Rozkład jazdy PKS Kijów – Częstochowa

10:40
25 lut
07:20
26 lut
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec PKS, aleja Wolności 45/47, st 13
Kupić za
95,53
10:40
25 lut
Kyiv Central bus station
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
11:10
Kijów
13:50
Żytomierz
17:10
Równe
18:25
Dubno
21:20
Lwów
22:40
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
04:10
Kraków
04:40
Kraków
05:55
Katowice
07:20
26 lut
Częstochowa
Dworzec PKS, aleja Wolności 45/47, st 13
  • Autobus
  • Неоплан
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
25 lut
07:20
26 lut
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec PKS, aleja Wolności 45/47, st 13
Kupić za
95,53
11:30
25 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
13:50
Żytomierz
17:10
Równe
18:25
Dubno
21:20
Lwów
22:40
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
04:10
Kraków
04:40
Kraków
05:55
Katowice
07:20
26 lut
Częstochowa
Dworzec PKS, aleja Wolności 45/47, st 13
  • Autobus
  • Неоплан
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:50
25 lut
07:20
26 lut
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec PKS, aleja Wolności 45/47, st 13
Kupić za
120,64
07:50
25 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
07:20
26 lut
Częstochowa
Dworzec PKS, aleja Wolności 45/47, st 13
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-46, Неоплан
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:50
25 lut
07:20
26 lut
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Dworzec PKS, aleja Wolności 45/47, st 13
Kupić za
112,08
07:50
25 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
07:20
26 lut
Częstochowa
Dworzec PKS, aleja Wolności 45/47, st 13
  • Autobus
  • , Неоплан
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
25 lut
07:50
26 lut
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec PKS, aleja Wolności 45/47, st 13
Kupić za
93,62
12:00
25 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
14:30
Żytomierz
17:50
Równe
21:40
Lwów
00:10
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:15
Rzeszów
04:10
Opatów
05:15
Kielce
07:50
26 lut
Częstochowa
Dworzec PKS, aleja Wolności 45/47, st 13
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:50
25 lut
07:50
26 lut
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec PKS, aleja Wolności 45/47, st 13
Kupić za
124,46
07:50
25 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
07:50
26 lut
Częstochowa
Dworzec PKS, aleja Wolności 45/47, st 13
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-46, Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:50
25 lut
07:50
26 lut
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Dworzec PKS, aleja Wolności 45/47, st 13
Kupić za
115,90
07:50
25 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
07:50
26 lut
Częstochowa
Dworzec PKS, aleja Wolności 45/47, st 13
  • Autobus
  • , Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:50
25 lut
08:00
26 lut
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec PKS, aleja Wolności 45/47, st 13
Kupić za
124,22
07:50
25 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
08:00
26 lut
Częstochowa
Dworzec PKS, aleja Wolności 45/47, st 13
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-46
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:50
25 lut
08:00
26 lut
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Dworzec PKS, aleja Wolności 45/47, st 13
Kupić za
115,66
07:50
25 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
08:00
26 lut
Częstochowa
Dworzec PKS, aleja Wolności 45/47, st 13
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:40
25 lut
10:30
26 lut
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec PKS, aleja Wolności 45/47, st 13
Kupić za
155,01
10:40
25 lut
Kyiv Central bus station
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
10:30
26 lut
Częstochowa
Dworzec PKS, aleja Wolności 45/47, st 13
  • Autobus
  • Неоплан, VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
25 lut
10:30
26 lut
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec PKS, aleja Wolności 45/47, st 13
Kupić za
155,01
11:30
25 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
10:30
26 lut
Częstochowa
Dworzec PKS, aleja Wolności 45/47, st 13
  • Autobus
  • Неоплан, VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
25 lut
10:30
26 lut
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec PKS, aleja Wolności 45/47, st 13
Kupić za
148,64
13:30
25 lut
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
10:30
26 lut
Częstochowa
Dworzec PKS, aleja Wolności 45/47, st 13
  • Autobus
  • Neoplan 116, VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:50
25 lut
10:30
26 lut
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec PKS, aleja Wolności 45/47, st 13
Kupić za
154,65
07:50
25 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
10:30
26 lut
Częstochowa
Dworzec PKS, aleja Wolności 45/47, st 13
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-46, VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:50
25 lut
10:30
26 lut
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Dworzec PKS, aleja Wolności 45/47, st 13
Kupić za
146,09
07:50
25 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
10:30
26 lut
Częstochowa
Dworzec PKS, aleja Wolności 45/47, st 13
  • Autobus
  • , VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:40
25 lut
10:35
26 lut
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
DW.PKS, Aleja Wolności 45/47
Kupić za
164,58
10:40
25 lut
Kyiv Central bus station
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
10:35
26 lut
Częstochowa
DW.PKS, Aleja Wolności 45/47
  • Autobus
  • Неоплан
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
25 lut
10:35
26 lut
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
DW.PKS, Aleja Wolności 45/47
Kupić za
164,58
11:30
25 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
10:35
26 lut
Częstochowa
DW.PKS, Aleja Wolności 45/47
  • Autobus
  • Неоплан
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
25 lut
10:35
26 lut
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
DW.PKS, Aleja Wolności 45/47
Kupić za
158,21
13:30
25 lut
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
10:35
26 lut
Częstochowa
DW.PKS, Aleja Wolności 45/47
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:50
25 lut
10:35
26 lut
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
DW.PKS, Aleja Wolności 45/47
Kupić za
164,22
07:50
25 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
10:35
26 lut
Częstochowa
DW.PKS, Aleja Wolności 45/47
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-46
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:50
25 lut
10:35
26 lut
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
DW.PKS, Aleja Wolności 45/47
Kupić za
155,66
07:50
25 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
10:35
26 lut
Częstochowa
DW.PKS, Aleja Wolności 45/47
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:40
25 lut
22:30
26 lut
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec PKS, aleja Wolności 45/47, st 13
Kupić za
140,10
10:40
25 lut
Kyiv Central bus station
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
22:30
26 lut
Częstochowa
Dworzec PKS, aleja Wolności 45/47, st 13
  • Autobus
  • Неоплан, Mercedes
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
25 lut
22:30
26 lut
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec PKS, aleja Wolności 45/47, st 13
Kupić za
140,10
11:30
25 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
22:30
26 lut
Częstochowa
Dworzec PKS, aleja Wolności 45/47, st 13
  • Autobus
  • Неоплан, Mercedes
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
25 lut
22:30
26 lut
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec PKS, aleja Wolności 45/47, st 13
Kupić za
133,73
13:30
25 lut
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
22:30
26 lut
Częstochowa
Dworzec PKS, aleja Wolności 45/47, st 13
  • Autobus
  • Neoplan 116, Mercedes
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Kijów

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.