Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kałusz — Wrocław w 2018 rok roku

14:40
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
Czas przejazdu 15 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:50+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
17:50
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
Czas przejazdu 15 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw, pią, sob, nie
18:20
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
Czas przejazdu 14 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
20:20
Przystanek; ul. Pryvokzalna 3
Czas przejazdu 13 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:20
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
Czas przejazdu 14 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:30+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
wto, czw, sob
14:40
Czas przejazdu 15 h. 10 min
+1 dzień

Kałusz

Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15

05:50
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

109
14:40
Kałusz
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
14:55
Broszniów
"Dworzec autobusowy Broshniv; ul. 22 Sichnia 138"
15:20
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
15:50
Bolechów
"Przystanek; ploshcha Ivana Frankа"
16:20
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
17:50
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
18:20
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
20:30
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
00:30
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
02:00
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
04:00
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
05:50
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • MAH A-32(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Єvrotur-Plus" TOV

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, czw, pią, sob, nie
17:50
Czas przejazdu 15 h. 10 min
+1 dzień

Kałusz

Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15

09:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

124
17:50
Kałusz
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
18:25
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
20:40
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
19:20
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
22:20
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
00:40
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
02:15
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
03:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
05:30
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
07:30
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
09:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Jatsiv V.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
18:20
Czas przejazdu 14 h. 00 min
+1 dzień

Kałusz

Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15

08:20
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

124
18:20
Kałusz
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
19:00
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
19:25
Bolechów
"Dworzec autobusowy; ul. Zaliznychna 25"
20:10
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
22:05
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
23:25
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
01:25
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
03:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
05:25
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
06:55
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
08:20
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Fedak Іvan Mihajlovich

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
20:20
Czas przejazdu 13 h. 40 min
+1 dzień

Kałusz

Przystanek; ul. Pryvokzalna 3

09:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

131
20:20
Kałusz
Przystanek; ul. Pryvokzalna 3
21:00
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
22:00
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
23:10
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
00:20
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
01:10
Przemyśl
"Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4"
02:50
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
05:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
06:20
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
07:50
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
09:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Prykarpatskiy-Ekspres o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:20
Czas przejazdu 14 h. 10 min
+1 dzień

Kałusz

Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15

05:30
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

167
15:20
Kałusz
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
16:00
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
16:50
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
18:00
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
18:30
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
19:45
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
22:10
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
01:00
Kraków
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
01:20
Kraków
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
02:20
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
04:00
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
05:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Modultrans o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Kałusz
Do miasta Wrocław
Do miasta Kałusz
Z miasta Wrocław