Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Puławy — Równe w 2019 rok roku

Codziennie
15:40
9 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Puławy

Przystanek autobusowy koło dworca autobusowego, ul. Wojska Polskiego

01:30
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

90,00 
15:30
Puławy
Przystanek autobusowy koło dworca autobusowego, ul. Wojska Polskiego
16:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
18:15
Chełm
Mc Donald's Lubelska, ul. Lubelska 216
20:50
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
22:05
Kowel
Stacja benzynowa WOG, ul. Varshavska 3
00:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
01:30
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
Codziennie
21:35
10 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Puławy

Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9

07:35
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

110,00 
21:25
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
22:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
23:25
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
23:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
04:00
Luboml
Dworzec autobusowy Lyuboml, ul. Vokzalna 36
04:55
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
06:15
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
07:35
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Melnik O.T.
  • Setra
pon, czw, sob
21:35
9 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Puławy

Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9

07:40
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

115,50 
21:35
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
07:40
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • WENCEL TOURIST
wto, czw, nie
19:55
10 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Puławy

Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9

06:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

117,39 
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
19:55
10 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Puławy

Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9

06:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

117,39 
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
pon, śro, pią
19:55
10 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Puławy

Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9

06:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

117,39 
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
00:45
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
03:30
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
19:55
10 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Puławy

Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9

06:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

117,39 
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
19:55
10 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Puławy

Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9

06:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

117,39 
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
W soboty
19:55
10 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Puławy

Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9

06:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

117,39 
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
00:45
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
03:30
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
19:55
10 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Puławy

Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9

06:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

117,39 
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
19:55
10 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Puławy

Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9

06:20
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

117,39 
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
+1 dzień
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Popularne kierunki
Z miasta Puławy
Do miasta Równe
Do miasta Puławy
Z miasta Równe
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!