Moje Bilety
PL
Polski
English

Podróż powrotna:

Toruń – Żytomierz

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Żytomierz — Toruń

Najlepsza oferta

Codziennie
19:30
Czas przejazdu16 h. 25 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

11:55
+1 dzień

Toruń

Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24

118,18 

Rozkład jazdy autobusów Żytomierz — Toruń w 2019 rok roku

pon, pią
13:50
Czas przejazdu18 h. 00 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

06:50
+1 dzień

Toruń

120,00 
W poniedziałki
02:25
Czas przejazdu21 h. 30 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

22:55

Toruń

Dworzec Toruń Miasto, plac 18 Stycznia 4

122,40 
24.04, 02.05, 04.05, 06.05, 08.05...
14:15
Czas przejazdu18 h. 25 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

08:40
+1 dzień

Toruń

Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24

125,56 
24.04, 29.04...
10:00
Czas przejazdu16 h. 35 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

02:35
+1 dzień

Toruń

Dworzec Toruń Miasto, plac 18 Stycznia 4

130,00 
24.04, 26.04, 03.05, 08.05, 10.05...
01:00
Czas przejazdu20 h. 00 min

Żytomierz

Przystanek, pl. Peremohy 3

20:00

Toruń

Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24

132,95 
Codziennie
14:15
Czas przejazdu18 h. 25 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

08:40
+1 dzień

Toruń

Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24

132,95 
W środy
11:15
Czas przejazdu17 h. 45 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

05:00
+1 dzień

Toruń

Dworzec Toruń Miasto, plac 18 Stycznia 4

147,72 
wto, czw, sob
14:50
Czas przejazdu16 h. 40 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

07:30
+1 dzień

Toruń

Przystanek w pobliżu dworca kolejowego, plac 18 Stycznia

147,72 
Codziennie
11:00
Czas przejazdu20 h. 25 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

07:25
+1 dzień

Toruń

Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24

149,11 
Codziennie
08:00
Czas przejazdu23 h. 25 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

07:25
+1 dzień

Toruń

Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24

152,15 
Codziennie
14:15
Czas przejazdu19 h. 30 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

08:45
+1 dzień

Toruń

TORUN, Dw. Aut. Dąbrowskiego 8/24, stan. 12

153,00 
24.04, 29.04...
10:00
Czas przejazdu16 h. 35 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

02:35
+1 dzień

Toruń

Dworzec Toruń Miasto, plac 18 Stycznia 4

155,11 
28.04, 03.05, 08.05, 13.05, 18.05...
10:00
Czas przejazdu16 h. 35 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

02:35
+1 dzień

Toruń

Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24

155,11 
25.04, 30.04, 05.05, 10.05, 15.05...
10:00
Czas przejazdu16 h. 35 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

02:35
+1 dzień

Toruń

Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24

155,11 
27.04, 02.05, 07.05, 12.05, 17.05...
10:00
Czas przejazdu16 h. 35 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

02:35
+1 dzień

Toruń

Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24

162,49 
26.04, 01.05, 06.05, 11.05, 16.05...
10:00
Czas przejazdu16 h. 35 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

02:35
+1 dzień

Toruń

Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24

162,50 
wto, pią, nie
21:10
Czas przejazdu20 h. 20 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

16:30
+1 dzień

Toruń

Dworzec Toruń Miasto, plac 18 Stycznia 4

169,88 
wto, pią, nie
21:10
Czas przejazdu20 h. 20 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

16:30
+1 dzień

Toruń

Dworzec Toruń Miasto, plac 18 Stycznia 4

169,88 
wto, pią, nie
21:10
Czas przejazdu20 h. 20 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

16:30
+1 dzień

Toruń

Dworzec Toruń Miasto, plac 18 Stycznia 4

169,88 
pon, wto, śro, czw, pią, nie
10:00
Czas przejazdu18 h. 35 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

03:35
+1 dzień

Toruń

Dworzec Toruń Miasto, plac 18 Stycznia 4

170,00 
Codziennie
08:40
Czas przejazdu23 h. 45 min
+1 dzień

Żytomierz

DA, ul. Kyjiwska 93, Żytomierz

07:25
+1 dzień

Toruń

Dworzec Toruń Miasto, plac 18 Stycznia 4

200,85 
Codziennie
11:00
Czas przejazdu21 h. 25 min
+1 dzień

Żytomierz

DA, ul. Kyjiwska 93, Żytomierz

07:25
+1 dzień

Toruń

Dworzec Toruń Miasto, plac 18 Stycznia 4

200,85 
Popularne kierunki
Do miasta Toruń
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu