Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Rymanów — Katowice w 2019 rok roku

10:46
Przystanek, ul. Rynek
w drodze 5 godz. 42 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:28
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie

Rozkład jazdy autobusów Rymanów — Katowice w 2019 rok roku

Codziennie
10:46
5 godz. 42 min w drodze

Rymanów

Przystanek, ul. Rynek

16:28

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

60,59 
10:45
Rymanów
Przystanek, ul. Rynek
10:59
Iwonicz-Zdrój
Przystanek, plac Wojciecha Oczki
11:11
Miejsce Piastowe
Przystanek, ul. Krośnieńska 8
11:22
Krosno
Dworzec autobusowy, ul. Naftowa 21
11:51
Jasło
Przystanek, ul. 17 stycznia
12:14
Brzostek
Przystanek, ulica Rynek
12:33
Pilzno
Zajezdnia, ulica Legionów
14:48
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:28
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Transgaz Travel
  • Van Hool 2(free)
Popularne kierunki
Z miasta Rymanów
Do miasta Katowice
Z miasta Katowice
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!