Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Hradec Králové — Lwów w 2019 rok roku

pon, wto, śro, pią, sob, nie
15:05
15 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Hradec Králové

Przystanek autobusowy Hradec Kralove, Terminal HD

08:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

115,10 
14:55
Hradec Králové
Przystanek autobusowy Hradec Kralove, Terminal HD
18:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:25
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
21:25
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:40
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
02:15
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
03:55
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
08:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Yatsiv V.V.
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 4.4 z 5Na podstawie 15 opinii
  • Punktualność
    4.6
  • Stan techniczny
    4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.7
01.03...
08:30
15 godz. 25 min w drodze

Hradec Králové

Przystanek autobusowy Hradec Kralove, ul. Nadrazni 75/7

23:55

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

146,74 
08:25
Hradec Králové
Przystanek autobusowy Hradec Kralove, ul. Nadrazni 75/7
10:00
Kudowa-Zdroj PC (Polska/Czechy)
Przystanek PPC, Kudowa-Zdroj
11:55
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
14:55
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
16:25
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
23:55
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VASILKOVTRANSAVTO
  • Van Hool EOS coach 233-Z
Codziennie
13:50
16 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Hradec Králové

Przystanek autobusowy Hradec Kralove, ul. Nadrazni 75/7

06:25
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

146,74 
13:45
Hradec Králové
Przystanek autobusowy Hradec Kralove, ul. Nadrazni 75/7
15:20
Kudowa-Zdroj PC (Polska/Czechy)
Przystanek PPC, Kudowa-Zdroj
17:25
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:40
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
21:55
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
22:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
06:25
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VASILKOVTRANSAVTO
  • Van Hool EOS coach 233-Z

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
13:50
16 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Hradec Králové

Przystanek autobusowy Hradec Kralove, Terminal HD

06:25
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

146,74 
13:45
Hradec Králové
Przystanek autobusowy Hradec Kralove, Terminal HD
15:10
Kudowa-Zdroj PC (Polska/Czechy)
Przystanek PPC, Kudowa-Zdroj
17:25
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:55
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
22:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
06:25
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Oceniono na 4 z 5Na podstawie 22 opinii
  • Punktualność
    4.1
  • Stan techniczny
    4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.8
wto, śro, czw, pią, sob, nie
14:50
14 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Hradec Králové

Przystanek autobusowy Hradec Kralove, Terminal HD

05:30
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

150,20 
14:40
Hradec Králové
Przystanek autobusowy Hradec Kralove, Terminal HD
16:05
Kudowa-Zdroj PC (Polska/Czechy)
Przystanek PPC, Kudowa-Zdroj
17:50
Nysa
Dworzec autobusowy, ul. Racławicka 1
18:55
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
22:05
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
04:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
05:30
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • NIKOLO-Ukraina
  • Mercedes-0350

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
09:30
13 godz. 50 min w drodze

Hradec Králové

Przystanek autobusowy Hradec Kralove, Terminal HD

00:20

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

153,39 
09:30
Hradec Králové
Przystanek autobusowy Hradec Kralove, Terminal HD
00:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Gunsel TOV
W poniedziałki
18:30
15 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Hradec Králové

Dw. Autobusowy, ul. Pauhovsk, 153/52, Hradec Kralove

10:30
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

160,00 
18:30
Hradec Králové
Dw. Autobusowy, ul. Pauhovsk, 153/52, Hradec Kralove
10:30
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PRZYKARPACKI EKSPRES
pon, wto, pią
18:30
15 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Hradec Králové

Przystanek autobusowy Hradec Kralove, ul. Nadrazni 75/7

10:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

161,42 
18:05
Hradec Králové
Przystanek autobusowy Hradec Kralove, ul. Nadrazni 75/7
20:50
Ołomuniec
Dworzec autobusowy, ul. Sladkovskeho 142/37
––:––
Cieszyn PC (Polska/Czechy)
Cieszyn - Przejście Graniczne, ul. Graniczna
23:50
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
01:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
04:40
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
10:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Prykarpatsky Express
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
14:50
14 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Hradec Králové

Przystanek autobusowy Hradec Kralove, Terminal HD

05:30
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

200,27 
14:40
Hradec Králové
Przystanek autobusowy Hradec Kralove, Terminal HD
16:05
Kudowa-Zdroj PC (Polska/Czechy)
Przystanek PPC, Kudowa-Zdroj
17:50
Nysa
Dworzec autobusowy, ul. Racławicka 1
18:55
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
22:05
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
04:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
05:30
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • NIKOLO-Ukraina
  • Mercedes-0350

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Popularne kierunki
Do miasta Lwów
Z miasta Lwów
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!