Bilety autobusoweWilno - Mińsk

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Wilno — Mińsk

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

W soboty
21:35
Czas przejazdu06 h. 25 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
04:00
+1 dzień
Mińsk
Dworzec autobusowy Centralny, metro Ploshchad Lenina; ulitsa Bobruyskaya 6
38,18 
Przewoźnik: IP Yakubova Yu.V.
Autobus: Фольксваген Крафтер
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Wilno — Mińsk w 2020 roku

Poza sob
17:50
Czas przejazdu06 h. 40 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
00:30
+1 dzień
Mińsk
Dworzec autobusowy Centralny, metro Ploshchad Lenina; ulitsa Bobruyskaya 6
38,18 
Przewoźnik: IP Yakubova Yu.V.
Autobus: Фольксваген Крафтер
Ocena:
4.9
pon, śro, pią
21:05
Czas przejazdu06 h. 10 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
03:15
+1 dzień
Mińsk
Dworzec autobusowy Centralny, metro Ploshchad Lenina; ulitsa Bobruyskaya 6
38,18 
Przewoźnik: IP Yakubova Yu.V.
Autobus: Фольксваген Крафтер
Ocena:
wto, czw, sob
00:40
Czas przejazdu05 h. 30 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
07:10
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.2
wto, czw, sob
00:40
Czas przejazdu05 h. 10 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
06:50
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.2
W piątki
00:40
Czas przejazdu05 h. 25 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
06:05
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.2
śro, nie
00:40
Czas przejazdu06 h. 10 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
06:50
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.2
śro, nie
00:40
Czas przejazdu06 h. 30 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
07:10
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.2
W piątki
00:40
Czas przejazdu06 h. 30 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
07:10
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.2
wto, czw, sob
01:00
Czas przejazdu05 h. 10 min
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
07:10
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.6
wto, czw, sob
01:00
Czas przejazdu04 h. 50 min
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
06:50
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.6
W piątki
01:00
Czas przejazdu06 h. 10 min
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
07:10
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.6
W piątki
01:00
Czas przejazdu05 h. 05 min
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
06:05
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.6
śro, nie
01:00
Czas przejazdu05 h. 50 min
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
06:50
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.6
śro, nie
01:00
Czas przejazdu06 h. 10 min
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
07:10
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.6
wto, czw, sob
12:40
Czas przejazdu06 h. 05 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
18:45
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
wto, czw, sob
12:40
Czas przejazdu06 h. 20 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
19:00
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
wto, czw, sob
13:00
Czas przejazdu05 h. 45 min
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
18:45
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
wto, czw, sob
13:00
Czas przejazdu06 h. 00 min
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
19:00
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
pon, śro, pią, nie
14:20
Czas przejazdu06 h. 30 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
20:50
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.8
pon, śro, pią, nie
14:20
Czas przejazdu06 h. 10 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
20:30
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.8
pon, śro, pią, nie
14:40
Czas przejazdu06 h. 10 min
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
20:50
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.8
pon, śro, pią, nie
14:40
Czas przejazdu05 h. 50 min
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
20:30
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.8
We wtorki
17:40
Czas przejazdu06 h. 15 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
23:55
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.3
We wtorki
17:40
Czas przejazdu06 h. 00 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
23:40
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.3
czw, pią, sob
17:40
Czas przejazdu06 h. 00 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
23:40
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.3
czw, pią, sob
17:40
Czas przejazdu06 h. 15 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
23:55
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.3
czw, pią, sob
18:00
Czas przejazdu05 h. 40 min
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
23:40
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.0
We wtorki
18:00
Czas przejazdu05 h. 40 min
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
23:40
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.0
We wtorki
18:00
Czas przejazdu05 h. 55 min
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
23:55
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.0
czw, pią, sob
18:00
Czas przejazdu05 h. 55 min
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
23:55
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.0
pon, wto, pią, sob
19:20
Czas przejazdu05 h. 50 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
01:10
+1 dzień
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
pon, wto, pią, sob
19:20
Czas przejazdu06 h. 10 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
01:30
+1 dzień
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
pon, wto, pią, sob
19:40
Czas przejazdu05 h. 50 min
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
01:30
+1 dzień
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
pon, wto, pią, sob
19:40
Czas przejazdu05 h. 30 min
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
01:10
+1 dzień
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
śro, nie
20:00
Czas przejazdu06 h. 15 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
02:15
+1 dzień
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
śro, nie
20:00
Czas przejazdu06 h. 00 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
02:00
+1 dzień
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
śro, nie
20:20
Czas przejazdu05 h. 55 min
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
02:15
+1 dzień
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
śro, nie
20:20
Czas przejazdu05 h. 40 min
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
02:00
+1 dzień
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
wto, czw, nie
21:40
Czas przejazdu06 h. 00 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
03:40
+1 dzień
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.6
wto, czw, nie
21:40
Czas przejazdu06 h. 15 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
03:55
+1 dzień
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.6
W soboty
22:00
Czas przejazdu04 h. 55 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
03:55
+1 dzień
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.9
wto, czw, nie
22:00
Czas przejazdu05 h. 40 min
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
03:40
+1 dzień
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.9
wto, czw, nie
22:00
Czas przejazdu05 h. 55 min
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
03:55
+1 dzień
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.9
W soboty
22:00
Czas przejazdu04 h. 40 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
03:40
+1 dzień
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.9
W soboty
22:20
Czas przejazdu04 h. 35 min
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
03:55
+1 dzień
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
W soboty
22:20
Czas przejazdu04 h. 20 min
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
03:40
+1 dzień
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
W czwartki
22:50
Czas przejazdu05 h. 05 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
03:55
+1 dzień
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
W czwartki
23:15
Czas przejazdu04 h. 40 min
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
03:55
+1 dzień
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
W soboty
23:30
Czas przejazdu04 h. 40 min
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
04:10
+1 dzień
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
45,82 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Wilno
Do miasta Mińsk
Do miasta Wilno
Z miasta Mińsk
Informacje o trasie autobusu Wilno — Mińsk
181
Liczba autobusów w kierunku
5 godz. 12 min.
Szacowany czas podróży
00:40 — 07:10
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
23:43 — 05:30
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
228 — 451 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami