Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lwów — Bolechów

Najlepsza oferta

Codziennie
12:30
Czas przejazdu02 h. 15 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

14:45

Bolechów

БОЛЕХІВ#,

16,64 

Rozkład jazdy autobusów Lwów — Bolechów w 2019 roku

Codziennie
08:30
Czas przejazdu02 h. 54 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

11:24

Bolechów

БОЛЕХІВ#,

17,03 
Codziennie
10:45
Czas przejazdu02 h. 25 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

13:10

Bolechów

БОЛЕХІВ#,

17,03 
Codziennie
12:10
Czas przejazdu02 h. 45 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

14:55

Bolechów

БОЛЕХІВ#,

17,03 
Codziennie
13:55
Czas przejazdu02 h. 20 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

16:15

Bolechów

БОЛЕХІВ#,

17,03 
Codziennie
15:45
Czas przejazdu02 h. 24 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

18:09

Bolechów

БОЛЕХІВ#,

17,03 
Codziennie
16:45
Czas przejazdu02 h. 34 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

19:19

Bolechów

БОЛЕХІВ#,

17,03 
Poza nie
12:50
Czas przejazdu02 h. 50 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

15:40

Bolechów

БОЛЕХІВ#,

17,20 
Poza nie
08:50
Czas przejazdu02 h. 29 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

11:19

Bolechów

БОЛЕХІВ#,

17,47 
Codziennie
17:20
Czas przejazdu02 h. 00 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

19:20

Bolechów

БОЛЕХІВ#,

17,47 
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Bolechów
Do miasta Lwów
Z miasta Bolechów
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu