Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Słubice — Chmielnicki w 2019 rok roku

Codziennie
11:50
24 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Słubice

Hotel Cargo, ul. Transportowa 8

12:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

130,00 
11:45
Słubice
Hotel Cargo, ul. Transportowa 8
13:15
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
14:10
Nowa Sól
Przystanek, ul. Zjednoczenia 19
16:20
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
18:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:10
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
21:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
07:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
10:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:20
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Iveco 391E(free)
W poniedziałki
06:25
22 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Słubice

Hotel Cargo, ul. Transportowa 8

05:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

144,20 
06:25
Słubice
Hotel Cargo, ul. Transportowa 8
05:50
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
Codziennie
11:50
23 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Słubice

Hotel Cargo, ul. Transportowa 8

12:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky, Vinnytske shose 8

150,00 
11:45
Słubice
Hotel Cargo, ul. Transportowa 8
13:15
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
14:10
Nowa Sól
Dworzec autobusowy, ul. Zjednoczenia 1
16:20
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
18:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:10
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
21:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
07:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
10:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:20
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Chmelnitsky, Vinnytske shose 8
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Van Hool EOS
pon, wto
11:50
23 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Słubice

Hotel Cargo, ul. Transportowa 8

12:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

150,00 
11:50
Słubice
Hotel Cargo, ul. Transportowa 8
12:20
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
11:50
22 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Słubice

Hotel Cargo, ul. Transportowa 8

11:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

150,08 
11:45
Słubice
Hotel Cargo, ul. Transportowa 8
13:15
Zielona Góra
Rondo Anny Borchers, ul. Dworcowa 1
14:10
Nowa Sól
Przystanek, ul. Zjednoczenia 19
16:20
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
18:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:10
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
21:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:30
Krakowiec
Chmielnicki, Ukraina, Chmielnicki
07:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
09:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
11:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
pon, śro, czw, pią, nie
06:25
23 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Słubice

Stacja paliw Transportowa, ul. Transportowa 8

05:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

160,00 
06:25
Słubice
Stacja paliw Transportowa, ul. Transportowa 8
08:55
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
09:25
Nowa Sól
Dworzec autobusowy, ul. Zjednoczenia 1
10:25
Lubin
Dworzec autobusowy, ul. Ścinawska 22
10:55
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
14:05
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:40
Rzeszów
Chmielnicki, Ukraina, Chmielnicki
22:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
21:50
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
00:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
03:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:50
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
11:50
24 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Słubice

Hotel Cargo, ul. Transportowa 8

12:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

168,75 
11:45
Słubice
Hotel Cargo, ul. Transportowa 8
13:15
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
14:10
Nowa Sól
Przystanek, ul. Zjednoczenia 19
14:55
Szprotawa
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 1
15:50
Chojnów
Dworzec autobusowy, plac Dworcowy
16:20
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
18:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:10
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
21:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:40
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
02:20
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
07:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
10:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:20
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
wto, czw, nie
07:55
26 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Słubice

Parking Port Świecko, ul. Świecko 39

10:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

227,45 
07:40
Słubice
Parking Port Świecko, ul. Świecko 39
10:25
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:55
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
13:05
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
15:10
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
16:35
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
17:05
Opoczno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:45
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:45
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
05:25
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
06:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:25
Złoczów
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lvivska 67
08:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:15
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
10:20
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (17)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Popularne kierunki
Z miasta Słubice
Do miasta Słubice
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!