Busfor + BlaBlaCar = więcej przejazdów niż kiedykolwiek wcześniej

Bilety autobusoweŻytomierz - Winnica

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-639a21eb4bf668c3e890b05516ced576.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Żytomierz — Winnica

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
08:35
Czas przejazdu02 h. 57 min
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
11:32
Winnica
20,90 
Przewoźnik: ПП "РІМ-БОГДАН"
Autobus: ЭТАЛОН-30
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Żytomierz — Winnica w 2021 roku

pon, śro, sob
18:30
Czas przejazdu02 h. 10 min
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
20:40
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
21,38 
Przewoźnik: ФОП МАЛОФЕЄВ А.М.
Autobus: МЕРСЕДЕС-711Д
Ocena:
Codziennie
10:50
Czas przejazdu02 h. 55 min
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
13:45
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
23,20 
Przewoźnik: ТОВ"АВТОЛІНІЇ ПОДІЛЛЯ"
Autobus: БОГДАН26
Ocena:
Codziennie
17:40
Czas przejazdu02 h. 50 min
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
20:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
23,20 
Przewoźnik: ТОВ"АВТОЛІНІЇ ПОДІЛЛЯ"
Autobus: ИК-250
Ocena:
Codziennie
18:40
Czas przejazdu02 h. 30 min
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
21:10
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
23,20 
Przewoźnik: ТОВ"АВТОЛІНІЇ ПОДІЛЛЯ"
Autobus: БАЗ-28
Ocena:
Codziennie
16:25
Czas przejazdu02 h. 55 min
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
19:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
23,21 
Przewoźnik: ТОВ "ЛИПОВЕЦЬ АТП"
Autobus: МЕРСЕДЕС-18
Ocena:
Codziennie
15:50
Czas przejazdu02 h. 40 min
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
18:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
24,04 
Przewoźnik: ПП КОВАЛЕНКО В.В.
Autobus: БАЗ-29
Ocena:
Codziennie
06:25
Czas przejazdu02 h. 45 min
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
09:10
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
24,87 
Przewoźnik: БПП"ФАВОРИТ-ЛЮКС"
Autobus: БАЗ-29
Ocena:
Codziennie
08:00
Czas przejazdu02 h. 50 min
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
10:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
24,87 
Przewoźnik: ПП САВIЦЬКИЙ А.А.
Autobus: ЗАЗ 26
Ocena:
Codziennie
12:54
Czas przejazdu02 h. 51 min
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
15:45
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
24,87 
Przewoźnik: ПП САВIЦЬКИЙ А.А.
Autobus: МЕРСЕДЕС-20
Ocena:
Codziennie
15:00
Czas przejazdu03 h. 00 min
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
18:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
24,87 
Przewoźnik: БПП"ФАВОРИТ-ЛЮКС"
Autobus: ЭТАЛОН-29
Ocena:
Codziennie
20:00
Czas przejazdu02 h. 15 min
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
24,87 
Przewoźnik: ПП БОЙКО О.І.
Autobus: МЕРСЕДЕС-18
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Do miasta Winnica
Z miasta Winnica
Informacje o trasie autobusu Żytomierz — Winnica
12
Liczba autobusów w kierunku
2 godz. 43 min.
Szacowany czas podróży
06:25 — 09:10
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
20:00 — 22:15
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
14 — 62 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami