Koronawirus
Koronawirus
Prosimy o zapoznanie się z listą krajów, które zamknęły granice. >> Sprawdź tutaj >>
logo
Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusoweWrocław – Rohatyn

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Wrocław — Rohatyn

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Poza pią
17:00
Czas przejazdu14 h. 50 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
08:50
+1 dzień
Rohatyn
Stacja benzynowa OKKO, ul. Muchy, Rohatyn
110,00 
Przewoźnik: Przykarpacki Ekspres
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Wrocław — Rohatyn w 2020 roku

pon, pią
17:00
Czas przejazdu15 h. 40 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
08:40
+1 dzień
Rohatyn
Stacja paliw OKKO, ul. Mukhy 1
125,84 
Przewoźnik: Prykarpatsky Express
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Codziennie
17:00
Czas przejazdu15 h. 40 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
08:40
+1 dzień
Rohatyn
Stacja paliw OKKO, ul. Mukhy 1
125,84 
Przewoźnik: Prykarpatsky Express
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Codziennie
14:20
Czas przejazdu14 h. 40 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:00
+1 dzień
Rohatyn
ul. Halicka 8, Rohatyn
130,00 
Przewoźnik: MODULTRANS SP ZOO
Ocena:
Codziennie
12:00
Czas przejazdu15 h. 40 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
03:40
+1 dzień
Rohatyn
Dworzec autobusowy Rogatyn, ul. Halytska 8
134,23 
Przewoźnik: Prykarpatsky Express
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Codziennie
14:20
Czas przejazdu14 h. 20 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:40
+1 dzień
Rohatyn
Dworzec autobusowy Rogatyn, ul. Halytska 8
167,79 
Przewoźnik: Modultrans
Autobus: Setra (Free)
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Rohatyn
Do miasta Wrocław
Informacje o trasie autobusu Wrocław — Rohatyn
6
Liczba autobusów w kierunku
15 godz. 8 min.
Szacowany czas podróży
12:00 — 03:40
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
17:00 — 08:40
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
114 — 171 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami