Rozkład jazdy PKS Gliwice – Lwów

09:45
29 lip
20:45
29 lip
Przystanek, ul. Pionierów 8
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Kupić za
85,08
09:45
29 lip
Gliwice
Przystanek, ul. Pionierów 8
10:30
Katowice
12:15
Kraków
13:05
Tarnów
14:50
Rzeszów
15:30
Przeworsk
15:50
Jarosław
19:10
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
20:45
29 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
29 lip
05:00
30 lip
Przystanek, ul. Pionierów 8
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Kupić za
78,00
15:30
29 lip
Gliwice
Przystanek, ul. Pionierów 8
15:50
Katowice
17:25
Kraków
17:50
Kraków
19:20
Tarnów
20:10
Dębica
21:10
Rzeszów
21:30
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:05
Przemyśl
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
30 lip
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:25
29 lip
06:15
30 lip
Przystanek, ul. Pionierów 8
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Kupić za
113,26
10:25
29 lip
Gliwice
Przystanek, ul. Pionierów 8
10:45
Zabrze
12:40
Katowice
14:35
Kraków
16:45
Kielce
18:25
Radom
20:35
Lublin
21:55
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Nowowołyńsk
04:45
Czerwonohrad
05:25
Żółkiew
06:15
30 lip
Lviv Bus Station
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Gliwice
Do miasta Lwów
Do miasta Gliwice
Z miasta Lwów
Odwrotny kierunek: