Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Równe — Zielona Góra w 2018 rok roku

22:30
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
Czas przejazdu 16 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:35+1 dzień
Rondo Anny Borchers; ul. Dworcowa 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:20
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
Czas przejazdu 16 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:00
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
Czas przejazdu 23 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:25+1 dzień
Przystanek; ul. gen. Józefa Bema 5
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro
03:30
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
Czas przejazdu 19 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:55
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 19.12, 26.12...
14:30
Dworzec Autobusowy, Kijowska 40; Równe
Czas przejazdu 19 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
03:30
Dworzec Autobusowy, Kijowska 40; Równe
Czas przejazdu 20 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
18:20
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
Czas przejazdu 16 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:00+1 dzień
Rondo Anny Borchers; ul. Dworcowa 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
22:30
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
Czas przejazdu 16 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:35+1 dzień
Rondo Anny Borchers; ul. Dworcowa 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:00
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
Czas przejazdu 22 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:05+1 dzień
Rondo Anny Borchers; ul. Dworcowa 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
22:30
Czas przejazdu 16 h. 05 min
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40

14:35
+1 dzień

Zielona Góra

Rondo Anny Borchers; ul. Dworcowa 1

128
22:30
Równe
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
23:45
Łuck
"Hotel Ukraina; ul. Slovatskoho 2"
00:20
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
03:40
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
06:40
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
09:00
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205"
12:30
Poznań
"Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2"
14:35
+1 dzień
Zielona Góra
Rondo Anny Borchers; ul. Dworcowa 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Openline

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
18:20
Czas przejazdu 16 h. 40 min
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40

11:00
+1 dzień

Zielona Góra

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27

131
18:20
Równe
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
19:20
Łuck
"Hotel Luchesk; prospekt Vidrodzhennia 1"
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
00:30
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
03:20
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
05:45
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205"
08:30
Poznań
"Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2"
11:00
+1 dzień
Zielona Góra
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Hrechanyuk V.I. o.g.
  • Oceniono na 3.7 z 5
    Na podstawie 18 opinii
  • Punktualność
    3.3
  • Stan techniczny
    3.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.9
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.1
pon, śro
19:00
Czas przejazdu 23 h. 25 min
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40

17:25
+1 dzień

Zielona Góra

Przystanek; ul. gen. Józefa Bema 5

138
19:00
Równe
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
17:25
+1 dzień
Zielona Góra
Przystanek; ul. gen. Józefa Bema 5
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

19.12, 26.12...
03:30
Czas przejazdu 19 h. 25 min

Równe

Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40

22:55

Zielona Góra

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27

144
03:30
Równe
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
07:55
Lwów
"Przystanek; ul. Kuznevycha 2"
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
13:55
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
15:25
Kraków
"Parking Wawel - hotel Sheraton; ul. Powiśle 7"
16:55
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
19:55
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
21:25
Legnica
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5"
21:40
Lubin
"Stacja paliw Leśna; ul. Leśna 2"
21:50
Polkowice
"Stacja paliw Działkowa; ul. Działkowa 5"
22:55
Zielona Góra
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27
  • Autobus
  • Van Hool T-917
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lwów-Intourtrans s.a.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
14:30
Czas przejazdu 19 h. 30 min
+1 dzień

Równe

Dworzec Autobusowy, Kijowska 40; Równe

09:00
+1 dzień

Zielona Góra

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27

160
14:30
Równe
Dworzec Autobusowy, Kijowska 40; Równe
09:00
+1 dzień
Zielona Góra
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ROMA-BUS PLUS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
03:30
Czas przejazdu 20 h. 30 min
+1 dzień

Równe

Dworzec Autobusowy, Kijowska 40; Równe

23:00
+1 dzień

Zielona Góra

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27

160
03:30
Równe
Dworzec Autobusowy, Kijowska 40; Równe
23:00
+1 dzień
Zielona Góra
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ROMA-BUS PLUS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
18:20
Czas przejazdu 16 h. 40 min
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40

10:00
+1 dzień

Zielona Góra

Rondo Anny Borchers; ul. Dworcowa 1

167
18:20
Równe
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
10:00
+1 dzień
Zielona Góra
Rondo Anny Borchers; ul. Dworcowa 1
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 303
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ГРЕЧАНЮК В.І. МІЖН

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
22:30
Czas przejazdu 16 h. 05 min
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40

14:35
+1 dzień

Zielona Góra

Rondo Anny Borchers; ul. Dworcowa 1

174
22:30
Równe
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
23:45
Łuck
"Hotel Ukraina; ul. Slovatskoho 2"
00:35
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
01:45
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
04:25
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
07:10
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
09:15
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205"
12:30
Poznań
"Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2"
14:35
+1 dzień
Zielona Góra
Rondo Anny Borchers; ul. Dworcowa 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Openline

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
19:00
Czas przejazdu 22 h. 05 min
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40

17:05
+1 dzień

Zielona Góra

Rondo Anny Borchers; ul. Dworcowa 1

189
19:00
Równe
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
22:50
Lwów
"Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21"
00:30
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
03:10
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
05:50
Warszawa
"Lotnisko Warszawa-Modlin; ul. gen.Wiktora Thommée 1a"
06:10
Warszawa
"Lotnisko Warszawa-Modlin; ul. gen.Wiktora Thommée 1a"
07:10
Warszawa
"Lotnisko Warszawa-Modlin; ul. gen.Wiktora Thommée 1a"
10:00
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
11:55
Konin
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1"
13:35
Poznań
"Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2"
14:55
Grodzisk Wielkopolski
"Przystanek pobliżu dworca kolejowego; ul. Kolejowa 7"
15:30
Wolsztyn
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
16:25
Sulechów
"Dworzec autobusowy; ul. PCK 10"
17:05
+1 dzień
Zielona Góra
Rondo Anny Borchers; ul. Dworcowa 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Eastern Euro o.g.an Travel SP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Równe
Do miasta Równe