Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kałusz — Wrocław w 2019 rok roku

Codziennie
15:20
14 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Kałusz

Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15

05:30
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

95,38 
15:10
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
16:00
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
16:50
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
18:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
18:30
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
22:10
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
01:00
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
01:20
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
02:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
04:00
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
05:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Modultrans
  • Setra (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
15:20
14 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Kałusz

Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15

05:30
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

102,72 
15:10
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
16:00
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
16:50
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
18:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
18:30
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
22:10
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
01:00
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
01:20
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
02:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
04:00
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
05:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Modultrans
  • Setra (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, czw, sob
14:40
15 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Kałusz

Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15

05:50
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

110,06 
14:35
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
14:55
Broszniów
Dworzec autobusowy Broshniv, ul. 22 Sichnia 138
15:20
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
15:50
Bolechów
Przystanek, ploshcha Ivana Frankа
16:20
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
17:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
18:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
00:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
04:00
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
05:50
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eurotour-Plus
  • MAH A-32(free)
pon, śro, czw, pią, sob, nie
17:50
15 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Kałusz

Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15

09:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

110,06 
17:40
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
18:25
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
20:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
19:20
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
22:20
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
00:40
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
02:15
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
03:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
07:30
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Yatsiv V.V.
  • Neoplan(Free)
Codziennie
20:20
12 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Kałusz

Przystanek, ul. Pryvokzalna 3

09:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

117,39 
20:10
Kałusz
Przystanek, ul. Pryvokzalna 3
21:00
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
22:00
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
23:10
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:20
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
01:10
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
02:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
05:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:20
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
07:50
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Prykarpatsky Express
  • Neoplan(Free)
wto, śro, czw, pią, sob, nie
18:20
14 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kałusz

Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15

08:20
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

124,73 
18:15
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
19:00
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
19:25
Bolechów
Dworzec autobusowy, ul. Zaliznychna 25
20:10
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
22:05
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
23:25
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
01:25
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
03:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:25
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
06:55
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
08:20
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Fedak Ivan Mikhailovich
  • Van Hool (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Popularne kierunki
Z miasta Kałusz
Do miasta Wrocław
Do miasta Kałusz
Z miasta Wrocław
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!