Busfor + BlaBlaCar = więcej przejazdów niż kiedykolwiek wcześniej

Bilety autobusoweBrzesko - Kraków

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-639a21eb4bf668c3e890b05516ced576.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Brzesko — Kraków

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

pon, wto, śro, czw
17:55
Czas przejazdu01 h. 20 min
Brzesko
ul. Uczestników Ruchu Oporu, Brzesko
19:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10,00 
Przewoźnik: VOYAGER TRANSPORT
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Brzesko — Kraków w 2021 roku

Poza nie
04:45
Czas przejazdu01 h. 00 min
Brzesko
ul. Uczestników Ruchu Oporu, Brzesko
05:45
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11,00 
Przewoźnik: VOYAGER TRANSPORT
Ocena:
Poza nie
05:25
Czas przejazdu01 h. 00 min
Brzesko
ul. Uczestników Ruchu Oporu, Brzesko
06:25
Kraków
Dworzec M.D.A. st. 1, Kraków
11,00 
Przewoźnik: VOYAGER TRANSPORT
Ocena:
W dni powszednie
05:50
Czas przejazdu01 h. 00 min
Brzesko
ul. Uczestników Ruchu Oporu, Brzesko
06:50
Kraków
Dworzec M.D.A. st. 1, Kraków
11,00 
Przewoźnik: VOYAGER TRANSPORT
Ocena:
W dni powszednie
06:15
Czas przejazdu01 h. 00 min
Brzesko
ul. Uczestników Ruchu Oporu, Brzesko
07:15
Kraków
Dworzec M.D.A. st. 1, Kraków
11,00 
Przewoźnik: VOYAGER TRANSPORT
Ocena:
Poza nie
06:45
Czas przejazdu01 h. 00 min
Brzesko
ul. Uczestników Ruchu Oporu, Brzesko
07:45
Kraków
Dworzec M.D.A. st. 1, Kraków
11,00 
Przewoźnik: VOYAGER TRANSPORT
Ocena:
pon, wto, sob
07:05
Czas przejazdu01 h. 00 min
Brzesko
ul. Uczestników Ruchu Oporu, Brzesko
08:05
Kraków
Dworzec M.D.A. st. 1, Kraków
11,00 
Przewoźnik: VOYAGER TRANSPORT
Ocena:
Poza nie
07:40
Czas przejazdu01 h. 00 min
Brzesko
ul. Uczestników Ruchu Oporu, Brzesko
08:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11,00 
Przewoźnik: VOYAGER TRANSPORT
Ocena:
Codziennie
08:20
Czas przejazdu01 h. 00 min
Brzesko
ul. Uczestników Ruchu Oporu, Brzesko
09:20
Kraków
Dworzec M.D.A. st. 1, Kraków
11,00 
Przewoźnik: VOYAGER TRANSPORT
Ocena:
Poza nie
09:35
Czas przejazdu01 h. 00 min
Brzesko
ul. Uczestników Ruchu Oporu, Brzesko
10:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11,00 
Przewoźnik: VOYAGER TRANSPORT
Ocena:
W dni powszednie
10:20
Czas przejazdu01 h. 00 min
Brzesko
ul. Uczestników Ruchu Oporu, Brzesko
11:20
Kraków
Dworzec M.D.A. st. 1, Kraków
11,00 
Przewoźnik: VOYAGER TRANSPORT
Ocena:
Codziennie
10:55
Czas przejazdu01 h. 00 min
Brzesko
ul. Uczestników Ruchu Oporu, Brzesko
11:55
Kraków
Dworzec M.D.A. st. 1, Kraków
11,00 
Przewoźnik: VOYAGER TRANSPORT
Ocena:
W dni powszednie
11:40
Czas przejazdu01 h. 00 min
Brzesko
ul. Uczestników Ruchu Oporu, Brzesko
12:40
Kraków
Dworzec M.D.A. st. 1, Kraków
11,00 
Przewoźnik: VOYAGER TRANSPORT
Ocena:
W dni powszednie
12:20
Czas przejazdu01 h. 00 min
Brzesko
