Rozkład jazdy PKS Bydgoszcz – Równe

01:05
18:35
Dw. Autobusowy, ul. Jagiellonska 16
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
130,00
01:05
22 gru
Bydgoszcz
Dw. Autobusowy, ul. Jagiellonska 16
18:35
22 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
01:05
23:00
BYDGOSZCZ 2, Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
149,03
01:05
22 gru
Bydgoszcz
BYDGOSZCZ 2, Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
23:00
22 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
01:05
23:00
BYDGOSZCZ 2, Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
159,64
01:05
22 gru
Bydgoszcz
BYDGOSZCZ 2, Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
23:00
22 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
01:05
02:15
23 gru
BYDGOSZCZ 2, Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
145,90
01:05
22 gru
Bydgoszcz
BYDGOSZCZ 2, Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
02:15
23 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
01:05
02:15
23 gru
BYDGOSZCZ 2, Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
142,86
01:05
22 gru
Bydgoszcz
BYDGOSZCZ 2, Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
02:15
23 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
07:15
23 gru
Dworzec PKS, ulica Jagiellońska 58, st. 16
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
187,72
14:30
22 gru
Bydgoszcz
Dworzec PKS, ulica Jagiellońska 58, st. 16
15:35
Toruń
16:40
Włocławek
18:35
Łódź
20:30
Warszawa
23:15
Lublin
02:10
Zosin
05:50
Łuck
07:15
23 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
07:15
23 gru
Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58 st.17
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
180,00
14:30
22 gru
Bydgoszcz
Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58 st.17
07:15
23 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:05
23:00
23 gru
,
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
171,92
19:05
22 gru
Bydgoszcz
,
23:00
23 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, Setra 57
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:05
23:00
23 gru
,
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
171,92
19:05
22 gru
Bydgoszcz
,
23:00
23 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, Setra 57
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:05
23:00
23 gru
BYDGOSZCZ 2, Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
164,03
19:05
22 gru
Bydgoszcz
BYDGOSZCZ 2, Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
23:00
23 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:05
23:00
23 gru
BYDGOSZCZ 2, Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
164,03
19:05
22 gru
Bydgoszcz
BYDGOSZCZ 2, Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
23:00
23 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:05
23:00
23 gru
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
208,84
19:05
22 gru
Bydgoszcz
23:00
23 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Setra (59 seats), Setra 57
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:05
23:00
23 gru
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
208,84
19:05
22 gru
Bydgoszcz
23:00
23 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Setra (59 seats), Setra 57
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:05
01:45
24 gru
,
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
163,93
19:05
22 gru
Bydgoszcz
,
01:45
24 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, Yutong
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:05
01:45
24 gru
,
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
163,93
19:05
22 gru
Bydgoszcz
,
01:45
24 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, Yutong
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:05
01:45
24 gru
BYDGOSZCZ 2, Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
156,04
19:05
22 gru
Bydgoszcz
BYDGOSZCZ 2, Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
01:45
24 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:05
01:45
24 gru
BYDGOSZCZ 2, Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
156,04
19:05
22 gru
Bydgoszcz
BYDGOSZCZ 2, Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
01:45
24 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:05
01:45
24 gru
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
200,85
19:05
22 gru
Bydgoszcz
01:45
24 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Setra (59 seats), Yutong
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:05
01:45
24 gru
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
200,85
19:05
22 gru
Bydgoszcz
01:45
24 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Setra (59 seats), Yutong
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Bydgoszcz
Do miasta Równe
Do miasta Bydgoszcz
Z miasta Równe

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.