Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Łuck — Zielona Góra w 2019 rok roku

23:55
Hotel Ukraina, ul. Slovatskoho 2
w drodze 14 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:35+1 dzień
Rondo Anny Borchers, ul. Dworcowa 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:25
Hotel Luchesk, prospekt Vidrodzhennia 1
w drodze 15 godz. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:00+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie

Rozkład jazdy autobusów Łuck — Zielona Góra w 2019 rok roku

Codziennie
23:55
14 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Łuck

Hotel Ukraina, ul. Slovatskoho 2

14:35
+1 dzień

Zielona Góra

Rondo Anny Borchers, ul. Dworcowa 1

114,76 
23:45
Łuck
Hotel Ukraina, ul. Slovatskoho 2
00:35
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
01:45
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
04:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
07:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
09:15
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
12:30
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
14:35
+1 dzień
Zielona Góra
Rondo Anny Borchers, ul. Dworcowa 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Intertrans
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
19:25
15 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Łuck

Hotel Luchesk, prospekt Vidrodzhennia 1

11:00
+1 dzień

Zielona Góra

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27

118,95 
19:20
Łuck
Hotel Luchesk, prospekt Vidrodzhennia 1
––:––
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
00:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
03:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
05:45
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
08:30
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:00
+1 dzień
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Grechanyuk V.I.
  • Neoplan(Free)
Popularne kierunki
Z miasta Łuck
Do miasta Łuck
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!