Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Charków — Rzeszów w 2019 rok roku

W poniedziałki
23:00
21 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22

19:20
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1

132,07 
22:40
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22
01:15
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
04:05
Pyriatyn
Dworzec autobusowy Pyrjatyn, ul. Europeiska 154
06:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
09:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
15:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
17:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
19:20
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W soboty
23:00
20 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22

19:20
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1

132,07 
22:40
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22
01:15
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
04:05
Pyriatyn
Dworzec autobusowy Pyrjatyn, ul. Europeiska 154
06:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
09:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
15:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
17:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
19:20
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, czw
22:30
20 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Rynek centralny, pas Pyskunivskyi 4

17:55
+1 dzień

Rzeszów

ЖЕШУВ, null

151,87 
22:30
Charków
Dworzec autobusowy Rynek centralny, pas Pyskunivskyi 4
17:55
+1 dzień
Rzeszów
ЖЕШУВ, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Львiвське АТП 14631
  • ВАНХООЛ-50
We wtorki
13:00
22 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22

11:30
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1

161,78 
12:50
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22
15:50
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
22:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
03:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
08:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
11:30
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Shapran S.M.
  • Neoplan(Free)
pon, sob
23:00
21 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22

19:30
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1

190,00 
23:00
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22
19:30
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • JORDAN
Popularne kierunki
Z miasta Charków
Do miasta Rzeszów
Do miasta Charków
Z miasta Rzeszów
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!