Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Radom — Równe

Najlepsza oferta

Dni nieparzyste
19:30
Czas przejazdu09 h. 20 min
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
04:50
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
75,06 
Przewoźnik: Mustang Trans
Autobus: Neoplan
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Radom — Równe w 2019 roku

14.12, 16.12, 18.12, 20.12, 22.12...
19:30
Czas przejazdu09 h. 20 min
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
04:50
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
75,06 
Przewoźnik: Mustang Trans
Autobus: Neoplan
Ocena:
wto, pią
17:05
Czas przejazdu10 h. 15 min
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
03:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
76,00 
Przewoźnik: Pustovit V.V.
Autobus: BOVA
Ocena:
Codziennie
19:30
Czas przejazdu08 h. 20 min
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
04:50
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
76,50 
Przewoźnik: Mustang Trans
Ocena:
pon, śro
18:30
Czas przejazdu10 h. 50 min
Radom
DA. ul. W. Beliny-Prażmowskiego, 6, Radom
06:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
87,00 
Przewoźnik: Z-TIME
Ocena:
Codziennie
14:15
Czas przejazdu10 h. 20 min
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
01:35
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
90,00 
Przewoźnik: LUX-REISEN SP ZOO
Ocena:
Codziennie
14:15
Czas przejazdu11 h. 15 min
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
01:30
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
90,00 
Przewoźnik: Lux-reisen
Autobus: VOLVO B12-600 (Free)
Ocena:
pon, wto, pią
18:45
Czas przejazdu06 h. 50 min
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
02:35
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
90,00 
Przewoźnik: PP TVAD
Ocena:
18.12, 22.12, 26.12, 30.12, 03.01...
22:15
Czas przejazdu09 h. 45 min
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
08:00
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
98,54 
Przewoźnik: Kaluzhenov V.V.
Autobus: MAN (free)
Ocena:
20.12, 24.12, 28.12, 01.01, 05.01...
22:15
Czas przejazdu09 h. 45 min
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
08:00
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
100,00 
Przewoźnik: Boreychuk M.І.
Autobus: VANHOOL T-815 (С)
Ocena:
Codziennie
19:50
Czas przejazdu10 h. 20 min
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
06:10
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
110,00 
Przewoźnik: COMFORT EXPRESS UA
Autobus: Setra
Ocena:
Codziennie
19:50
Czas przejazdu09 h. 20 min
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
06:10
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
110,00 
Przewoźnik: COMFORT EXPRESS
Ocena:
wto, czw, nie
18:30
Czas przejazdu11 h. 50 min
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
06:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
114,97 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
wto, czw, nie
18:30
Czas przejazdu11 h. 50 min
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
06:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
114,97 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
śro, czw, sob, nie
18:45
Czas przejazdu07 h. 50 min
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
02:35
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
140,00 
Przewoźnik: AGA TRAVEL
Autobus: Mercedes Tourismo
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Radom
Do miasta Równe
Do miasta Radom
Z miasta Równe
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu