Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Drohobycz — Warszawa w 2018 rok roku

17:40
Бристоль;
Czas przejazdu 13 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:00+1 dzień
Никкельсдорф;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
07:55
Przystanek; ul. Stryiska 45
Czas przejazdu 12 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
19:40
Dworzec autobusowy №1; ploshcha Zluky 1
Czas przejazdu 12 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy czw, nie
07:55
Dworzec autobusowy №1; ploshcha Zluky 1
Czas przejazdu 12 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, sob
W poniedziałki
17:40
Czas przejazdu 13 h. 20 min
+1 dzień

Drohobycz

Бристоль;

06:00
+1 dzień

Warszawa

Никкельсдорф;

71
17:40
Drohobycz
Бристоль;
06:00
+1 dzień
Warszawa
Никкельсдорф;
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
07:55
Czas przejazdu 12 h. 05 min

Drohobycz

Przystanek; ul. Stryiska 45

20:00

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

87
07:55
Drohobycz
Przystanek; ul. Stryiska 45
08:30
Stryj
"Przystanek; ul. Vokzalna 112"
09:55
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
11:15
Nowojaworowsk
"Warszawa; Polska, Mazowieckie"
11:25
Jaworów
"Warszawa; Polska, Mazowieckie"
11:35
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
13:10
Jarosław
"Dworzec Kolejowy; plac Więźniów Oświęcimia 1"
14:15
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
15:30
Stalowa Wola
"Dworzec autobusowy - Parking; ul. gen.Leopolda Okulickiego"
16:10
Sandomierz
"Dworzec Kolejowy; ul. Lwowska 38"
16:50
Opatów
"Dworzec autobusowy; ul.Henryka Sienkiewicza 19"
17:10
Ostrowiec Świętokrzyski
"Dworzec autobusowy; ul. Żabia 40"
18:10
Radom
"Dworzec Kolejowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 2"
20:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Pankiv V.I. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

czw, nie
19:40
Czas przejazdu 12 h. 15 min
+1 dzień

Drohobycz

Dworzec autobusowy №1; ploshcha Zluky 1

07:55
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

90
19:40
Drohobycz
Dworzec autobusowy №1; ploshcha Zluky 1
20:10
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
21:55
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
23:30
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
04:55
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
07:55
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • YOKATO

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, sob
07:55
Czas przejazdu 12 h. 05 min

Drohobycz

Dworzec autobusowy №1; ploshcha Zluky 1

20:00

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

130
07:55
Drohobycz
Dworzec autobusowy №1; ploshcha Zluky 1
08:30
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
10:20
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
11:10
Nowojaworowsk
"Dworzec autobusowy Novoyavorovsk; ul. Ivana Franka 5"
11:20
Jaworów
"Przystanek; ul. Makoveia 66"
12:25
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
12:25
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
13:20
Jarosław
"Dworzec Kolejowy; plac Więźniów Oświęcimia 1"
14:15
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
14:40
Lotnisko Rzeszów Jasionka
"Lotnisko Rzeszów-Jasionka; ul. Jasionka 942"
15:30
Stalowa Wola
"Dworzec autobusowy - Parking; ul. gen.Leopolda Okulickiego"
16:10
Sandomierz
"Dworzec Kolejowy; ul. Lwowska 38"
16:50
Opatów
"Dworzec autobusowy; ul.Henryka Sienkiewicza 19"
17:15
Ostrowiec Świętokrzyski
"Dworzec autobusowy; ul. Żabia 40"
18:10
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
19:00
Grójec
"Warszawa; Polska, Mazowieckie"
20:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Scania Irizar
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • TRANS-EUROPA

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Warszawa
Do miasta Drohobycz
Z miasta Warszawa