
Dniepr
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11
04:19
+1 dzień
Kijów
Metro Kharkiwska (McDonald's), al. Mykoly Bazhana 3B
48,66 
Przewoźnik: Levchenko N.V.
Autobus: Mercedes Sprinter
Ocena:
Codziennie
21:35
Czas przejazdu07 h. 10 min
Dniepr
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11
04:45
+1 dzień
Kijów
Metro Kharkivska, al. Baszana
48,66 
Przewoźnik: NIKA-BUS
Autobus: Mercedecs Benz Sprinter
Ocena:
4.1
Codziennie
21:35
Czas przejazdu07 h. 30 min
Dniepr
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11
05:05
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
48,66 
Przewoźnik: NIKA-BUS
Autobus: Mercedecs Benz Sprinter
Ocena:
4.1
Codziennie
21:40
Czas przejazdu06 h. 50 min
Dniepr
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11
04:30
+1 dzień
Kijów
Metro Kharkivska, al. Baszana
48,66 
Przewoźnik: NIKA-BUS
Autobus: Mercedecs Benz Sprinter
Ocena:
Codziennie
21:40
Czas przejazdu07 h. 05 min
Dniepr
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11
04:45
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
48,66 
Przewoźnik: NIKA-BUS
Autobus: Mercedecs Benz Sprinter
Ocena:
Codziennie
21:40
Czas przejazdu07 h. 10 min
Dniepr
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11
04:50
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
48,66 
Przewoźnik: Gab M.M.
Autobus: Mercedes Sprinter
Ocena:
4.3
Codziennie
21:50
Czas przejazdu07 h. 15 min
Dniepr
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11
05:05
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
48,66 
Przewoźnik: NIKA-BUS
Autobus: Mercedecs Benz Sprinter
Ocena:
4.6
Codziennie
21:50
Czas przejazdu07 h. 00 min
Dniepr
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11
04:50
+1 dzień
Kijów
Metro Kharkivska, al. Baszana
48,66 
Przewoźnik: NIKA-BUS
Autobus: Mercedecs Benz Sprinter
Ocena:
4.6
Codziennie
22:00
Czas przejazdu06 h. 50 min
Dniepr
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11
04:50
+1 dzień
Kijów
Metro Kharkiwska (McDonald's), al. Mykoly Bazhana 3B
48,66 
Przewoźnik: Gab M.M.
Autobus: Mercedes Sprinter
Ocena:
4.4
Codziennie
22:20
Czas przejazdu07 h. 00 min
Dniepr
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11
05:20
+1 dzień
Kijów
Metro Kharkivska, al. Baszana
48,66 
Przewoźnik: NIKA-BUS
Autobus: Mercedecs Benz Sprinter
Ocena:
Codziennie
22:20
Czas przejazdu07 h. 20 min
Dniepr
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11
05:40
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
48,66 
Przewoźnik: NIKA-BUS
Autobus: Mercedecs Benz Sprinter
Ocena:
Codziennie
22:30
Czas przejazdu07 h. 20 min
Dniepr
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11
05:50
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
48,66 
Przewoźnik: Gab M.M.
Autobus: Mercedes Sprinter
Ocena:
4.7
Codziennie
22:30
Czas przejazdu07 h. 15 min
Dniepr
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11
05:45
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
48,66 
Przewoźnik: Levchenko N.V.
Autobus: Mercedes Sprinter
Ocena:
4.4
Codziennie
22:30
Czas przejazdu06 h. 55 min
Dniepr
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Vokzalna 11
05:25
+1 dzień
Kijów
Metro Kharkiwska (McDonald's), al. Mykoly Bazhana 3B
48,66 
Przewoźnik: Levchenko N.V.
Autobus: Mercedes Sprinter
Ocena:
4.4
Popularne kierunki
Z miasta Dniepr
Do miasta Kijów
Do miasta Dniepr
Z miasta Kijów

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu