Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Puławy — Równe w 2018 rok roku

15:40
Przystanek autobusowy koło dworca autobusowego; ul. Wojska Polskiego
Czas przejazdu 09 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
21:35
Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9
Czas przejazdu 10 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
21:35
Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9
Czas przejazdu 09 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, pią, sob
19:55
Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9
Czas przejazdu 10 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
19:55
Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9
Czas przejazdu 10 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
19:55
Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9
Czas przejazdu 10 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
19:55
Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9
Czas przejazdu 10 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
19:55
Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9
Czas przejazdu 10 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
19:55
Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9
Czas przejazdu 10 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W soboty
19:55
Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9
Czas przejazdu 10 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, pią
19:55
Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9
Czas przejazdu 10 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
Codziennie
15:40
Czas przejazdu 09 h. 50 min
+1 dzień

Puławy

Przystanek autobusowy koło dworca autobusowego; ul. Wojska Polskiego

01:30
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40

95
15:40
Puławy
Przystanek autobusowy koło dworca autobusowego; ul. Wojska Polskiego
16:40
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
18:15
Chełm
"Mc Donald's Lubelska; ul. Lubelska 216"
20:50
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
22:05
Kowel
"Stacja benzynowa WOG; ul. Varshavska 3"
00:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
01:30
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
21:35
Czas przejazdu 10 h. 00 min
+1 dzień

Puławy

Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9

07:35
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40

110
21:35
Puławy
Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9
22:25
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
23:25
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
23:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Dorohusk PPC (Poland / Ukraine); Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)"
04:00
Luboml
"Dworzec autobusowy Lyuboml; ul. Vokzalna 36"
04:55
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
06:15
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
07:35
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Melnyk O.T. FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw, pią, sob
21:35
Czas przejazdu 09 h. 05 min
+1 dzień

Puławy

Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9

07:40
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40

116
21:35
Puławy
Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9
07:40
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • WENCEL TOURIST

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
19:55
Czas przejazdu 10 h. 25 min
+1 dzień

Puławy

Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9

06:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40

116
19:55
Puławy
Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
19:55
Czas przejazdu 10 h. 25 min
+1 dzień

Puławy

Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9

06:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40

116
19:55
Puławy
Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
19:55
Czas przejazdu 10 h. 25 min
+1 dzień

Puławy

Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9

06:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40

116
19:55
Puławy
Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
19:55
Czas przejazdu 10 h. 25 min
+1 dzień

Puławy

Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9

06:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40

116
19:55
Puławy
Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
19:55
Czas przejazdu 10 h. 25 min
+1 dzień

Puławy

Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9

06:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40

116
19:55
Puławy
Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W soboty
19:55
Czas przejazdu 10 h. 25 min
+1 dzień

Puławy

Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9

06:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40

116
19:55
Puławy
Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Przystanek; ul. Hrubieszowska 9"
00:45
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
03:30
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, pią
19:55
Czas przejazdu 10 h. 25 min
+1 dzień

Puławy

Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9

06:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40

116
19:55
Puławy
Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Przystanek; ul. Hrubieszowska 9"
00:45
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
03:30
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
19:55
Czas przejazdu 10 h. 25 min
+1 dzień

Puławy

Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9

06:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40

116
19:55
Puławy
Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Puławy
Do miasta Równe
Do miasta Puławy
Z miasta Równe
Podróż powrotna: