Bilety autobusowe

Łuck - Zielona Góra

od 116 zł, 22 paź

Rozkład jazdy PKS Łuck – Zielona Góra

19:40
3 lis
w drodze 16 godz. 20 min

Lutsk

Hotel Luchesk, prospekt Vidrodzhennia 1

11:00
4 lis

Zielona Góra

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27

122
19:40
3 lis
Lutsk
Hotel Luchesk, prospekt Vidrodzhennia 1
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
00:30
Lublin
03:20
Warszawa
05:45
Łódź
08:30
Poznań
11:00
4 lis
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:55
3 lis
w drodze 15 godz. 40 min

Lutsk

Hotel Ukraina, ul. Slovatskoho 2

14:35
4 lis

Zielona Góra

Rondo Anny Borchers, ul. Dworcowa 1

117
23:55
3 lis
Lutsk
Hotel Ukraina, ul. Slovatskoho 2
00:35
Kowel
01:45
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:25
Lublin
07:10
Warszawa
09:15
Łódź
12:30
Poznań
14:35
4 lis
Zielona Góra
Rondo Anny Borchers, ul. Dworcowa 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Łuck
Do miasta Łuck