Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Słubice — Chmielnicki w 2018 rok roku

11:50
Hotel Cargo; ul. Transportowa 8
Czas przejazdu 24 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:50
Stacja paliw Transportowa; ul. Transportowa 8
Czas przejazdu 23 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, pią, sob
06:25
Stacja paliw Transportowa; ul. Transportowa 8
Czas przejazdu 23 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw, pią, nie
11:50
Hotel Cargo; ul. Transportowa 8
Czas przejazdu 24 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.12, 26.12, 27.12, 31.12, 01.01...
11:50
Hotel Cargo; ul. Transportowa 8
Czas przejazdu 24 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.12, 28.12, 29.12, 30.12, 02.01...
06:25
Stacja paliw Transportowa; ul. Transportowa 8
Czas przejazdu 22 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, sob
07:55
Parking Port Świecko; ul. Świecko 39
Czas przejazdu 26 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
07:55
Parking Port Świecko; ul. Świecko 39
Czas przejazdu 25 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
Codziennie
11:50
Czas przejazdu 24 h. 30 min
+1 dzień

Słubice

Hotel Cargo; ul. Transportowa 8

12:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

130
11:50
Słubice
Hotel Cargo; ul. Transportowa 8
13:15
Zielona Góra
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27"
14:10
Nowa Sól
"Przystanek; ul. Zjednoczenia 19"
16:20
Legnica
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5"
18:30
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
20:10
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
21:45
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
23:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
07:20
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
10:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
12:20
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, pią, sob
11:50
Czas przejazdu 23 h. 30 min
+1 dzień

Słubice

Stacja paliw Transportowa; ul. Transportowa 8

12:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

130
11:50
Słubice
Stacja paliw Transportowa; ul. Transportowa 8
12:20
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, czw, pią, nie
06:25
Czas przejazdu 23 h. 25 min
+1 dzień

Słubice

Stacja paliw Transportowa; ul. Transportowa 8

05:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

140
06:25
Słubice
Stacja paliw Transportowa; ul. Transportowa 8
07:40
Świebodzin
"Dworzec autobusowy; ul. Artura Grottgera 5"
08:55
Zielona Góra
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27"
09:25
Nowa Sól
"Dworzec autobusowy; ul. Zjednoczenia 1"
10:25
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
10:55
Legnica
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5"
14:05
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
19:30
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
20:40
Rzeszów
"Chmielnicki; Ukraina, Chmielnicki"
22:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
21:50
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
00:10
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
03:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
05:50
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.12, 26.12, 27.12, 31.12, 01.01...
11:50
Czas przejazdu 24 h. 30 min
+1 dzień

Słubice

Hotel Cargo; ul. Transportowa 8

12:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

167
11:50
Słubice
Hotel Cargo; ul. Transportowa 8
13:15
Zielona Góra
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27"
14:10
Nowa Sól
"Przystanek; ul. Zjednoczenia 19"
14:55
Szprotawa
"Dworzec autobusowy; ul. Kolejowa 1"
15:50
Chojnów
"Dworzec autobusowy; plac Dworcowy"
16:20
Legnica
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5"
18:30
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
20:10
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
21:45
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
23:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
00:40
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
02:20
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
07:20
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
10:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
12:20
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kopansky I.I. FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

18.12, 28.12, 29.12, 30.12, 02.01...
11:50
Czas przejazdu 24 h. 30 min
+1 dzień

Słubice

Hotel Cargo; ul. Transportowa 8

12:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

167
11:50
Słubice
Hotel Cargo; ul. Transportowa 8
13:15
Zielona Góra
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27"
14:10
Nowa Sól
"Przystanek; ul. Zjednoczenia 19"
14:55
Szprotawa
"Dworzec autobusowy; ul. Kolejowa 1"
15:50
Chojnów
"Dworzec autobusowy; plac Dworcowy"
16:20
Legnica
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5"
18:30
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
20:10
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
21:45
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
23:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
00:40
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
02:20
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
07:20
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
10:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
12:20
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvojazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, sob
06:25
Czas przejazdu 22 h. 25 min
+1 dzień

Słubice

Stacja paliw Transportowa; ul. Transportowa 8

05:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

186
06:25
Słubice
Stacja paliw Transportowa; ul. Transportowa 8
05:50
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
07:55
Czas przejazdu 26 h. 25 min
+1 dzień

Słubice

Parking Port Świecko; ul. Świecko 39

10:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

225
07:55
Słubice
Parking Port Świecko; ul. Świecko 39
10:25
Poznań
"Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2"
11:55
Września
"Dworzec autobusowy; ul. Kolejowa 2"
13:05
Konin
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1"
15:10
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
16:35
Tomaszów Mazowiecki
"Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki; ulica Dworcowa"
17:05
Opoczno
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa"
19:50
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:45
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:45
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
05:25
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
06:15
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
07:25
Złoczów
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lvivska 67"
08:25
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
09:15
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
10:20
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
07:55
Czas przejazdu 25 h. 25 min
+1 dzień

Słubice

Parking Port Świecko; ul. Świecko 39

10:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

229
07:55
Słubice
Parking Port Świecko; ul. Świecko 39
10:20
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Słubice
Do miasta Słubice