Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusoweKałusz – Wrocław

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kałusz — Wrocław

Najlepsza oferta

Codziennie
20:20
Czas przejazdu13 h. 40 min
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
09:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
110,00 
Przewoźnik: Przykarpacki Ekspres
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Kałusz — Wrocław w 2020 roku

Codziennie
17:45
Czas przejazdu15 h. 15 min
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
08:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
114,56 
Przewoźnik: EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Гал-Всесвіт"
Ocena:
Codziennie
15:20
Czas przejazdu14 h. 20 min
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
04:40
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
117,30 
Przewoźnik: Modultrans
Ocena:
Codziennie
16:05
Czas przejazdu16 h. 15 min
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
07:20
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
123,64 
Przewoźnik: EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
Ocena:
Poza wto
17:50
Czas przejazdu15 h. 10 min
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
09:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
125,84 
Przewoźnik: Yatsiv V.V.
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Poza nie
18:20
Czas przejazdu15 h. 05 min
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
08:25
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
130,00 
Przewoźnik: PKS OSTROWIEC SW
Ocena:
wto, śro, pią, sob
18:20
Czas przejazdu14 h. 00 min
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
08:20
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
130,87 
Przewoźnik: Euro Trans M
Autobus: VanHool 59(СВ)
Ocena:
Poza pon
18:20
Czas przejazdu14 h. 00 min
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
08:20
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
134,23 
Przewoźnik: Euro Trans M
Autobus: VanHool 59(СВ)
Ocena:
Codziennie
20:20
Czas przejazdu12 h. 40 min
Kałusz
Przystanek, ul. Pryvokzalna 3
09:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
134,23 
Przewoźnik: Prykarpatsky Express
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Codziennie
15:20
Czas przejazdu14 h. 10 min
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
05:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
142,62 
Przewoźnik: Modultrans
Autobus: Setra (Free)
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Kałusz
Do miasta Wrocław
Do miasta Kałusz
Z miasta Wrocław

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu