Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Rymanów — Katowice w 2019 rok roku

Codziennie
02:50
5 godz. 40 min w drodze

Rymanów

Przystanek, ul. Rynek

08:30

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

57,24 
02:50
Rymanów
Przystanek, ul. Rynek
08:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Neobus
Codziennie
06:35
5 godz. 45 min w drodze

Rymanów

Przystanek, ul. Rynek

12:20

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

57,24 
06:35
Rymanów
Przystanek, ul. Rynek
12:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Neobus
Codziennie
10:20
6 godz. 5 min w drodze

Rymanów

Przystanek, ul. Rynek

16:25

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

57,24 
10:20
Rymanów
Przystanek, ul. Rynek
16:25
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Neobus
Codziennie
16:20
5 godz. 40 min w drodze

Rymanów

Przystanek, ul. Rynek

22:00

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

57,24 
16:20
Rymanów
Przystanek, ul. Rynek
22:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Neobus
Codziennie
20:55
5 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Rymanów

Przystanek, ul. Rynek

02:00
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

57,24 
20:55
Rymanów
Przystanek, ul. Rynek
02:00
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Neobus
Codziennie
23:50
5 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Rymanów

Przystanek, ul. Rynek

05:00
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

57,24 
23:50
Rymanów
Przystanek, ul. Rynek
05:00
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Neobus
Codziennie
10:46
5 godz. 42 min w drodze

Rymanów

Przystanek, ul. Rynek

16:28

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

60,59 
10:45
Rymanów
Przystanek, ul. Rynek
10:59
Iwonicz-Zdrój
Przystanek, plac Wojciecha Oczki
11:11
Miejsce Piastowe
Przystanek, ul. Krośnieńska 8
11:22
Krosno
Dworzec autobusowy, ul. Naftowa 21
11:51
Jasło
Przystanek, ul. 17 stycznia
12:14
Brzostek
Przystanek, ulica Rynek
12:33
Pilzno
Zajezdnia, ul. Legionów
14:48
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:28
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TravelPL
  • Van Hool 2(free)
Popularne kierunki
Z miasta Rymanów
Do miasta Katowice
Do miasta Rymanów
Z miasta Katowice
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży