Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Babice — Warszawa w 2019 rok roku

Codziennie
09:07
5 godz. 43 min w drodze

Babice

Przystanek, Babice 849/71

14:50

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

51,00 
09:06
Babice
Przystanek, Babice 849/71
09:13
Łukowa
Przystanek, Łukowa 849/67
09:19
Chmielek
Przystanek, Chmielek POM 2943L/08, 2943L/09
09:23
Rakówka
Przystanek, Rakówka 2943L/04
09:29
Księżpol
Przystanek, Księżpol Tanew 835/115
09:44
Biłgoraj
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 10
10:09
Frampol
Przystanek, ul. Rynek
10:33
Tarnawa Mała
Przystanek, autostrada DW835/63
11:31
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
12:45
Ryki
Dworzec autobusowy, ul. Warsawska 7/9
13:07
Gończyce
Gończyce, Gończyce
13:23
Garwolin
Przystanek, al. Legionów / Zarzecze 09
14:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PKS Biłgoraj
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
Codziennie
15:52
5 godz. 43 min w drodze

Babice

Przystanek, Babice 849/71

21:35

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

51,00 
15:51
Babice
Przystanek, Babice 849/71
15:55
Łukowa
Przystanek, Łukowa 849/67
16:04
Chmielek
Przystanek, Chmielek POM 2943L/08, 2943L/09
16:08
Rakówka
Przystanek, Rakówka 2943L/04
16:14
Księżpol
Przystanek, Księżpol Tanew 835/115
16:29
Biłgoraj
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 10
16:59
Frampol
Przystanek, ul. Rynek
17:23
Tarnawa Mała
Przystanek, autostrada DW835/63
18:21
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
19:31
Ryki
Dworzec autobusowy, ul. Warsawska 7/9
19:53
Gończyce
Gończyce, Gończyce
20:09
Garwolin
Przystanek, al. Legionów / Zarzecze 09
21:35
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PKS Biłgoraj
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
Popularne kierunki
Z miasta Babice
Do miasta Warszawa
Do miasta Babice
Z miasta Warszawa
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!