Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Nikopol — Wrocław w 2018 rok roku

07:30
Dworzec autobusowy Nikopol; ul. Elektrometalurgiv 37
Czas przejazdu 36 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
07:30
NIKOPOL; dworzec autobusowy ul. Elektrometalurgow 37
Czas przejazdu 37 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
wto, pią, nie
07:30
Czas przejazdu 36 h. 30 min
+1 dzień

Nikopol

Dworzec autobusowy Nikopol; ul. Elektrometalurgiv 37

20:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

227
07:30
Nikopol
Dworzec autobusowy Nikopol; ul. Elektrometalurgiv 37
09:15
Krzywy Rog
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Dnipropetrovske shose 1A"
11:30
Kropyvnytskyi
"Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi; Oleksandriiske shose 1"
13:20
Smiła
"Dworzec autobusowy; ul. Niezalesznosti 111"
13:55
Czerkasy
"Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7"
15:00
Horodyszcze
"Dworzec autobusowy Gorodische; ul. Myru 122"
15:25
Korsuń Szewczenkowski
"Dworzec autobusowy Korsun-Szevczenkiwsky; ul. Yuvileina 13"
17:20
Biała Cerkiew
"Agencja Transportowa Ikarus; ul. Levanevskoho 62A"
18:40
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
21:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
22:15
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
23:45
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
00:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
10:00
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
11:25
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
13:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
14:55
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
16:35
Zabrze
"Dworzec autobusowy Goethego; ulica Johanna Wolfganga Goethego"
16:50
Gliwice
"Dworzec autobusowy; ul. Pionierów 8"
17:40
Strzelce Opolskie
"Hotel Leśny; ul. Opolska 40"
18:20
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
20:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
07:30
Czas przejazdu 37 h. 30 min
+1 dzień

Nikopol

NIKOPOL; dworzec autobusowy ul. Elektrometalurgow 37

20:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

229
07:30
Nikopol
NIKOPOL; dworzec autobusowy ul. Elektrometalurgow 37
20:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Nikopol
Do miasta Wrocław
Z miasta Wrocław