Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kraków — Kałusz w 2018 rok roku

23:10
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 12 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:15+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, pią, sob, nie
23:55
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 11 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:25+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W niedziele
23:00
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 11 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:15+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, pią, sob, nie
20:15
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 10 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:35+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, sob
00:45
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 10 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:35
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, nie
01:30
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 08 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:50
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
20:30
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 10 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:20
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 10 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:10+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 15.12...
01:30
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 11 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:00
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, śro, sob
18:20
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 11 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:10+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
21:00
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 11 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:15+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, pią, sob
01:15
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 09 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:10
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W weekendy
01:15
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
Czas przejazdu 09 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:10
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy
pon, wto, śro, pią, sob, nie
23:10
Czas przejazdu 12 h. 05 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

11:15
+1 dzień

Kałusz

Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15

71
23:10
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
00:40
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
02:15
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
03:55
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
08:15
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
09:35
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
10:30
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
11:15
+1 dzień
Kałusz
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Jatsiv V.V.
  • Oceniono na 2.8 z 5
    Na podstawie 7 opinii
  • Punktualność
    2.7
  • Stan techniczny
    2.7
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.1
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    2.7
W niedziele
23:55
Czas przejazdu 11 h. 30 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

11:25
+1 dzień

Kałusz

Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15

80
23:55
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
02:55
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
06:25
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
08:45
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
09:45
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
10:35
Dolina
"Dworzec autobusowy Dolina; ul. Shevchenka 1 A"
11:25
+1 dzień
Kałusz
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
  • Autobus
  • MAN S2000
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Denisivka-plus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw, pią, sob, nie
23:00
Czas przejazdu 11 h. 15 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

10:15
+1 dzień

Kałusz

Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15

80
23:00
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
03:10
Medyka PC (Polska/Ukraina)
"Medyka checkpoint (Poland/Ukraine); Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)"
07:10
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
07:35
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
08:45
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
09:15
Bolechów
"Przystanek; ploshcha Ivana Frankа"
09:35
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
10:15
+1 dzień
Kałusz
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Fedak U.Y. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw, sob
20:15
Czas przejazdu 10 h. 20 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

07:35
+1 dzień

Kałusz

Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15

80
20:15
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
23:45
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
04:00
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
04:25
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
06:00
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
06:30
Bolechów
"Przystanek; ploshcha Ivana Frankа"
06:50
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
07:15
Broszniów
"Dworzec autobusowy Broshniv; ul. 22 Sichnia 138"
07:35
+1 dzień
Kałusz
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
  • Autobus
  • MAH A-32(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Єvrotur-Plus" TOV

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, nie
00:45
Czas przejazdu 10 h. 50 min

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

12:35

Kałusz

Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15

92
00:45
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
12:35
Kałusz
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
01:30
Czas przejazdu 08 h. 20 min

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

11:50

Kałusz

Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15

95
01:30
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
07:00
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
08:50
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
10:15
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
10:50
Bolechów
"Dworzec autobusowy; ul. Zaliznychna 25"
11:15
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
11:50
Kałusz
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Fedak Іvan Mihajlovich

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
20:30
Czas przejazdu 10 h. 50 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

07:20
+1 dzień

Kałusz

Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15

95
20:30
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
22:40
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
00:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
03:55
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
05:40
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
06:30
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
07:20
+1 dzień
Kałusz
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Modultrans o.g.
  • Oceniono na 4.4 z 5
    Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    4.8
  • Stan techniczny
    4.4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.4
15.12...
18:20
Czas przejazdu 10 h. 50 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

06:10
+1 dzień

Kałusz

Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15

102
18:20
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
20:40
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
22:20
Przemyśl
"Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4"
22:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
"Medyka checkpoint (Poland/Ukraine); Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)"
02:50
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
04:20
Stryj
"Przystanek; ul. Bolekhivska 2"
05:20
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
06:10
+1 dzień
Kałusz
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Prykarpatskiy-Ekspres o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, śro, sob
01:30
Czas przejazdu 11 h. 30 min

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

13:00

Kałusz

Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15

102
01:30
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
03:20
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
04:40
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
10:00
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
11:00
Stryj
"Przystanek; ul. Bolekhivska 2"
12:00
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
13:00
Kałusz
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Prykarpatskiy-Ekspres o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
18:20
Czas przejazdu 11 h. 50 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

06:10
+1 dzień

Kałusz

Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15

138
18:20
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
20:40
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
22:20
Przemyśl
"Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4"
22:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
"Medyka checkpoint (Poland/Ukraine); Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)"
02:50
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
04:20
Stryj
"Przystanek; ul. Bolekhivska 2"
05:20
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
06:10
+1 dzień
Kałusz
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Prykarpatskiy-Ekspres o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, pią, sob
21:00
Czas przejazdu 11 h. 15 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

08:15
+1 dzień

Kałusz

Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15

145
21:00
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
22:55
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
00:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
05:35
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
06:40
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
07:25
Dolina
"Dworzec autobusowy Dolina; ul. Shevchenka 1 A"
08:15
+1 dzień
Kałusz
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • DMD Ukraina

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W weekendy
01:15
Czas przejazdu 09 h. 55 min

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

11:10

Kałusz

Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15

145
01:15
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
03:25
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
05:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
07:45
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
08:05
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
08:55
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
09:55
Dolina
"Dworzec autobusowy Dolina; ul. Shevchenka 1 A"
11:10
Kałusz
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • DMD Ukraina

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

01:15
Czas przejazdu 09 h. 55 min

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

11:10

Kałusz

Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15

145
01:15
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
03:25
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
05:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
07:40
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
08:05
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
08:55
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
09:50
Dolina
"Dworzec autobusowy Dolina; ul. Shevchenka 1 A"
11:10
Kałusz
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • DMD Ukraina

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Kałusz
Do miasta Kraków
Z miasta Kałusz