ul. Uczestników Ruchu Oporu, Brzesko
13:20
Kraków
Dworzec M.D.A. st. 1, Kraków
11,00 
Przewoźnik: VOYAGER TRANSPORT
Ocena:
Codziennie
12:50
Czas przejazdu01 h. 00 min
Brzesko
ul. Uczestników Ruchu Oporu, Brzesko
13:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11,00 
Przewoźnik: VOYAGER TRANSPORT
Ocena:
Poza wto
13:20
Czas przejazdu01 h. 00 min
Brzesko
ul. Uczestników Ruchu Oporu, Brzesko
14:20
Kraków
Dworzec M.D.A. st. 1, Kraków
11,00 
Przewoźnik: VOYAGER TRANSPORT
Ocena:
Poza nie
14:00
Czas przejazdu01 h. 00 min
Brzesko
ul. Uczestników Ruchu Oporu, Brzesko
15:00
Kraków
Dworzec M.D.A. st. 1, Kraków
11,00 
Przewoźnik: VOYAGER TRANSPORT
Ocena:
Codziennie
14:35
Czas przejazdu01 h. 00 min
Brzesko
ul. Uczestników Ruchu Oporu, Brzesko
15:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11,00 
Przewoźnik: VOYAGER TRANSPORT
Ocena:
Codziennie
15:10
Czas przejazdu01 h. 00 min
Brzesko
ul. Uczestników Ruchu Oporu, Brzesko
16:10
Kraków
Dworzec M.D.A. st. 1, Kraków
11,00 
Przewoźnik: VOYAGER TRANSPORT
Ocena:
pon, pią
15:35
Czas przejazdu01 h. 00 min
Brzesko
ul. Uczestników Ruchu Oporu, Brzesko
16:35
Kraków
11,00 
Przewoźnik: VOYAGER TRANSPORT
Ocena:
Codziennie
16:25
Czas przejazdu01 h. 00 min
Brzesko
ul. Uczestników Ruchu Oporu, Brzesko
17:25
Kraków
11,00 
Przewoźnik: VOYAGER TRANSPORT
Ocena:
pon, śro
16:55
Czas przejazdu01 h. 00 min
Brzesko
ul. Uczestników Ruchu Oporu, Brzesko
17:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11,00 
Przewoźnik: VOYAGER TRANSPORT
Ocena:
W poniedziałki
17:15
Czas przejazdu01 h. 00 min
Brzesko
ul. Uczestników Ruchu Oporu, Brzesko
18:15
Kraków
Dworzec M.D.A. st. 1, Kraków
11,00 
Przewoźnik: VOYAGER TRANSPORT
Ocena:
pon, śro
18:35
Czas przejazdu01 h. 00 min
Brzesko
ul. Uczestników Ruchu Oporu, Brzesko
19:35
Kraków
Dworzec M.D.A. st. 1, Kraków
11,00 
Przewoźnik: VOYAGER TRANSPORT
Ocena:
W poniedziałki
19:25
Czas przejazdu01 h. 00 min
Brzesko
ul. Uczestników Ruchu Oporu, Brzesko
20:25
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11,00 
Przewoźnik: VOYAGER TRANSPORT
Ocena:
W poniedziałki
20:20
Czas przejazdu01 h. 00 min
Brzesko
ul. Uczestników Ruchu Oporu, Brzesko
21:20
Kraków
Dworzec M.D.A. st. 1, Kraków
11,00 
Przewoźnik: VOYAGER TRANSPORT
Ocena:
W poniedziałki
21:20
Czas przejazdu01 h. 00 min
Brzesko
ul. Uczestników Ruchu Oporu, Brzesko
22:20
Kraków
Dworzec M.D.A. st. 1, Kraków
11,00 
Przewoźnik: VOYAGER TRANSPORT
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Brzesko
Do miasta Kraków
Z miasta Kraków
Informacje o trasie autobusu Brzesko — Kraków
27
Liczba autobusów w kierunku
1 godz. 0 min.
Szacowany czas podróży
04:45 — 05:45
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
21:20 — 22:20
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
10 — 11 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami