Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Berlin - Tczew

od 190 zł, 19 lis

Rozkład jazdy autobusów Berlin — Tczew w 2018 rok roku

22:00
Parking 'P BUS' przy terminalu B (Busparkplatz); Berlin
Czas przejazdu 09 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
07:00+1 dzień
Dworzec PKP; ul. Pomorska 13
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, sob
22:30
Przystanek autobusowy "Central"; ulica Mazurenalei; dom 4/6
Czas przejazdu 08 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
07:00+1 dzień
Dworzec PKP; ul. Pomorska 13
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, sob, nie
23:30
BERLIN; ZOB am Funkturm
Czas przejazdu 09 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
09:15+1 dzień
Dworzec PKP; ul. Pomorska 13
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw
pon, śro, sob
22:00
Czas przejazdu 09 h. 00 min
+1 dzień

Berlin

Parking 'P BUS' przy terminalu B (Busparkplatz); Berlin

07:00
+1 dzień

Tczew

Dworzec PKP; ul. Pomorska 13

190
22:00
Berlin
Parking 'P BUS' przy terminalu B (Busparkplatz); Berlin
07:00
+1 dzień
Tczew
Dworzec PKP; ul. Pomorska 13
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EST-LOREK

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, sob, nie
22:30
Czas przejazdu 08 h. 30 min
+1 dzień

Berlin

Przystanek autobusowy "Central"; ulica Mazurenalei; dom 4/6

07:00
+1 dzień

Tczew

Dworzec PKP; ul. Pomorska 13

190
22:30
Berlin
Przystanek autobusowy "Central"; ulica Mazurenalei; dom 4/6
07:00
+1 dzień
Tczew
Dworzec PKP; ul. Pomorska 13
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EST-LOREK

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw
23:30
Czas przejazdu 09 h. 45 min
+1 dzień

Berlin

BERLIN; ZOB am Funkturm

09:15
+1 dzień

Tczew

Dworzec PKP; ul. Pomorska 13

306
23:30
Berlin
BERLIN; ZOB am Funkturm
09:15
+1 dzień
Tczew
Dworzec PKP; ul. Pomorska 13
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • SINDBAD

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Berlin
Do miasta Tczew
Do miasta Berlin
Z miasta Tczew
Podróż powrotna: