Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Dębica — Równe w 2019 rok roku

20:15
Stacja paliw - Nagawczyna, ul. Nagawczyna 245c
w drodze 10 godz. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
20:15
Stacja paliw - Nagawczyna, ul. Nagawczyna 245c
w drodze 9 godz. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki

Rozkład jazdy autobusów Dębica — Równe w 2019 rok roku

Codziennie
20:15
10 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Dębica

Stacja paliw - Nagawczyna, ul. Nagawczyna 245c

07:00
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

68,00 
20:10
Dębica
Stacja paliw - Nagawczyna, ul. Nagawczyna 245c
21:10
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
21:30
Łańcut
Dworzec autobusowy, ul. Sikorskiego 2
21:50
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
22:20
Jarosław
Dworzec autobusowy, ul. Pruchnicka
00:05
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
05:00
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
07:00
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Skhidno-Evropeyska podorozh
  • Van Hool (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
20:15
9 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Dębica

Stacja paliw - Nagawczyna, ul. Nagawczyna 245c

07:00
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

120,36 
20:15
Dębica
Stacja paliw - Nagawczyna, ul. Nagawczyna 245c
07:00
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Popularne kierunki
Z miasta Dębica
Do miasta Równe
Do miasta Dębica
Z miasta Równe
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!