Busfor łączy się z BlaBlaCarTen sam szeroki wybór przejazdów autobusowych.Teraz dostępne na BlaBlaCar
redirection-logo

Bilety autobusoweMińsk - Warszawa

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Mińsk — Warszawa

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Rozkład jazdy autobusów Mińsk — Warszawa w 2023 roku

Popularne kierunki
Z miasta Mińsk
Do miasta Warszawa
Do miasta Mińsk
Z miasta Warszawa

Autobus Mińsk – Warszawa

Czas trwania podróży z Mińska do Warszawy waha się w granicach 11 -14 godzin. Głównym dostawcą usług przewozowych na tym odcinku jest firma BIACOMEX. Podróżni mogą wybierać spośród wyjazdów o wczesnych godzinach porannych, popołudniowych i późnych nocnych.

W Mińsku bus rozpocznie trasę na centralnie umiejscowionej stacji autobusowej przy ulicy Bobruiskaya 6. Tuż obok mieści się dworzec kolejowy i centrum handlowe Galileo, oferujące pasażerom na linii Mińsk - Warszawa punkty handlowe, usługi gastronomiczne i dostęp do bankomatu. W budynku podróżujący znajdą również biuro wizowo - paszportowe. Warto tu podkreślić, że polscy obywatele, decydujący się na wyjazd do Mińska bez wizy, mają obowiązek wyboru drogi powietrznej - dostać, a następnie wydostać się z ukraińskiej stolicy mogą jedynie poprzez Port Lotniczy Mińsk. W przypadku podróży autobusowej na linii Mińsk - Warszawa konieczne będzie więc posiadanie wizy.

Busy na trasie Mińsk - Warszawa kończą kursy na Dworcu Autobusowym Zachodnim przy Alejach Jerozolimskich bądź na Dworcu Centralnym położonym tuż przy Pałacu Kultury i Nauki, na skrzyżowaniu Alei Jerozolimskich i Jana Pawła II. Część z nich trafia również na warszawskie Lotnisko Chopina. Oba dworce leżą na tym samym trakcie kolejowym; łączy je także linie autobusów miejskich numer 178, 127, 158 i 517.