Koronawirus
Koronawirus
Prosimy o zapoznanie się z listą krajów, które zamknęły granice. >> Sprawdź tutaj >>
Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusoweMińsk – Wilno

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Mińsk — Wilno

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Poza pią i sob
22:30
Czas przejazdu04 h. 45 min
Mińsk
Dworzec autobusowy Drużnaja (druga strona dworca kolejowego), metro Ploshchad Lenina; pyeryeulok Linyeynyy 3
03:15
+1 dzień
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
38,18 
Przewoźnik: IP Yakubova Yu.V.
Autobus: Фольксваген Крафтер
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Mińsk — Wilno w 2020 roku

W soboty
11:00
Czas przejazdu04 h. 45 min
Mińsk
Dworzec autobusowy Drużnaja (druga strona dworca kolejowego), metro Ploshchad Lenina; pyeryeulok Linyeynyy 3
15:45
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
38,18 
Przewoźnik: IP Yakubova Yu.V.
Autobus: Фольксваген Крафтер
Ocena:
wto, czw, nie
21:00
Czas przejazdu04 h. 09 min
Mińsk
Dworzec autobusowy Drużnaja (druga strona dworca kolejowego), metro Ploshchad Lenina; pyeryeulok Linyeynyy 3
01:09
+1 dzień
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
38,18 
Przewoźnik: IP Yakubova Yu.V.
Autobus: Фольксваген Крафтер
Ocena:
W soboty
21:30
Czas przejazdu05 h. 45 min
Mińsk
Dworzec autobusowy Drużnaja (druga strona dworca kolejowego), metro Ploshchad Lenina; pyeryeulok Linyeynyy 3
03:15
+1 dzień
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
38,18 
Przewoźnik: IP Yakubova Yu.V.
Autobus: Фольксваген Крафтер
Ocena:
W poniedziałki
00:30
Czas przejazdu05 h. 20 min
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
05:50
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
W poniedziałki
00:30
Czas przejazdu05 h. 00 min
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
05:30
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
W soboty
00:30
Czas przejazdu05 h. 00 min
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
05:30
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
W soboty
00:30
Czas przejazdu05 h. 20 min
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
05:50
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
W soboty
00:50
Czas przejazdu04 h. 40 min
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
05:30
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
W poniedziałki
00:50
Czas przejazdu04 h. 40 min
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
05:30
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
W soboty
00:50
Czas przejazdu05 h. 00 min
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
05:50
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
W poniedziałki
00:50
Czas przejazdu05 h. 00 min
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
05:50
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
czw, nie
02:00
Czas przejazdu05 h. 00 min
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
07:00
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
czw, nie
02:00
Czas przejazdu04 h. 45 min
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
06:45
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
czw, nie
02:20
Czas przejazdu04 h. 40 min
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
07:00
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
czw, nie
02:20
Czas przejazdu04 h. 25 min
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
06:45
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
pon, śro
04:00
Czas przejazdu05 h. 00 min
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
09:00
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.9
pon, śro
04:00
Czas przejazdu04 h. 45 min
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
08:45
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.9
pon, śro
04:20
Czas przejazdu04 h. 25 min
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
08:45
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
pon, śro
04:20
Czas przejazdu04 h. 40 min
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
09:00
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
wto, pią, nie
06:00
Czas przejazdu05 h. 00 min
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
11:00
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.5
wto, pią, nie
06:00
Czas przejazdu04 h. 45 min
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
10:45
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.5
pon, śro, czw
06:00
Czas przejazdu04 h. 45 min
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
10:45
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.5
pon, śro, czw
06:00
Czas przejazdu05 h. 00 min
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
11:00
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.5
W soboty
06:00
Czas przejazdu05 h. 20 min
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
11:20
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.5
W soboty
06:00
Czas przejazdu05 h. 40 min
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
11:40
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.5
Poza czw i sob
06:00
Czas przejazdu03 h. 50 min
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
09:50
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.5
pon, śro, czw
06:20
Czas przejazdu04 h. 40 min
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
11:00
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.6
wto, pią, nie
06:20
Czas przejazdu04 h. 25 min
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
10:45
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.6
W soboty
06:20
Czas przejazdu05 h. 20 min
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
11:40
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.6
W soboty
06:20
Czas przejazdu05 h. 00 min
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
11:20
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.6
wto, pią, nie
06:20
Czas przejazdu04 h. 40 min
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
11:00
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.6
pon, śro, czw
06:20
Czas przejazdu04 h. 25 min
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
10:45
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.6
Poza pon i pią
08:20
Czas przejazdu04 h. 40 min
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
13:00
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
Poza pon i pią
08:20
Czas przejazdu04 h. 25 min
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
12:45
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
W niedziele
09:00
Czas przejazdu04 h. 10 min
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
13:10
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.4
W niedziele
09:00
Czas przejazdu03 h. 50 min
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
12:50
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.4
W niedziele
09:20
Czas przejazdu03 h. 30 min
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
12:50
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
W niedziele
09:20
Czas przejazdu03 h. 50 min
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
13:10
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
W czwartki
11:00
Czas przejazdu05 h. 00 min
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
16:00
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.8
W czwartki
11:20
Czas przejazdu04 h. 40 min
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
16:00
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.8
W czwartki
11:20
Czas przejazdu04 h. 25 min
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
15:45
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.8
W piątki
21:30
Czas przejazdu05 h. 30 min
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
03:00
+1 dzień
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
W piątki
21:30
Czas przejazdu05 h. 15 min
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
02:45
+1 dzień
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
W piątki
21:45
Czas przejazdu05 h. 00 min
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
02:45
+1 dzień
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
W piątki
21:45
Czas przejazdu05 h. 15 min
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
03:00
+1 dzień
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
Poza pią
22:00
Czas przejazdu04 h. 45 min
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
02:45
+1 dzień
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.5
Poza pią
22:00
Czas przejazdu05 h. 00 min
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
03:00
+1 dzień
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.5
Poza pią
22:22
Czas przejazdu04 h. 38 min
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
03:00
+1 dzień
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
Poza pią
22:22
Czas przejazdu04 h. 23 min
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
02:45
+1 dzień
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Mińsk
Do miasta Wilno
Do miasta Mińsk
Z miasta Wilno
Informacje o trasie autobusu Mińsk — Wilno
172
Liczba autobusów w kierunku
4 godz. 28 min.
Szacowany czas podróży
00:30 — 05:50
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
23:55 — 03:25
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
35 — 511 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami