Bilety autobusowe

Kielce - Radom

od 16 zł, 20 paź

Rozkład jazdy PKS Kielce – Radom

11:10
18 paź
w drodze 01 godz. 21 min

Kielce

Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

12:31
18 paź

Radom

Prażmowskiego

18
11:10
18 paź
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
12:31
18 paź
Radom
Prażmowskiego
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:14
18 paź
w drodze 01 godz. 17 min

Kielce

Warszawska

12:31
18 paź

Radom

Prażmowskiego

18
11:14
18 paź
Kielce
Warszawska
12:31
18 paź
Radom
Prażmowskiego
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:06
18 paź
w drodze 01 godz. 24 min

Kielce

Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

16:30
18 paź

Radom

Dworzec PKP, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 2

18
15:06
18 paź
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
16:30
18 paź
Radom
Dworzec PKP, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:15
18 paź
w drodze 01 godz. 25 min

Kielce

Dworzec Autobusowy, ul. Czarnowska 12

16:40
18 paź

Radom

Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

17
15:15
18 paź
Kielce
Dworzec Autobusowy, ul. Czarnowska 12
10:07
Krościenko, Rynek
10:25
Łącko, Zajezdnia autobusowa
10:59
Nowy Sącz, Dworzec Autobusowy Plac Dąbrowskiego
12:20
Tarnów, Dworzec Autobusowy
12:55
Dąbrowa Tarnowska, ul. Berka Joselelewicza
13:15
Szczucin, Rynek
13:55
Busko-Zdrój, Dworzec Autobusowy
15:10
Kielce, Dworzec Autobusowy
15:50
Skarżysko-Kamienna, Paryska 10
16:40
Radom, Dworzec Autobusowy
17:25
Białobrzegi, Przystanek Dworcowy ul. Poświętna
16:40
18 paź
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:15
18 paź
w drodze 01 godz. 16 min

Kielce

Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

17:31
18 paź

Radom

Prażmowskiego

18
16:15
18 paź
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
17:31
18 paź
Radom
Prażmowskiego
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:19
18 paź
w drodze 01 godz. 12 min

Kielce

Warszawska

17:31
18 paź

Radom

Prażmowskiego

18
16:19
18 paź
Kielce
Warszawska
17:31
18 paź
Radom
Prażmowskiego
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:06
18 paź
w drodze 01 godz. 24 min

Kielce

Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

18:30
18 paź

Radom

Dworzec PKP, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 2

18
17:06
18 paź
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
18:30
18 paź
Radom
Dworzec PKP, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:10
18 paź
w drodze 01 godz. 12 min

Kielce

Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

19:22
18 paź

Radom

Prażmowskiego

18
18:10
18 paź
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
19:22
18 paź
Radom
Prażmowskiego
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:13
18 paź
w drodze 01 godz. 09 min

Kielce

Warszawska

19:22
18 paź

Radom

Prażmowskiego

18
18:13
18 paź
Kielce
Warszawska
19:22
18 paź
Radom
Prażmowskiego
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:46
18 paź
w drodze 01 godz. 24 min

Kielce

Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

21:10
18 paź

Radom

Dworzec PKP, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 2

18
19:46
18 paź
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
21:10
18 paź
Radom
Dworzec PKP, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Kielce
Do miasta Radom
Do miasta Kielce
Z miasta Radom
Podróż powrotna: