Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Mińsk — Warszawa w 2018 rok roku

21:15
Malinowka (naprzeciwko hipermarketu Prostore); al. Dzerszinskogo 126
Czas przejazdu 10 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:45+1 dzień
Metro Dworzec Wileński; al. Solidarności
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, sob
19:00
Babruiskaja; metro Plac Lenina; ul. Bobruiskaja 20
Czas przejazdu 08 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:45+1 dzień
Metro Dworzec Wileński; al. Solidarności
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W piątki
19:15
Malinowka (naprzeciwko hipermarketu Prostore); al. Dzerszinskogo 126
Czas przejazdu 08 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:45+1 dzień
Metro Dworzec Wileński; al. Solidarności
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W piątki
21:00
Babruiskaja; metro Plac Lenina; ul. Bobruiskaja 20
Czas przejazdu 10 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:45+1 dzień
Metro Dworzec Wileński; al. Solidarności
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, sob
06:10
Przystanek autobusowy "Central"; Metro Plac Lenina; ulica Bobruiskaya; dom 6
Czas przejazdu 11 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:20
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, pią, nie
19:30
Przystanek autobusowy "Central"; Metro Plac Lenina; ulica Bobruiskaya; dom 6
Czas przejazdu 11 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
22:00
Przystanek autobusowy "Central"; Metro Plac Lenina; ulica Bobruiskaya; dom 6
Czas przejazdu 11 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
22:00
Przystanek autobusowy "Central"; Metro Plac Lenina; ulica Bobruiskaya; dom 6
Czas przejazdu 10 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W czwartki
13:00
Przystanek autobusowy "Central"; Metro Plac Lenina; ulica Bobruiskaya; dom 6
Czas przejazdu 11 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
09:15
Przystanek autobusowy "Central"; Metro Plac Lenina; ulica Bobruiskaya; dom 6
Czas przejazdu 11 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, czw
21:00
Przystanek autobusowy "Central"; Metro Plac Lenina; ulica Bobruiskaya; dom 6
Czas przejazdu 10 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, czw
10:30
Przystanek autobusowy "Central"; Metro Plac Lenina; ulica Bobruiskaya; dom 6
Czas przejazdu 11 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:30
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
10:40
Przystanek autobusowy "Central"; Metro Plac Lenina; ulica Bobruiskaya; dom 6
Czas przejazdu 10 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:30
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro
19:00
Babruiskaja; metro Plac Lenina; ul. Bobruiskaja 20
Czas przejazdu 10 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:00+1 dzień
Lotnisko Modlin; parkowanie przed strefą przybycia
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W piątki
23:00
Przystanek autobusowy "Central"; Metro Plac Lenina; ulica Bobruiskaya; dom 6
Czas przejazdu 10 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:20+1 dzień
Lotnisko Warszawa-Modlin; ul. gen.Wiktora Thommée 1a
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W soboty
21:00
Przystanek autobusowy "Central"; Metro Plac Lenina; ulica Bobruiskaya; dom 6
Czas przejazdu 10 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:20+1 dzień
Lotnisko Warszawa-Modlin; ul. gen.Wiktora Thommée 1a
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy We wtorki
19:15
Malinowka (naprzeciwko hipermarketu Prostore); al. Dzerszinskogo 126
Czas przejazdu 09 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:00+1 dzień
Lotnisko Modlin; parkowanie przed strefą przybycia
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W piątki
21:15
Malinowka (naprzeciwko hipermarketu Prostore); al. Dzerszinskogo 126
Czas przejazdu 11 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:00+1 dzień
Lotnisko Modlin; parkowanie przed strefą przybycia
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, sob
21:00
Babruiskaja; metro Plac Lenina; ul. Bobruiskaja 20
Czas przejazdu 12 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:00+1 dzień
Lotnisko Modlin; parkowanie przed strefą przybycia
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, sob
08:00
Przystanek autobusowy "Central"; Metro Plac Lenina; ulica Bobruiskaya; dom 6
Czas przejazdu 11 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
16:00
Przystanek autobusowy "Central"; Metro Plac Lenina; ulica Bobruiskaya; dom 6
Czas przejazdu 15 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:00+1 dzień
Dworzec Centralny; Al. Jana Pawła II
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, czw
wto, sob
21:15
Czas przejazdu 10 h. 30 min
+1 dzień

Mińsk

Malinowka (naprzeciwko hipermarketu Prostore); al. Dzerszinskogo 126

05:45
+1 dzień

Warszawa

Metro Dworzec Wileński; al. Solidarności

81
21:15
Mińsk
Malinowka (naprzeciwko hipermarketu Prostore); al. Dzerszinskogo 126
21:10
Mińsk
"Malinowka (naprzeciwko hipermarketu Prostore); al. Dzerszinskogo 126"
22:40
Baranowicze
"Stacja benzynowa Belarusneft № 29; autostrada M-1 226 km"
00:15
Biaroza
"Kawiarnia Ampir; autostrada M1"
00:45
Kobryń
"Stacja benzynowa Belorusneft No. 42; autostrada M1"
01:25
Brześć
"Centrum handlowe Korona; ul. Moskowska 210"
05:45
+1 dzień
Warszawa
Metro Dworzec Wileński; al. Solidarności
  • Autobus
  • Мерседес спринтер.
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Rozkładane siedzenia
  • Pas bezpieczeństwa przy każdym siedzeniu
  • Wi-fi
  • Gniazdka 220V
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
  • Gniazdka USB
  • System audio wspólny dla całego autobusu
  • System video wspólny dla całego autobusu
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Zapeka E.G. - Agent, (CHTPU Expressbus-service )

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W piątki
19:00
Czas przejazdu 08 h. 45 min
+1 dzień

Mińsk

Babruiskaja; metro Plac Lenina; ul. Bobruiskaja 20

03:45
+1 dzień

Warszawa

Metro Dworzec Wileński; al. Solidarności

81
19:00
Mińsk
Babruiskaja; metro Plac Lenina; ul. Bobruiskaja 20
19:10
Mińsk
"Malinowka (naprzeciwko hipermarketu Prostore); al. Dzerszinskogo 126"
20:40
Baranowicze
"Stacja benzynowa Belarusneft № 29; autostrada M-1 226 km"
22:15
Biaroza
"Kawiarnia Ampir; autostrada M1"
22:45
Kobryń
"Stacja benzynowa Belorusneft No. 42; autostrada M1"
23:25
Brześć
"Centrum handlowe Korona; ul. Moskowska 210"
03:45
+1 dzień
Warszawa
Metro Dworzec Wileński; al. Solidarności
  • Autobus
  • Мерседес спринтер.
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Rozkładane siedzenia
  • Pas bezpieczeństwa przy każdym siedzeniu
  • Wi-fi
  • Gniazdka 220V
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
  • Gniazdka USB
  • System audio wspólny dla całego autobusu
  • System video wspólny dla całego autobusu
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Zapeka E.G. - Agent, (CHTPU Expressbus-service )

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W piątki
19:15
Czas przejazdu 08 h. 30 min
+1 dzień

Mińsk

Malinowka (naprzeciwko hipermarketu Prostore); al. Dzerszinskogo 126

03:45
+1 dzień

Warszawa

Metro Dworzec Wileński; al. Solidarności

81
19:15
Mińsk
Malinowka (naprzeciwko hipermarketu Prostore); al. Dzerszinskogo 126
19:10
Mińsk
"Malinowka (naprzeciwko hipermarketu Prostore); al. Dzerszinskogo 126"
20:40
Baranowicze
"Stacja benzynowa Belarusneft № 29; autostrada M-1 226 km"
22:15
Biaroza
"Kawiarnia Ampir; autostrada M1"
22:45
Kobryń
"Stacja benzynowa Belorusneft No. 42; autostrada M1"
23:25
Brześć
"Centrum handlowe Korona; ul. Moskowska 210"
03:45
+1 dzień
Warszawa
Metro Dworzec Wileński; al. Solidarności
  • Autobus
  • Мерседес спринтер.
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Rozkładane siedzenia
  • Pas bezpieczeństwa przy każdym siedzeniu
  • Wi-fi
  • Gniazdka 220V
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
  • Gniazdka USB
  • System audio wspólny dla całego autobusu
  • System video wspólny dla całego autobusu
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Zapeka E.G. - Agent, (CHTPU Expressbus-service )

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, sob
21:00
Czas przejazdu 10 h. 45 min
+1 dzień

Mińsk

Babruiskaja; metro Plac Lenina; ul. Bobruiskaja 20

05:45
+1 dzień

Warszawa

Metro Dworzec Wileński; al. Solidarności

81
21:00
Mińsk
Babruiskaja; metro Plac Lenina; ul. Bobruiskaja 20
21:10
Mińsk
"Malinowka (naprzeciwko hipermarketu Prostore); al. Dzerszinskogo 126"
22:40
Baranowicze
"Stacja benzynowa Belarusneft № 29; autostrada M-1 226 km"
00:15
Biaroza
"Kawiarnia Ampir; autostrada M1"
00:45
Kobryń
"Stacja benzynowa Belorusneft No. 42; autostrada M1"
01:25
Brześć
"Centrum handlowe Korona; ul. Moskowska 210"
05:45
+1 dzień
Warszawa
Metro Dworzec Wileński; al. Solidarności
  • Autobus
  • Мерседес спринтер.
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Rozkładane siedzenia
  • Pas bezpieczeństwa przy każdym siedzeniu
  • Wi-fi
  • Gniazdka 220V
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
  • Gniazdka USB
  • System audio wspólny dla całego autobusu
  • System video wspólny dla całego autobusu
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Zapeka E.G. - Agent, (CHTPU Expressbus-service )

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw, pią, nie
06:10
Czas przejazdu 11 h. 10 min

Mińsk

Przystanek autobusowy "Central"; Metro Plac Lenina; ulica Bobruiskaya; dom 6

15:20

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

81
06:10
Mińsk
Przystanek autobusowy "Central"; Metro Plac Lenina; ulica Bobruiskaya; dom 6
15:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • международный - Мягкий
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Филиал "Автобусный парк №2" ГП "Минсктранс"
  • Oceniono na 4.7 z 5
    Na podstawie 12 opinii
  • Punktualność
    4.8
  • Stan techniczny
    4.5
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.8
W poniedziałki
19:30
Czas przejazdu 11 h. 30 min
+1 dzień

Mińsk

Przystanek autobusowy "Central"; Metro Plac Lenina; ulica Bobruiskaya; dom 6

05:00
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

81
19:30
Mińsk
Przystanek autobusowy "Central"; Metro Plac Lenina; ulica Bobruiskaya; dom 6
05:00
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • международный - Мягкий
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Филиал "Автобусный парк №2" ГП "Минсктранс"

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
22:00
Czas przejazdu 11 h. 10 min
+1 dzień

Mińsk

Przystanek autobusowy "Central"; Metro Plac Lenina; ulica Bobruiskaya; dom 6

07:10
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

87
22:00
Mińsk
Przystanek autobusowy "Central"; Metro Plac Lenina; ulica Bobruiskaya; dom 6
07:10
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • международный - Мягкий
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Филиал "Автобусный парк №2" ГП "Минсктранс"
  • Oceniono na 4.9 z 5
    Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    4.8
  • Stan techniczny
    4.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    5.0
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    5.0
W czwartki
22:00
Czas przejazdu 10 h. 50 min
+1 dzień

Mińsk

Przystanek autobusowy "Central"; Metro Plac Lenina; ulica Bobruiskaya; dom 6

08:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

95
22:00
Mińsk
Przystanek autobusowy "Central"; Metro Plac Lenina; ulica Bobruiskaya; dom 6
02:45
Brześć
"Przystanek autobusowy "Brest"; Ulica Mickiewicza; dom 35"
04:30
Biała Podlaska
"Dworzec Kolejowy; ul. Stacyjna 1"
08:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • MAN
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Vizit-Tur S

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
13:00
Czas przejazdu 11 h. 40 min
+1 dzień

Mińsk

Przystanek autobusowy "Central"; Metro Plac Lenina; ulica Bobruiskaya; dom 6

22:40
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

99
13:00
Mińsk
Przystanek autobusowy "Central"; Metro Plac Lenina; ulica Bobruiskaya; dom 6
22:40
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • международный - Мягкий
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ООО "Комвия Бус" Международные

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, czw
09:15
Czas przejazdu 11 h. 45 min

Mińsk

Przystanek autobusowy "Central"; Metro Plac Lenina; ulica Bobruiskaya; dom 6

19:00

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

107
09:15
Mińsk
Przystanek autobusowy "Central"; Metro Plac Lenina; ulica Bobruiskaya; dom 6
19:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ECOLINES

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, czw
21:00
Czas przejazdu 10 h. 20 min
+1 dzień

Mińsk

Przystanek autobusowy "Central"; Metro Plac Lenina; ulica Bobruiskaya; dom 6

05:20
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

107
21:00
Mińsk
Przystanek autobusowy "Central"; Metro Plac Lenina; ulica Bobruiskaya; dom 6
05:20
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ECOLINES

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
10:30
Czas przejazdu 11 h. 00 min

Mińsk

Przystanek autobusowy "Central"; Metro Plac Lenina; ulica Bobruiskaya; dom 6

19:30

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

107
10:30
Mińsk
Przystanek autobusowy "Central"; Metro Plac Lenina; ulica Bobruiskaya; dom 6
19:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ECOLINES

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro
10:40
Czas przejazdu 10 h. 50 min

Mińsk

Przystanek autobusowy "Central"; Metro Plac Lenina; ulica Bobruiskaya; dom 6

19:30

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

107
10:40
Mińsk
Przystanek autobusowy "Central"; Metro Plac Lenina; ulica Bobruiskaya; dom 6
19:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ECOLINES

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W piątki
19:00
Czas przejazdu 10 h. 00 min
+1 dzień

Mińsk

Babruiskaja; metro Plac Lenina; ul. Bobruiskaja 20

05:00
+1 dzień

Warszawa

Lotnisko Modlin; parkowanie przed strefą przybycia

116
19:00
Mińsk
Babruiskaja; metro Plac Lenina; ul. Bobruiskaja 20
19:10
Mińsk
"Malinowka (naprzeciwko hipermarketu Prostore); al. Dzerszinskogo 126"
20:40
Baranowicze
"Stacja benzynowa Belarusneft № 29; autostrada M-1 226 km"
22:15
Biaroza
"Kawiarnia Ampir; autostrada M1"
22:45
Kobryń
"Stacja benzynowa Belorusneft No. 42; autostrada M1"
23:25
Brześć
"Centrum handlowe Korona; ul. Moskowska 210"
05:00
+1 dzień
Warszawa
Lotnisko Modlin; parkowanie przed strefą przybycia
  • Autobus
  • Мерседес спринтер.
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Rozkładane siedzenia
  • Pas bezpieczeństwa przy każdym siedzeniu
  • Wi-fi
  • Gniazdka 220V
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
  • Gniazdka USB
  • System audio wspólny dla całego autobusu
  • System video wspólny dla całego autobusu
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Zapeka E.G. - Agent, (CHTPU Expressbus-service )

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W soboty
23:00
Czas przejazdu 10 h. 20 min
+1 dzień

Mińsk

Przystanek autobusowy "Central"; Metro Plac Lenina; ulica Bobruiskaya; dom 6

09:20
+1 dzień

Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin; ul. gen.Wiktora Thommée 1a

116
23:00
Mińsk
Przystanek autobusowy "Central"; Metro Plac Lenina; ulica Bobruiskaya; dom 6
09:20
+1 dzień
Warszawa
Lotnisko Warszawa-Modlin; ul. gen.Wiktora Thommée 1a
  • Autobus
  • Mercedes-Benz Sprinter
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Dylevskij V.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

We wtorki
21:00
Czas przejazdu 10 h. 20 min
+1 dzień

Mińsk

Przystanek autobusowy "Central"; Metro Plac Lenina; ulica Bobruiskaya; dom 6

07:20
+1 dzień

Warszawa

Lotnisko Warszawa-Modlin; ul. gen.Wiktora Thommée 1a

116
21:00
Mińsk
Przystanek autobusowy "Central"; Metro Plac Lenina; ulica Bobruiskaya; dom 6
07:20
+1 dzień
Warszawa
Lotnisko Warszawa-Modlin; ul. gen.Wiktora Thommée 1a
  • Autobus
  • Mercedes-Benz Sprinter
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Dylevskij V.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W piątki
19:15
Czas przejazdu 09 h. 45 min
+1 dzień

Mińsk

Malinowka (naprzeciwko hipermarketu Prostore); al. Dzerszinskogo 126

05:00
+1 dzień

Warszawa

Lotnisko Modlin; parkowanie przed strefą przybycia

116
19:15
Mińsk
Malinowka (naprzeciwko hipermarketu Prostore); al. Dzerszinskogo 126
19:10
Mińsk
"Malinowka (naprzeciwko hipermarketu Prostore); al. Dzerszinskogo 126"
20:40
Baranowicze
"Stacja benzynowa Belarusneft № 29; autostrada M-1 226 km"
22:15
Biaroza
"Kawiarnia Ampir; autostrada M1"
22:45
Kobryń
"Stacja benzynowa Belorusneft No. 42; autostrada M1"
23:25
Brześć
"Centrum handlowe Korona; ul. Moskowska 210"
05:00
+1 dzień
Warszawa
Lotnisko Modlin; parkowanie przed strefą przybycia
  • Autobus
  • Мерседес спринтер.
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Rozkładane siedzenia
  • Pas bezpieczeństwa przy każdym siedzeniu
  • Wi-fi
  • Gniazdka 220V
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
  • Gniazdka USB
  • System audio wspólny dla całego autobusu
  • System video wspólny dla całego autobusu
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Zapeka E.G. - Agent, (CHTPU Expressbus-service )

