Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Babice — Warszawa w 2018 rok roku

15:52
Przystanek; Babice 849/71
Czas przejazdu 05 h. 43 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:35
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
09:07
Przystanek; Babice 849/71
Czas przejazdu 05 h. 43 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:50
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
15:52
Czas przejazdu 05 h. 43 min

Babice

Przystanek; Babice 849/71

21:35

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

51
15:52
Babice
Przystanek; Babice 849/71
15:55
Łukowa
"Przystanek; Łukowa 849/67"
16:04
Chmielek
"Przystanek; Chmielek POM 2943L/08, 2943L/09"
16:08
Rakówka
"Przystanek; Rakówka 2943L/04"
16:14
Księżpol
"Przystanek; Księżpol Tanew 835/115"
16:29
Biłgoraj
"Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 10"
16:59
Frampol
"Przystanek; ul. Rynek"
17:23
Tarnawa Mała
"Przystanek; autostrada DW835/63"
18:21
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
19:31
Ryki
"Dworzec autobusowy; ul. Warsawska 7/9"
19:53
Gończyce
"Gończyce; Gończyce"
20:09
Garwolin
"Przystanek; al. Legionów / Zarzecze 09"
21:35
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Bilgoraj

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
09:07
Czas przejazdu 05 h. 43 min

Babice

Przystanek; Babice 849/71

14:50

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

51
09:07
Babice
Przystanek; Babice 849/71
09:13
Łukowa
"Przystanek; Łukowa 849/67"
09:19
Chmielek
"Przystanek; Chmielek POM 2943L/08, 2943L/09"
09:23
Rakówka
"Przystanek; Rakówka 2943L/04"
09:29
Księżpol
"Przystanek; Księżpol Tanew 835/115"
09:44
Biłgoraj
"Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 10"
10:09
Frampol
"Przystanek; ul. Rynek"
10:33
Tarnawa Mała
"Przystanek; autostrada DW835/63"
11:31
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
12:45
Ryki
"Dworzec autobusowy; ul. Warsawska 7/9"
13:07
Gończyce
"Gończyce; Gończyce"
13:23
Garwolin
"Przystanek; al. Legionów / Zarzecze 09"
14:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Bilgoraj

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Babice
Do miasta Warszawa
Z miasta Warszawa