Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Piotrków Trybunalski — Chersoń w 2019 rok roku

Codziennie
23:10
31 godz. 50 min w drodze
+2 dni

Piotrków Trybunalski

Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12

07:00
+2 dni

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budennoho) 1

200,11 
23:05
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
23:50
Radomsko
Dworzec autobusowy, ul. Reymonta 55
00:50
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
02:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
04:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:10
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
10:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
13:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
15:25
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Sichovykh Striltsiv 30
16:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:35
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
17:45
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
18:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
19:40
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
20:40
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
23:10
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
03:20
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
05:25
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
07:00
+2 dni
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budennoho) 1
Punkty pośrednie (17)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Podillya-Tur ATP+
  • VOLVO B12-600 (Free)
Codziennie
15:00
29 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Piotrków Trybunalski

Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12

20:25
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

230,00 
14:50
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
16:40
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
18:20
Opatów
Dworzec autobusowy, ul.Henryka Sienkiewicza 19
18:40
Sandomierz
Zawichojska - Brama Opatowska, ul. Zawichojska
19:30
Stalowa Wola
Dworzec autobusowy, ul. gen. Leopolda Okulickiego 3
20:00
Nisko
Przystanek, plac Wolności
21:00
Jarosław
Dworzec Kolejowy, plac Więźniów Oświęcimia 1
00:05
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
02:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
03:40
Złoczów
Przystanek, ul. Stepana Bandery 11
04:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:40
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
05:50
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
06:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
07:40
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
09:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
09:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
10:20
Niemirów
Supermarket ATB, ul. Gorkogo 82
11:20
Hajsyn
Centrum handlowo-rozrywkowe Yevropeiskyi, ul. 1 Travnia 70A
12:30
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
16:30
Odessa
Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5
17:45
Jużne
Dworzec autobusowy, ul. Khimikiv 15/1
18:05
Koblevo
Dworzec autobusowy Kobleve, ul. Odeska 4
19:10
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
20:25
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Punkty pośrednie (23)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
Popularne kierunki
Do miasta Chersoń
Z miasta Chersoń
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!