Rozkład jazdy PKS Tczew – Chersoń

09:40
25 lut
21:30
26 lut
ulica Dvortsova
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
224,92
09:40
25 lut
Tczew
ulica Dvortsova
10:55
Grudziądz
12:25
Bydgoszcz
13:25
Toruń
14:30
Włocławek
17:10
Warszawa
20:45
Lublin
22:15
Zamość
23:15
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
03:00
Nowowołyńsk
04:50
Lwów
07:25
Tarnopol
09:20
Chmielnicki
11:20
Winnica
13:55
Umań
17:40
Odessa
20:10
Mikołajów
21:30
26 lut
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Tczew
Do miasta Chersoń
Do miasta Tczew
Z miasta Chersoń
Odwrotny kierunek: