Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kraków — Kałusz

Najlepsza oferta

pon, wto, pią
07:40
Czas przejazdu10 h. 20 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

19:00

Kałusz

Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15

79,00 

Rozkład jazdy autobusów Kraków — Kałusz w 2019 roku

Poza czw
01:30
Czas przejazdu09 h. 25 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

11:55

Kałusz

Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15

80,00 
Poza czw
23:10
Czas przejazdu12 h. 05 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

11:15
+1 dzień

Kałusz

Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15

80,06 
Poza czw
23:10
Czas przejazdu11 h. 05 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

11:15
+1 dzień

Kałusz

Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15

81,60 
27.08, 30.08, 31.08...
07:40
Czas przejazdu11 h. 20 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

19:00

Kałusz

Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15

81,76 
Codziennie
00:45
Czas przejazdu10 h. 50 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:35

Kałusz

Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15

89,10 
Codziennie
20:30
Czas przejazdu10 h. 50 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

07:20
+1 dzień

Kałusz

Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15

89,94 
Codziennie
18:20
Czas przejazdu10 h. 50 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

06:10
+1 dzień

Kałusz

Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15

90,00 
Codziennie
20:30
Czas przejazdu10 h. 00 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

07:30
+1 dzień

Kałusz

Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15

90,00 
Poza śro i czw
23:00
Czas przejazdu11 h. 15 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:15
+1 dzień

Kałusz

Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15

95,00 
Codziennie
23:00
Czas przejazdu10 h. 20 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:20
+1 dzień

Kałusz

Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15

95,00 
Poza śro i czw
23:00
Czas przejazdu11 h. 15 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:15
+1 dzień

Kałusz

Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15

95,00 
pon, wto, nie
01:15
Czas przejazdu09 h. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

11:15

Kałusz

Dworzec autobusowy, ul. Privikzalna 15, Kałusz

100,00 
Poza nie
21:00
Czas przejazdu10 h. 00 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

08:00
+1 dzień

Kałusz

Dworzec autobusowy, ul. Privikzalna 15, Kałusz

100,00 
Poza nie
01:40
Czas przejazdu09 h. 30 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:10

Kałusz

Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15

105,30 
Codziennie
01:25
Czas przejazdu10 h. 45 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:10

Kałusz

Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15

106,30 
Poza pon i czw
01:30
Czas przejazdu10 h. 20 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

11:50

Kałusz

Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15

106,30 
Codziennie
18:20
Czas przejazdu11 h. 50 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

06:10
+1 dzień

Kałusz

Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15

106,30 
pon, czw, pią
22:50
Czas przejazdu09 h. 05 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

08:55
+1 dzień

Kałusz

Калуш АС[ua], вул. Привокзальна,15{49.01254/24.35242}

112,98 
W niedziele
23:55
Czas przejazdu11 h. 30 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

11:25
+1 dzień

Kałusz

Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15

134,91 
W weekendy
01:15
Czas przejazdu09 h. 55 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

11:10

Kałusz

Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15

169,55 
Poza nie
21:00
Czas przejazdu11 h. 15 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

08:15
+1 dzień

Kałusz

Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15

169,55 
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Kałusz
Do miasta Kraków
Z miasta Kałusz
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu