Busfor + BlaBlaCar = więcej przejazdów niż kiedykolwiek wcześniej

Bilety autobusoweChmielnicki - Winnica

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-639a21eb4bf668c3e890b05516ced576.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Chmielnicki — Winnica

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
15:15
Czas przejazdu01 h. 50 min
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23
17:05
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
17,58 
Przewoźnik: ФОП МАЛОФЕЕВ А.М.
Autobus: СЕТРА
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Chmielnicki — Winnica w 2021 roku

Codziennie
14:20
Czas przejazdu01 h. 50 min
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23
16:10
Winnica
ВІННИЦЯ,
17,98 
Przewoźnik: ФОП МАЛОФЕЄВ А.М.
Autobus: М3--ІІІ
Ocena:
pon, czw
21:20
Czas przejazdu01 h. 40 min
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23
23:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
19,50 
Przewoźnik: ДЕНИСІВКА ТДВ
Autobus: Дальнего следования
Ocena:
Codziennie
14:40
Czas przejazdu02 h. 30 min
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23
17:10
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
20,40 
Przewoźnik: ТОВ "АВТОЛІНІЇ ПОДІЛЛЯ"
Autobus: НЕОПЛАН
Ocena:
pon, śro, pią
11:50
Czas przejazdu02 h. 00 min
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23
13:50
Winnica
ВІННИЦЯ,
20,91 
Przewoźnik: ФОП МАЛОФЕЄВ А.М.
Autobus: М3--ІІІ
Ocena:
Codziennie
06:45
Czas przejazdu02 h. 15 min
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23
09:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
23,13 
Przewoźnik: ЛЮКС-РЕЙЗЕН
Autobus: М3--ІІІ
Ocena:
Codziennie
18:30
Czas przejazdu02 h. 10 min
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23
20:40
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
23,13 
Przewoźnik: ХАРКАВИЙ В.І.
Autobus: М3--ІІІ
Ocena:
Codziennie
14:55
Czas przejazdu02 h. 25 min
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23
17:20
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
23,42 
Przewoźnik: ДЕНИСІВКА ТДВ
Autobus: Дальнего следования
Ocena:
Codziennie
09:25
Czas przejazdu02 h. 25 min
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23
11:50
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
23,75 
Przewoźnik: ПП "АТП КРИВЕШКО"
Autobus: М3-ІІІ
Ocena:
Codziennie
09:35
Czas przejazdu02 h. 15 min
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23
11:50
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
23,75 
Przewoźnik: ПП "АТП КРИВЕШКО"
Autobus: МЕРС-814
Ocena:
Codziennie
12:05
Czas przejazdu02 h. 10 min
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23
14:15
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
23,75 
Przewoźnik: ПП "АТП КРИВЕШКО"
Autobus: М3-ІІІ
Ocena:
Codziennie
13:30
Czas przejazdu02 h. 50 min
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23
16:20
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
23,75 
Przewoźnik: ГАЙСИНСЬКЕ АТП ВАТ
Autobus: БОГДАН 27
Ocena:
Codziennie
16:00
Czas przejazdu02 h. 15 min
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23
18:15
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
23,75 
Przewoźnik: ПП "АТП КРИВЕШКО"
Autobus: МЕРС-814
Ocena:
Codziennie
17:10
Czas przejazdu02 h. 10 min
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23
19:20
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
23,75 
Przewoźnik: ПП "АТП КРИВЕШКО"
Autobus: М3-ІІІ
Ocena:
Codziennie
17:25
Czas przejazdu02 h. 20 min
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23
19:45
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
23,75 
Przewoźnik: ПП "АТП КРИВЕШКО"
Autobus: М3-ІІІ
Ocena:
Poza czw
06:00
Czas przejazdu03 h. 15 min
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2, ul. Shevchenko 66
09:15
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
27,58 
Przewoźnik: ПОДІЛЛЯ-ТУР
Autobus: БАЗ А 079.24
Ocena:
Poza czw
15:10
Czas przejazdu03 h. 25 min
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2, ul. Shevchenko 66
18:35
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
27,58 
Przewoźnik: ПОДІЛЛЯ-ТУР
Autobus: БАЗ А 079.24
Ocena:
Poza czw
06:10
Czas przejazdu03 h. 10 min
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23
09:20
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
27,78 
Przewoźnik: ПОДІЛЛЯ ТУР ПП
Autobus: М3-ІІІ
Ocena:
W poniedziałki
04:10
Czas przejazdu02 h. 10 min
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23
06:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
32,18 
Przewoźnik: СТЕЦИК Т.В. ФОП
Autobus: Дальнего следования
Ocena:
Codziennie
04:15
Czas przejazdu02 h. 05 min
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23
06:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
32,21 
Przewoźnik: СТЕЦИК Т.В. ФОП
Autobus: Дальнего следования
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Do miasta Winnica
Z miasta Winnica
Informacje o trasie autobusu Chmielnicki — Winnica
20
Liczba autobusów w kierunku
2 godz. 21 min.
Szacowany czas podróży
04:10 — 06:20
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
21:20 — 23:00
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
12 — 39 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami