Bilety autobusowe

Gliwice - Lwów

od 78 zł, 19 wrz

Rozkład jazdy PKS Gliwice – Lwów

15:30
19 wrz
w drodze 12 godz. 30 min

Gliwice

Przystanek, ul. Pionierów 8

05:00
20 wrz

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

78
15:30
19 wrz
Gliwice
Przystanek, ul. Pionierów 8
15:50
Katowice
17:25
Kraków
17:50
Kraków
19:20
Tarnów
20:10
Dębica
21:10
Rzeszów
21:30
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:05
Przemyśl
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
20 wrz
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Gliwice
Do miasta Lwów
Do miasta Gliwice
Z miasta Lwów
Odwrotny kierunek: