Rozkład jazdy PKS Częstochowa – Koszalin

22:00
16 lip
06:45
17 lip
Częstochowa, Dworzec Autobusowy
Koszalin, Dworzec Autobusowy
Kupić za
88,20
22:00
16 lip
Częstochowa
Częstochowa, Dworzec Autobusowy
16:01
Krynica-Zdrój
16:04
Krynica-Zdrój
16:05
Krynica-Zdrój
16:06
Krynica-Zdrój
16:08
Krynica-Zdrój
16:09
Krynica-Zdrój
16:10
Krynica-Zdrój
16:14
Krzyżówka
16:22
Łabowa
16:28
Frycowa
16:30
Nawojowa
16:40
Nowy Sącz
16:50
Nowy Sącz
16:55
Nowy Sącz
16:57
Nowy Sącz
17:03
Dąbrowa
17:09
Tęgoborze
17:14
Łososina Dolna
17:18
Witowice Górne
17:20
Witowice Dolne
17:22
Wytrzyszczka
17:25
Czchów
17:28
Czchów
17:30
Jurków
17:40
Gnojnik
17:43
Uszew
17:46
Okocim
17:55
Brzesko
17:56
Brzesko
18:35
Kraków
18:37
Kraków
18:42
Kraków
18:44
Kraków
18:46
Kraków
18:49
Kraków
18:51
Kraków
19:00
Kraków
19:20
Kraków
19:27
Kraków
19:31
Kraków
20:35
Katowice
21:50
Częstochowa
23:50
Łódź
02:40
Poznań
04:25
Piła
05:40
Szczecinek
06:45
Koszalin
07:05
Mielno
07:13
Sarbinowo
07:35
Ustronie Morskie
07:38
Ustronie Morskie
07:40
Ustronie Morskie
06:45
17 lip
Koszalin
Koszalin, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Do miasta Koszalin
Z miasta Koszalin