Bilety autobusowe

Kraków - Kałusz

od 70 zł, 20 wrz

Rozkład jazdy PKS Kraków – Kałusz

01:30
27 wrz
w drodze 09 godz. 20 min

Krakow

Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18

11:50
27 wrz

Kalush

Stopping Kalush, Privokzalnaya street; house 15

78
01:30
27 wrz
Krakow
Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18
07:00
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
08:50
Lviv
10:15
Stryi
10:50
Bolekhiv
11:15
Dolyna
11:50
27 wrz
Kalush
Stopping Kalush, Privokzalnaya street; house 15
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
00:45
27 wrz
w drodze 10 godz. 50 min

Krakow

Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18

12:35
27 wrz

Kalush

Bus station Kalush, Privokzalnaya street; house 3

89
00:45
27 wrz
Krakow
Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18
02:10
Tarnow
03:05
Rzeszow
07:15
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
09:45
Lviv
11:00
Stryi
11:55
Dolyna
12:35
27 wrz
Kalush
Bus station Kalush, Privokzalnaya street; house 3
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:20
27 wrz
w drodze 10 godz. 50 min

Krakow

Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18

06:10
28 wrz

Kalush

Stopping Kalush, Privokzalnaya street; house 15

113
18:20
27 wrz
Krakow
Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18
20:40
Rzeszow
22:20
Przemysl
22:50
Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)
02:50
Lviv
04:20
Stryi
05:20
Dolyna
06:10
28 wrz
Kalush
Stopping Kalush, Privokzalnaya street; house 15
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
27 wrz
w drodze 10 godz. 20 min

Krakow

John Paul II Airport, the street of Captain Mechislav Medvetsky; house 1

07:20
28 wrz

Kalush

,

107
20:00
27 wrz
Krakow
John Paul II Airport, the street of Captain Mechislav Medvetsky; house 1
07:20
28 wrz
Kalush
,
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:15
27 wrz
w drodze 10 godz. 20 min

Krakow

Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18

07:35
28 wrz

Kalush

AS ul. Pryvokzalna 15

80
20:15
27 wrz
Krakow
Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18
07:35
28 wrz
Kalush
AS ul. Pryvokzalna 15
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:15
27 wrz
w drodze 10 godz. 20 min

Krakow

Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18

07:35
28 wrz

Kalush

Stopping Kalush, Privokzalnaya street; house 15

82
20:15
27 wrz
Krakow
Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18
07:35
28 wrz
Kalush
Stopping Kalush, Privokzalnaya street; house 15
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
27 wrz
w drodze 10 godz. 15 min

Krakow

Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18

08:15
28 wrz

Kalush

Stopping Kalush, Privokzalnaya street; house 15

99
21:00
27 wrz
Krakow
Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18
22:55
Rzeszow
00:30
Korchowa entrypoint (Poland/Ukraine)
05:35
Lviv
06:40
Stryi
07:25
Dolyna
08:15
28 wrz
Kalush
Stopping Kalush, Privokzalnaya street; house 15
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:50
27 wrz
w drodze 09 godz. 05 min

Krakow

Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18

08:55
28 wrz

Kalush

Kalush, Bus station

85
22:50
27 wrz
Krakow
Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18
08:55
28 wrz
Kalush
Kalush, Bus station
  • Autobus
  • 153
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
27 wrz
w drodze 10 godz. 15 min

Krakow

Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18

10:15
28 wrz

Kalush

Stopping Kalush, Privokzalnaya street; house 15

78
23:00
27 wrz
Krakow
Bus station Krakow, Boziatskaya street; house 18
01:30
Rzeszow
03:10
Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)
07:10
Lviv
07:35
Lviv
08:45
Stryi
09:15
Bolekhiv
09:35
Dolyna
09:55
Broshniv
10:15
28 wrz
Kalush
Stopping Kalush, Privokzalnaya street; house 15
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Kałusz
Z miasta Kałusz