Rozkład jazdy PKS Dębica – Lwów

20:15
05:00
17 paź
Stacja paliw SHELL z restauracją McDonalds
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
58,00
20:15
16 paź
Dębica
Stacja paliw SHELL z restauracją McDonalds
21:10
Rzeszów
21:30
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:05
Przemyśl
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
17 paź
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
Popularne kierunki
Z miasta Dębica
Do miasta Lwów
Do miasta Dębica
Z miasta Lwów

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.