Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Radom — Równe w 2019 rok roku

wto, pią
17:05
9 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Radom

Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

03:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

79,95 
17:00
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
19:15
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
23:10
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
01:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
03:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Pustovit V.V.
  • BOVA
śro, sob
18:45
7 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Radom

Dworzec Kolejowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 2

02:35
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

80,00 
18:40
Radom
Dworzec Kolejowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 2
20:15
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
23:15
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
01:00
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:35
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • AGA TRAVEL
  • Mercedes Tourismo
Codziennie
14:15
11 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Radom

Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

01:30
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

90,00 
14:05
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
15:30
Puławy
Przystanek autobusowy koło dworca autobusowego, ul. Wojska Polskiego
16:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
18:15
Chełm
Mc Donald's Lubelska, ul. Lubelska 216
20:50
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
22:05
Kowel
Stacja benzynowa WOG, ul. Varshavska 3
00:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
01:30
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
czw, nie
18:45
7 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Radom

Dworzec Kolejowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 2

02:35
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

91,23 
18:40
Radom
Dworzec Kolejowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 2
20:15
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:40
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
01:00
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:35
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TVAD
  • Mercedes Travego

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, czw, nie
18:30
11 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Radom

Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

06:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

102,72 
18:25
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
18:30
11 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Radom

Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

06:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

102,72 
18:25
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
18:30
11 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Radom

Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

06:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

102,72 
18:25
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Codziennie
20:20
11 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Radom

Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

07:35
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

110,00 
20:05
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
21:25
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
22:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
23:25
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
23:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
04:00
Luboml
Dworzec autobusowy Lyuboml, ul. Vokzalna 36
04:55
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
06:15
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
07:35
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Melnik O.T.
  • Setra

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
20:20
10 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Radom

Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

07:40
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

115,50 
20:20
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
07:40
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • WENCEL TOURIST
czw, sob
15:30
10 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Radom

Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

02:00
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

130,97 
15:00
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
16:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
18:00
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
20:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
22:45
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
00:00
Łuck
Hotel Ukraina, ul. Slovatskoho 2
02:00
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Piskunov L.L.
  • Mercedes Sprinter f
Popularne kierunki
Z miasta Radom
Do miasta Równe
Do miasta Radom
Z miasta Równe
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!