Bilety autobusoweWilno - Mińsk

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-902e2186e95f932d1181cdd08116e09b.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Wilno — Mińsk

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

W czwartki
17:40
Czas przejazdu05 h. 05 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
22:45
Mińsk
Metro Kamienna Gorka, metro Kamennaja Gorka; ul. Pritytskoho 97
35,13 
Przewoźnik: Zapeka E.G. - Agent, (CHTPU Expressbus-service )
Autobus: Mercedes Sprinter(CB)
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Wilno — Mińsk w 2021 roku

W niedziele
11:45
Czas przejazdu05 h. 00 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
16:45
Mińsk
Metro Kamienna Gorka, metro Kamennaja Gorka; ul. Pritytskoho 97
35,13 
Przewoźnik: Zapeka E.G. - Agent, (CHTPU Expressbus-service )
Autobus: Mercedes Sprinter(CB)
Ocena:
W czwartki
12:30
Czas przejazdu05 h. 20 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
17:50
Mińsk
Sklep Hit-Express (parking), ul. Kirowa 6
35,13 
Przewoźnik: Zapeka E.G. - Agent, (CHTPU Expressbus-service )
Autobus: Mercedes Sprinter(CB)
Ocena:
W czwartki
13:45
Czas przejazdu05 h. 00 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
18:45
Mińsk
Metro Kamienna Gorka, metro Kamennaja Gorka; ul. Pritytskoho 97
35,13 
Przewoźnik: Zapeka E.G. - Agent, (CHTPU Expressbus-service )
Autobus: Мерседес Спринтер.
Ocena:
W czwartki
13:45
Czas przejazdu05 h. 15 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
19:00
Mińsk
Sklep Hit-Express (parking), ul. Kirowa 6
35,13 
Przewoźnik: Zapeka E.G. - Agent, (CHTPU Expressbus-service )
Autobus: Мерседес Спринтер.
Ocena:
W soboty
14:00
Czas przejazdu05 h. 15 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
19:15
Mińsk
Metro Kamienna Gorka, metro Kamennaja Gorka; ul. Pritytskoho 97
35,13 
Przewoźnik: Zapeka E.G. - Agent, (CHTPU Expressbus-service )
Autobus: Мерседес Спринтер.
Ocena:
W środy
18:00
Czas przejazdu05 h. 15 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
23:15
Mińsk
Metro Kamienna Gorka, metro Kamennaja Gorka; ul. Pritytskoho 97
35,13 
Przewoźnik: Zapeka E.G. - Agent, (CHTPU Expressbus-service )
Autobus: Мерседес спринтер.
Ocena:
W piątki
19:30
Czas przejazdu04 h. 45 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
00:15
+1 dzień
Mińsk
Metro Kamienna Gorka, metro Kamennaja Gorka; ul. Pritytskoho 97
35,13 
Przewoźnik: Zapeka E.G. - Agent, (CHTPU Expressbus-service )
Autobus: Мерседес спринтер.
Ocena:
śro, sob
19:30
Czas przejazdu05 h. 00 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
00:30
+1 dzień
Mińsk
Metro Kamienna Gorka, metro Kamennaja Gorka; ul. Pritytskoho 97
35,13 
Przewoźnik: Zapeka E.G. - Agent, (CHTPU Expressbus-service )
Autobus: Мерседес спринтер.
Ocena:
pon, wto
19:45
Czas przejazdu04 h. 45 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
00:30
+1 dzień
Mińsk
Sklep Hit-Express (parking), ul. Kirowa 6
35,13 
Przewoźnik: Zapeka E.G. - Agent, (CHTPU Expressbus-service )
Autobus: Мерседес спринтер.
Ocena:
We wtorki
22:00
Czas przejazdu04 h. 30 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
02:30
+1 dzień
Mińsk
Sklep Hit-Express (parking), ul. Kirowa 6
35,13 
Przewoźnik: Zapeka E.G. - Agent, (CHTPU Expressbus-service )
Autobus: Mercedes Sprinter(CB)
Ocena:
W soboty
22:45
Czas przejazdu04 h. 45 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
03:30
+1 dzień
Mińsk
Sklep Hit-Express (parking), ul. Kirowa 6
35,13 
Przewoźnik: Zapeka E.G. - Agent, (CHTPU Expressbus-service )
Autobus: Mercedes Sprinter(CB)
Ocena:
We wtorki
23:00
Czas przejazdu05 h. 15 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
04:15
+1 dzień
Mińsk
Sklep Hit-Express (parking), ul. Kirowa 6
35,13 
Przewoźnik: Zapeka E.G. - Agent, (CHTPU Expressbus-service )
Autobus: Mercedes Sprinter(CB)
Ocena:
We wtorki
01:10
Czas przejazdu05 h. 15 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
06:25
Mińsk
Dworzec autobusowy Centralny, metro Ploshchad Lenina; ulitsa Bobruyskaya 6
40,39 
Przewoźnik: IP Yakubova Yu.V.
Autobus: Фольксваген Крафтер
Ocena:
W poniedziałki
01:30
Czas przejazdu29 h. 15 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
06:45
+1 dzień
Mińsk
Dworzec autobusowy Centralny, metro Ploshchad Lenina; ulitsa Bobruyskaya 6
40,39 
Przewoźnik: IP Yakubova Yu.V.
Autobus: Фольксваген Крафтер
Ocena:
W środy
15:00
Czas przejazdu05 h. 15 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
20:15
Mińsk
Dworzec autobusowy Centralny, metro Ploshchad Lenina; ulitsa Bobruyskaya 6
40,39 
Przewoźnik: IP Yakubova Yu.V.
Autobus: Фольксваген Крафтер
Ocena:
śro, pią
17:40
Czas przejazdu09 h. 15 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
02:55
+1 dzień
Mińsk
Dworzec autobusowy Centralny, metro Ploshchad Lenina; ulitsa Bobruyskaya 6
40,39 
Przewoźnik: IP Yakubova Yu.V.
Autobus: Фольксваген Крафтер
Ocena:
W dni powszednie
17:40
Czas przejazdu05 h. 15 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
22:55
Mińsk
Dworzec autobusowy Centralny, metro Ploshchad Lenina; ulitsa Bobruyskaya 6
40,39 
Przewoźnik: IP Yakubova Yu.V.
Autobus: Фольксваген Крафтер
Ocena:
W czwartki
22:50
Czas przejazdu05 h. 15 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
04:05
+1 dzień
Mińsk
Dworzec autobusowy Centralny, metro Ploshchad Lenina; ulitsa Bobruyskaya 6
40,39 
Przewoźnik: IP Yakubova Yu.V.
Autobus: Фольксваген Крафтер
Ocena:
W piątki
00:40
Czas przejazdu06 h. 30 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
07:10
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
42,16 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.2
W piątki
00:40
Czas przejazdu05 h. 25 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
06:05
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
42,16 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.2
W piątki
01:00
Czas przejazdu06 h. 10 min
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
07:10
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
42,16 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.6
W piątki
01:00
Czas przejazdu05 h. 05 min
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
06:05
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
42,16 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.6
Poza pon i sob
01:10
Czas przejazdu04 h. 45 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
