Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Katowice — Liberec w 2018 rok roku

22:40
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
Czas przejazdu 06 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:55+1 dzień
Dworzec Autobusowy; ul. Žitavska / Vanurowa
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
01:20
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
Czas przejazdu 09 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:00
LIBEREC; Dworzec autobusowy, ul. Waniurowa 885, st. 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, pią, sob
08:00
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
Czas przejazdu 09 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:30
LIBEREC; Dworzec autobusowy, ul. Waniurowa 885, st. 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, pią
Codziennie
22:40
Czas przejazdu 06 h. 15 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

04:55
+1 dzień

Liberec

Dworzec Autobusowy; ul. Žitavska / Vanurowa

90
22:40
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
04:55
+1 dzień
Liberec
Dworzec Autobusowy; ul. Žitavska / Vanurowa
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • East West Eurolines

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, pią, sob
01:20
Czas przejazdu 09 h. 40 min

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

11:00

Liberec

LIBEREC; Dworzec autobusowy, ul. Waniurowa 885, st. 4

153
01:20
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
11:00
Liberec
LIBEREC; Dworzec autobusowy, ul. Waniurowa 885, st. 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • JORDAN

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, pią
08:00
Czas przejazdu 09 h. 30 min

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

17:30

Liberec

LIBEREC; Dworzec autobusowy, ul. Waniurowa 885, st. 4

153
08:00
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
17:30
Liberec
LIBEREC; Dworzec autobusowy, ul. Waniurowa 885, st. 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • JORDAN

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Liberec
Do miasta Katowice
Z miasta Liberec