Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Lwów — Trembowla w 2019 rok roku

21:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
Czas przejazdu 02 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:00
Dworzec autobusowy; ul. Kniazia Vasylka 75
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 16.01, 17.01, 21.01, 22.01, 26.01...
20:20
Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1
Czas przejazdu 02 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:00
Dworzec autobusowy; ul. Kniazia Vasylka 75
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 16.01, 17.01, 21.01, 22.01, 26.01...
20:20
Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1
Czas przejazdu 02 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:00
Dworzec autobusowy; ul. Kniazia Vasylka 75
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
21:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
Czas przejazdu 02 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:00
Dworzec autobusowy; ul. Kniazia Vasylka 75
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:55
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
Czas przejazdu 04 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:55
ТЕРЕБОВЛЯ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro
10:15
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
Czas przejazdu 04 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:20
ТЕРЕБОВЛЯ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro
15:50
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
Czas przejazdu 03 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:25
ТЕРЕБОВЛЯ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro
12:50
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
Czas przejazdu 04 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:10
ТЕРЕБОВЛЯ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro
17:05
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
Czas przejazdu 03 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:20
ТЕРЕБОВЛЯ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro
16.01, 17.01, 21.01, 22.01, 26.01...
21:00
Czas przejazdu 02 h. 00 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

23:00

Trembowla

Dworzec autobusowy; ul. Kniazia Vasylka 75

19
21:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
22:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
23:00
Trembowla
Dworzec autobusowy; ul. Kniazia Vasylka 75
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

16.01, 17.01, 21.01, 22.01, 26.01...
20:20
Czas przejazdu 02 h. 40 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1

23:00

Trembowla

Dworzec autobusowy; ul. Kniazia Vasylka 75

19
20:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1
22:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
23:00
Trembowla
Dworzec autobusowy; ul. Kniazia Vasylka 75
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
20:20
Czas przejazdu 02 h. 40 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1

23:00

Trembowla

Dworzec autobusowy; ul. Kniazia Vasylka 75

19
20:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1
22:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
23:00
Trembowla
Dworzec autobusowy; ul. Kniazia Vasylka 75
  • Autobus
  • VANOOL
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
21:00
Czas przejazdu 02 h. 00 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

23:00

Trembowla

Dworzec autobusowy; ul. Kniazia Vasylka 75

19
21:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
22:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
23:00
Trembowla
Dworzec autobusowy; ul. Kniazia Vasylka 75
  • Autobus
  • VANOOL
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro
14:55
Czas przejazdu 04 h. 00 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

18:55

Trembowla

ТЕРЕБОВЛЯ;

24
14:55
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
18:55
Trembowla
ТЕРЕБОВЛЯ;
  • Autobus
  • БАЗ "ЕТАЛОН"
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ АТП-16127 ПАТ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro
10:15
Czas przejazdu 04 h. 05 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

14:20

Trembowla

ТЕРЕБОВЛЯ;

27
10:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
14:20
Trembowla
ТЕРЕБОВЛЯ;
  • Autobus
  • ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ЛЬВІВСЬКЕ АТП-14631 ТЗОВ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro
15:50
Czas przejazdu 03 h. 35 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

19:25

Trembowla

ТЕРЕБОВЛЯ;

27
15:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
19:25
Trembowla
ТЕРЕБОВЛЯ;
  • Autobus
  • ЕТАЛОН_30
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ЛЬВІВСЬКЕ АТП-14631 ТЗОВ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro
12:50
Czas przejazdu 04 h. 20 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

17:10

Trembowla

ТЕРЕБОВЛЯ;

27
12:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
17:10
Trembowla
ТЕРЕБОВЛЯ;
  • Autobus
  • БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ЛЬВІВСЬКЕ АТП-14631 ТЗОВ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro
17:05
Czas przejazdu 03 h. 15 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

20:20

Trembowla

ТЕРЕБОВЛЯ;

29
17:05
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
20:20
Trembowla
ТЕРЕБОВЛЯ;
  • Autobus
  • ЕТАЛОН
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ЧОРТКІВСЬКЕ АТП-16142 ТОВ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Trembowla
Do miasta Lwów