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, sob
21:15
Czas przejazdu 11 h. 45 min
+1 dzień

Mińsk

Malinowka (naprzeciwko hipermarketu Prostore); al. Dzerszinskogo 126

07:00
+1 dzień

Warszawa

Lotnisko Modlin; parkowanie przed strefą przybycia

116
21:15
Mińsk
Malinowka (naprzeciwko hipermarketu Prostore); al. Dzerszinskogo 126
21:10
Mińsk
"Malinowka (naprzeciwko hipermarketu Prostore); al. Dzerszinskogo 126"
22:40
Baranowicze
"Stacja benzynowa Belarusneft № 29; autostrada M-1 226 km"
00:15
Biaroza
"Kawiarnia Ampir; autostrada M1"
00:45
Kobryń
"Stacja benzynowa Belorusneft No. 42; autostrada M1"
01:25
Brześć
"Centrum handlowe Korona; ul. Moskowska 210"
07:00
+1 dzień
Warszawa
Lotnisko Modlin; parkowanie przed strefą przybycia
  • Autobus
  • Мерседес спринтер.
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Rozkładane siedzenia
  • Pas bezpieczeństwa przy każdym siedzeniu
  • Wi-fi
  • Gniazdka 220V
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
  • Gniazdka USB
  • System audio wspólny dla całego autobusu
  • System video wspólny dla całego autobusu
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Zapeka E.G. - Agent, (CHTPU Expressbus-service )

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, sob
21:00
Czas przejazdu 12 h. 00 min
+1 dzień

Mińsk

Babruiskaja; metro Plac Lenina; ul. Bobruiskaja 20

07:00
+1 dzień

Warszawa

Lotnisko Modlin; parkowanie przed strefą przybycia

116
21:00
Mińsk
Babruiskaja; metro Plac Lenina; ul. Bobruiskaja 20
21:10
Mińsk
"Malinowka (naprzeciwko hipermarketu Prostore); al. Dzerszinskogo 126"
22:40
Baranowicze
"Stacja benzynowa Belarusneft № 29; autostrada M-1 226 km"
00:15
Biaroza
"Kawiarnia Ampir; autostrada M1"
00:45
Kobryń
"Stacja benzynowa Belorusneft No. 42; autostrada M1"
01:25
Brześć
"Centrum handlowe Korona; ul. Moskowska 210"
07:00
+1 dzień
Warszawa
Lotnisko Modlin; parkowanie przed strefą przybycia
  • Autobus
  • Мерседес спринтер.
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Rozkładane siedzenia
  • Pas bezpieczeństwa przy każdym siedzeniu
  • Wi-fi
  • Gniazdka 220V
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
  • Gniazdka USB
  • System audio wspólny dla całego autobusu
  • System video wspólny dla całego autobusu
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Zapeka E.G. - Agent, (CHTPU Expressbus-service )

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
08:00
Czas przejazdu 11 h. 00 min

Mińsk

Przystanek autobusowy "Central"; Metro Plac Lenina; ulica Bobruiskaya; dom 6

17:00

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

118
08:00
Mińsk
Przystanek autobusowy "Central"; Metro Plac Lenina; ulica Bobruiskaya; dom 6
17:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • SINDBAD

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, czw
16:00
Czas przejazdu 15 h. 00 min
+1 dzień

Mińsk

Przystanek autobusowy "Central"; Metro Plac Lenina; ulica Bobruiskaya; dom 6

05:00
+1 dzień

Warszawa

Dworzec Centralny; Al. Jana Pawła II

125
16:00
Mińsk
Przystanek autobusowy "Central"; Metro Plac Lenina; ulica Bobruiskaya; dom 6
05:00
+1 dzień
Warszawa
Dworzec Centralny; Al. Jana Pawła II
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Biacomex

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Mińsk
Do miasta Warszawa
Do miasta Mińsk
Z miasta Warszawa