Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Równe — Zielona Góra w 2019 rok roku

Codziennie
19:00
22 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

17:05
+1 dzień

Zielona Góra

Rondo Anny Borchers, ul. Dworcowa 1

118,70 
18:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
22:50
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
00:30
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
03:10
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
05:50
Lotnisko Chopina Warszawa
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
06:10
Warszawa
Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a
07:10
Warszawa
Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a
10:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
11:55
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
13:35
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
14:55
Grodzisk Wielkopolski
Przystanek pobliżu dworca kolejowego, ul. Kolejowa 7
15:30
Wolsztyn
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
16:25
Sulechów
Dworzec autobusowy, ul. PCK 10
17:05
+1 dzień
Zielona Góra
Rondo Anny Borchers, ul. Dworcowa 1
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
  • Van Hool (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
22:30
16 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

14:35
+1 dzień

Zielona Góra

Rondo Anny Borchers, ul. Dworcowa 1

129,13 
22:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
23:45
Łuck
Hotel Ukraina, ul. Slovatskoho 2
00:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
03:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
06:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
09:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
12:30
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
14:35
+1 dzień
Zielona Góra
Rondo Anny Borchers, ul. Dworcowa 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Intertrans
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
22:30
16 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

14:35
+1 dzień

Zielona Góra

Rondo Anny Borchers, ul. Dworcowa 1

129,13 
22:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
23:45
Łuck
Hotel Ukraina, ul. Slovatskoho 2
00:35
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
01:45
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
04:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
07:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
09:15
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
12:30
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
14:35
+1 dzień
Zielona Góra
Rondo Anny Borchers, ul. Dworcowa 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Intertrans
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
18:20
16 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

11:00
+1 dzień

Zielona Góra

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27

132,07 
18:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
19:20
Łuck
Hotel Luchesk, prospekt Vidrodzhennia 1
––:––
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
00:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
03:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
05:45
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
08:30
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:00
+1 dzień
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Grechanyuk V.I.
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 3.8 z 5Na podstawie 20 opinii
  • Punktualność
    3.4
  • Stan techniczny
    3.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.9
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.2
13.02, 20.02, 27.02, 06.03, 13.03...
03:30
19 godz. 25 min w drodze

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

22:55

Zielona Góra

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27

161,41 
03:25
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Lwów
Przystanek, ul. Kuznewycha 2
––:––
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
13:55
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
15:25
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
16:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
19:55
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
21:25
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
21:40
Lubin
Stacja paliw Leśna, ul. Leśna 2
21:50
Polkowice
Stacja paliw Działkowa, ul. Działkowa 5
22:55
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lviv-InturTrans
  • Van Hool T-917
Popularne kierunki
Z miasta Równe
Do miasta Równe
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!