Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Równe — Zielona Góra

Najlepsza oferta

Codziennie
22:30
Czas przejazdu16 h. 05 min
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

14:35
+1 dzień

Zielona Góra

Rondo Anny Borchers, ul. Dworcowa 1

125,27 

Rozkład jazdy autobusów Równe — Zielona Góra w 2019 rok roku

Codziennie
22:30
Czas przejazdu16 h. 05 min
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

14:35
+1 dzień

Zielona Góra

Rondo Anny Borchers, ul. Dworcowa 1

129,70 
Codziennie
19:00
Czas przejazdu23 h. 25 min
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

17:25
+1 dzień

Zielona Góra

Przystanek, ul. gen. Józefa Bema 5

137,70 
Codziennie
19:00
Czas przejazdu22 h. 05 min
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

17:05
+1 dzień

Zielona Góra

Rondo Anny Borchers, ul. Dworcowa 1

148,37 
24.04, 01.05, 08.05, 15.05, 22.05...
03:30
Czas przejazdu19 h. 25 min

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

22:55

Zielona Góra

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27

162,12 
Codziennie
18:20
Czas przejazdu16 h. 40 min
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

11:00
+1 dzień

Zielona Góra

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27

162,12 
Codziennie
13:45
Czas przejazdu19 h. 00 min
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

08:45
+1 dzień

Zielona Góra

Rondo Anny Borchers, ul. Dworcowa 1

166,98 
Codziennie
18:20
Czas przejazdu16 h. 40 min
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

10:00
+1 dzień

Zielona Góra

Rondo Anny Borchers, ul. Dworcowa 1

172,28 
Codziennie
13:40
Czas przejazdu20 h. 05 min
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

08:45
+1 dzień

Zielona Góra

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27

181,28 
Popularne kierunki
Z miasta Równe
Do miasta Równe
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu