Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Piotrków Trybunalski — Chersoń w 2018 rok roku

16:10
ul. Grota Roweckiego 1; Piotrków Trybunalski
Czas przejazdu 28 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, pią
16:10
Przystanek; ul. Grota Roweckiego 1
Czas przejazdu 28 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:00
Dworzec autobusowy; ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
Czas przejazdu 28 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
15:00
Dworzec autobusowy; ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
Czas przejazdu 29 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:25+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
pon, wto, pią
16:10
Czas przejazdu 28 h. 20 min
+1 dzień

Piotrków Trybunalski

ul. Grota Roweckiego 1; Piotrków Trybunalski

21:30
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

176
16:10
Piotrków Trybunalski
ul. Grota Roweckiego 1; Piotrków Trybunalski
21:30
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:10
Czas przejazdu 28 h. 20 min
+1 dzień

Piotrków Trybunalski

Przystanek; ul. Grota Roweckiego 1

21:30
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

205
16:10
Piotrków Trybunalski
Przystanek; ul. Grota Roweckiego 1
17:30
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
18:50
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
20:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
01:50
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
04:25
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
07:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
09:40
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
12:00
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
12:20
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
16:35
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
17:30
Perwomajsk
"Dworzec autobusowy; ul. Radianska 8"
18:30
Jużnoukrajinśk
"Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27"
19:10
Wozneseńsk
"Dworzec autobusowy Voznesensk; ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148"
20:40
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
21:30
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
15:00
Czas przejazdu 28 h. 00 min
+1 dzień

Piotrków Trybunalski

Dworzec autobusowy; ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12

20:00
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

220
15:00
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy; ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
20:00
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:00
Czas przejazdu 29 h. 25 min
+1 dzień

Piotrków Trybunalski

Dworzec autobusowy; ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12

20:25
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

345
15:00
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy; ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
16:40
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
18:20
Opatów
"Dworzec autobusowy; ul.Henryka Sienkiewicza 19"
18:40
Sandomierz
"Zawichojska - Brama Opatowska; ul. Zawichojska"
19:30
Stalowa Wola
"Dworzec autobusowy; ul. gen. Leopolda Okulickiego 3"
20:00
Nisko
"Przystanek; plac Wolności"
21:00
Jarosław
"Dworzec Kolejowy; plac Więźniów Oświęcimia 1"
00:05
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
02:00
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
03:40
Złoczów
"Przystanek; ul. Stepana Bandery 11"
04:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
05:40
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
05:50
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
06:50
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
07:40
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
09:00
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
09:20
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
10:20
Niemirów
"Supermarket ATB; ul. Gorkogo 82"
11:20
Hajsyn
"Centrum handlowo-rozrywkowe Yevropeiskyi; ul. 1 Travnia 70A"
12:30
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
16:30
Odessa
"Dworzec autobusowy Privoz; ul. Novoshchypnyi Riad 5"
17:45
Yuzhne
"Chersoń; Ukraina, Chersoński"
18:05
Koblevo
"Dworzec autobusowy Kobleve; ul. Odeska 4"
19:10
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
20:25
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Chersoń
Z miasta Chersoń