Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Gliwice — Lwów w 2019 rok roku

Codziennie
15:30
11 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Gliwice

Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8

05:00
+1 dzień

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

78,00 
15:20
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
15:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
17:25
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
17:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:20
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
20:10
Dębica
Stacja paliw - Nagawczyna, ul. Nagawczyna 245c
21:10
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
21:30
Łańcut
Dworzec autobusowy, ul. Sikorskiego 2
21:50
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
22:20
Jarosław
Dworzec autobusowy, ul. Pruchnicka
00:05
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
05:00
+1 dzień
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
  • Van Hool (Free)
  • Oceniono na 3.4 z 5Na podstawie 11 opinii
  • Punktualność
    2.3
  • Stan techniczny
    3.7
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.4
W poniedziałki
15:30
12 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Gliwice

Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8

05:00
+1 dzień

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

79,56 
15:30
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
05:00
+1 dzień
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
wto, czw, pią, nie
09:45
12 godz. 0 min w drodze

Gliwice

Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8

21:45

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

85,05 
09:40
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
10:35
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
12:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:50
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
19:10
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
21:45
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lvivske ATP - 14630
  • VOLVO B12-600 (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
18:45
9 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Gliwice

DA, ul. Pionerów 8, Gliwice

04:55
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

90,00 
18:45
Gliwice
DA, ul. Pionerów 8, Gliwice
04:55
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PAS-TRANS
Codziennie
18:45
10 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Gliwice

Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8

04:55
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

90,00 
18:40
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
19:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:45
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
22:55
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
23:25
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
00:35
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
04:25
Horodok
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lwowska
04:55
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Pas-Trans Sp.z.o.o.
  • Setra S 315 НDH
Codziennie
18:45
10 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Gliwice

Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8

04:55
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

90,08 
18:40
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
19:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:45
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
22:55
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
23:25
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
00:35
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
04:25
Horodok
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lwowska
04:55
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Palko V.A.
  • Setra S 315 НDH
wto, pią
19:30
10 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Gliwice

Centrum handlowe - Rybnicka, ul. Rybnicka

05:40
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

90,98 
19:25
Gliwice
Centrum handlowe - Rybnicka, ul. Rybnicka
19:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:00
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
00:50
Jarosław
Jarosław, Jarosław
01:25
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
05:40
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Svistun B.R.
  • SETRA S 215 HD
W poniedziałki
13:00
8 godz. 0 min w drodze

Gliwice

Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8

22:00

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

110,00 
13:00
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
22:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • WEZUN
wto, czw, sob
13:00
9 godz. 0 min w drodze

Gliwice

Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8

22:00

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

110,00 
12:50
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
13:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
14:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
22:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Avtoexpres-Dnipro
  • Neoplan
wto, czw, sob
13:00
9 godz. 0 min w drodze

Gliwice

Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8

22:00

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

110,00 
12:50
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
13:30
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
14:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
20:05
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
22:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mitchenko S.M.
  • Van Hool EOS
wto, czw, nie
10:25
19 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Gliwice

Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

132,07 
10:25
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
10:25
19 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Gliwice

Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

132,07 
10:05
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
10:45
Zabrze
Dworzec autobusowy Goethego, ulica Johanna Wolfganga Goethego
12:40
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
14:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:45
Kielce
Dworzec autobusowy, ul. Czarnowska 12
18:25
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:45
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
05:25
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Popularne kierunki
Z miasta Gliwice
Do miasta Lwów
Do miasta Gliwice
Z miasta Lwów
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!