Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Stryj — Rzeszów

Najlepsza oferta

Codziennie
22:10
Czas przejazdu05 h. 50 min
Stryj
Stacja paliw OKKO, ul. Bolekhiwska 49
03:00
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec kolejowy; Wagabunda (Biuro podróży), pl. Dworcowy 3
80,00 
Przewoźnik: Przykarpacki Ekspres
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Stryj — Rzeszów w 2019 roku

wto, pią, nie
08:40
Czas przejazdu05 h. 40 min
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
14:20
Rzeszów
Dworzec kolejowy; Wagabunda (Biuro podróży), pl. Dworcowy 3
82,99 
Przewoźnik: Pankiv V.І. FD
Autobus: Setra
Ocena:
pon, czw, sob
08:40
Czas przejazdu06 h. 45 min
Stryj
Dworzec kolejowy, ul. Wokzalna 7
14:25
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, plac Dworcowy 1
90,00 
Przewoźnik: TRANS-EUROPA
Ocena:
pon, śro, sob
08:40
Czas przejazdu05 h. 35 min
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
14:15
Rzeszów
Dworzec kolejowy; Wagabunda (Biuro podróży), pl. Dworcowy 3
90,00 
Przewoźnik: TRANS-EUROPA
Autobus: Scania Irizar
Ocena:
Codziennie
17:35
Czas przejazdu06 h. 55 min
Stryj
Dworzec kolejowy, ul. Wokzalna 7
23:30
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
95,05 
Przewoźnik: EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
Ocena:
Codziennie
17:00
Czas przejazdu05 h. 10 min
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
22:10
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, plac Dworcowy 1
96,27 
Przewoźnik: Modultrans
Autobus: Setra (Free)
Ocena:
W poniedziałki
13:00
Czas przejazdu06 h. 40 min
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
19:40
Rzeszów
Centrum handlowe Galeria Rzeszów, al. Józefa Piłsudskiego 44
102,08 
Przewoźnik: Nikolo
Autobus: Neoplan 71
Ocena:
wto, pią
13:00
Czas przejazdu05 h. 55 min
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
18:55
Rzeszów
Centrum handlowe Galeria Rzeszów, al. Józefa Piłsudskiego 44
102,08 
Przewoźnik: Nikolo
Autobus: Neoplan 71
Ocena:
śro, sob, nie
13:00
Czas przejazdu06 h. 00 min
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
19:00
Rzeszów
Centrum handlowe Galeria Rzeszów, al. Józefa Piłsudskiego 44
102,08 
Przewoźnik: Nikolo
Autobus: Neoplan 71
Ocena:
wto, czw, pią
20:35
Czas przejazdu04 h. 40 min
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
01:15
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec kolejowy; Wagabunda (Biuro podróży), pl. Dworcowy 3
102,08 
Przewoźnik: Nikolo
Autobus: Neoplan
Ocena:
Codziennie
15:45
Czas przejazdu06 h. 00 min
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
20:45
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
115,25 
Przewoźnik: D.M.D GROUP
Autobus: NeoplanN216H
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Stryj
Do miasta Rzeszów
Do miasta Stryj
Z miasta Rzeszów
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu