Połączenia z przesiadką Kijów – Bielsko-Biała

13:00
10:00
20 lis
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec PKS, ulica Warszawska 7, dolna plyta
111,28
13:00
19 lis
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
13:50
Kijów
15:50
Żytomierz
18:50
Równe
22:50
Lwów
00:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
07:00
Kraków
09:15
Oświęcim
09:25
Tychy
10:00
20 lis
Bielsko-Biała
Dworzec PKS, ulica Warszawska 7, dolna plyta
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
10:00
20 lis
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Dworzec PKS, ulica Warszawska 7, dolna plyta
111,28
14:00
19 lis
Kijów Dworzec autobusowy – 5 "Daczna"
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
15:50
Żytomierz
18:50
Równe
22:50
Lwów
00:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
07:00
Kraków
09:15
Oświęcim
09:25
Tychy
10:00
20 lis
Bielsko-Biała
Dworzec PKS, ulica Warszawska 7, dolna plyta
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Kijów

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.