Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Rymanów - Katowice

od 60 zł, 19 lis

Rozkład jazdy autobusów Rymanów — Katowice w 2018 rok roku

10:46
Przystanek Rymanow; ulica Rynek
Czas przejazdu 05 h. 42 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
16:28
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
10:46
Czas przejazdu 05 h. 42 min

Rymanów

Przystanek Rymanow; ulica Rynek

16:28

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

61
10:46
Rymanów
Przystanek Rymanow; ulica Rynek
10:59
Iwonicz-Zdrój
"Przystanek "Iwonicz-Zdrój"; plac Wojciecha Oczki"
11:11
Miejsce Piastowe
"Przystanek "Miejsce Piastowe"; ulica Dukielska"
11:22
Krosno
"Dworzec autobusowy Krosnie; ulica Kolejowa"
11:51
Jasło
"Przystanek; ul. 17 stycznia"
12:14
Brzostek
"Przystanek "Brzostek"; ulica Rynek"
12:33
Pilzno
"Przystanek "Zajezdnia"; ulica Legionów"
14:48
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
16:28
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • TravelPL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Rymanów
Do miasta Katowice
Z miasta Katowice