05:55
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
42,16 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
Poza pon i sob
01:10
Czas przejazdu04 h. 30 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
05:40
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
42,16 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
Poza pon i sob
01:20
Czas przejazdu04 h. 20 min
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
05:40
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
42,16 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.7
Poza pon i sob
01:20
Czas przejazdu04 h. 35 min
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
05:55
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
42,16 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.7
Poza pon i pią
11:00
Czas przejazdu05 h. 00 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
16:00
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
42,16 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.7
Poza pon i pią
11:00
Czas przejazdu04 h. 40 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
15:40
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
42,16 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
4.7
Poza pon i pią
11:20
Czas przejazdu04 h. 40 min
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
16:00
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
42,16 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
Poza pon i pią
11:20
Czas przejazdu04 h. 20 min
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
15:40
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
42,16 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
W poniedziałki
14:10
Czas przejazdu05 h. 15 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
19:25
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
42,16 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
W poniedziałki
14:10
Czas przejazdu04 h. 55 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
19:05
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
42,16 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
W poniedziałki
14:30
Czas przejazdu04 h. 35 min
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
19:05
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
42,16 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
W poniedziałki
14:30
Czas przejazdu04 h. 55 min
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
19:25
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
42,16 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
Poza sob
16:20
Czas przejazdu05 h. 20 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
21:40
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
42,16 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
Poza sob
16:20
Czas przejazdu05 h. 00 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
21:20
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
42,16 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
Poza sob
16:20
Czas przejazdu05 h. 00 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
21:20
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
42,16 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
Poza sob
16:20
Czas przejazdu05 h. 20 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
21:40
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
42,16 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
Poza sob
16:40
Czas przejazdu04 h. 40 min
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
21:20
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
42,16 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
Poza sob
16:40
Czas przejazdu04 h. 40 min
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
21:20
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
42,16 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
Poza sob
16:40
Czas przejazdu05 h. 00 min
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
21:40
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
42,16 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
pon, pią
18:10
Czas przejazdu05 h. 00 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
23:10
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
42,16 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
pon, pią
18:10
Czas przejazdu05 h. 20 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
23:30
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
42,16 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
pon, pią
18:30
Czas przejazdu04 h. 40 min
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
23:10
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
42,16 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
W czwartki
22:50
Czas przejazdu04 h. 50 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
03:40
+1 dzień
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
42,16 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
W czwartki
22:50
Czas przejazdu05 h. 05 min
Wilno
Przystanek naprzeciwko hotelu Panorama, ul. Sodu 14
03:55
+1 dzień
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
42,16 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
W czwartki
23:15
Czas przejazdu04 h. 25 min
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
03:40
+1 dzień
Mińsk
Mikrorajon Kuncewshyna, metro Kamennaja Gorka; ul. Prityckogo
42,16 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
W czwartki
23:15
Czas przejazdu04 h. 40 min
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
03:55
+1 dzień
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
42,16 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
W soboty
23:30
Czas przejazdu04 h. 40 min
Wilno
Międzynarodowe lotnisko Wilno, ul. Rodunės käyäs 10A
04:10
+1 dzień
Mińsk
Dworzec autobusowy Druzsnaja (parking dla autobusów za stacją kolejową), ul. Wokzalnaja 44
42,16 
Przewoźnik: "Дылевский В.В." ИП
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Wilno
Do miasta Mińsk
Do miasta Wilno
Z miasta Mińsk
Informacje o trasie autobusu Wilno — Mińsk
172
Liczba autobusów w kierunku
5 godz. 10 min.
Szacowany czas podróży
00:40 — 07:10
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
23:43 — 05:30
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
70 — 589 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami