Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kałusz — Kraków w 2018 rok roku

13:45
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
Czas przejazdu 10 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:45
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:15
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
Czas przejazdu 09 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:50
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W piątki
14:40
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
Czas przejazdu 09 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:30+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
17:15
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
Czas przejazdu 10 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:15+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, śro, czw, pią, sob
11:00
Przystanek; ul. Pryvokzalna 3
Czas przejazdu 10 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:30
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
18:50
Przystanek; ul. Pryvokzalna 3
Czas przejazdu 09 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:15+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
11:00
Przystanek; ul. Pryvokzalna 3
Czas przejazdu 07 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:40
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, sob, nie
11:00
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
Czas przejazdu 10 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:25
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią
11:00
Przystanek; ul. Pryvokzalna 3
Czas przejazdu 07 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:40
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W czwartki
12:45
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
Czas przejazdu 09 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:25
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw
18:50
Przystanek; ul. Pryvokzalna 3
Czas przejazdu 09 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:15+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, pią
16:05
Przystanek; ul. Pryvokzalna 3
Czas przejazdu 11 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:30+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
15:20
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
Czas przejazdu 09 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
20:20
Przystanek; ul. Pryvokzalna 3
Czas przejazdu 09 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:20
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
Czas przejazdu 09 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:55+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
20:20
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
Czas przejazdu 10 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:30+1 dzień
Dw. MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta st. 10 - 13); Kraków
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
17:50
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
Czas przejazdu 10 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:55+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw, pią, sob, nie
15:30
Kalush; Bus station
Czas przejazdu 33 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:30+2 dni
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro
18:50
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
Czas przejazdu 09 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:10+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, sob, nie
15:20
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
Czas przejazdu 10 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:20+1 dzień
Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:45
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
Czas przejazdu 11 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:50+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
Codziennie
13:45
Czas przejazdu 10 h. 00 min

Kałusz

Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15

23:45

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

73
13:45
Kałusz
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
14:30
Dolina
"Dworzec autobusowy Dolina; ul. Shevchenka 1 A"
15:40
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
17:10
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
18:30
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
20:55
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
23:45
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • DMD Ukraina

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W piątki
13:15
Czas przejazdu 09 h. 35 min

Kałusz

Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15

22:50

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

80
13:15
Kałusz
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
14:00
Dolina
"Dworzec autobusowy Dolina; ul. Shevchenka 1 A"
14:50
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
15:50
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
17:30
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
19:45
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
22:50
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • MAN S2000
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Denisivka-plus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, sob
14:40
Czas przejazdu 09 h. 50 min
+1 dzień

Kałusz

Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15

00:30
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

80
14:40
Kałusz
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
14:55
Broszniów
"Dworzec autobusowy Broshniv; ul. 22 Sichnia 138"
15:20
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
15:50
Bolechów
"Przystanek; ploshcha Ivana Frankа"
16:20
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
17:50
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
18:20
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
20:30
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
00:30
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • MAH A-32(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Єvrotur-Plus" TOV

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, śro, czw, pią, sob
17:15
Czas przejazdu 10 h. 00 min
+1 dzień

Kałusz

Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15

03:15
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

80
17:15
Kałusz
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
18:00
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
18:25
Bolechów
"Przystanek; ploshcha Ivana Frankа"
18:55
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
20:15
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
20:45
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
22:15
Medyka PC (Polska/Ukraina)
"Medyka checkpoint (Poland/Ukraine); Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:15
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Fedak U.Y. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
11:00
Czas przejazdu 10 h. 30 min

Kałusz

Przystanek; ul. Pryvokzalna 3

21:30

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

87
11:00
Kałusz
Przystanek; ul. Pryvokzalna 3
11:50
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
12:50
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
13:50
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
14:25
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
15:20
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
19:40
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
21:30
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan 71
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Nikolo

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
18:50
Czas przejazdu 09 h. 25 min
+1 dzień

Kałusz

Przystanek; ul. Pryvokzalna 3

04:15
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

87
18:50
Kałusz
Przystanek; ul. Pryvokzalna 3
19:30
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
20:30
Stryj
"Stryj; Stryj"
21:35
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
23:45
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
01:15
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
04:15
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Nikolo

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, sob, nie
11:00
Czas przejazdu 07 h. 40 min

Kałusz

Przystanek; ul. Pryvokzalna 3

18:40

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

87
11:00
Kałusz
Przystanek; ul. Pryvokzalna 3
11:50
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
12:50
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
13:50
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
14:25
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
15:20
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
18:40
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan 71
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Nikolo

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią
11:00
Czas przejazdu 10 h. 25 min

Kałusz

Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15

21:25

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

87
11:00
Kałusz
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
11:50
Dolina
"Dworzec autobusowy Dolina; ul. Shevchenka 1 A"
12:50
Stryj
"Stryj; Stryj"
13:50
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu); Dvirtseva ploshcha 1"
14:25
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu); Dvirtseva ploshcha 1"
15:20
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
18:55
Rzeszów
"Centrum handlowe Galeria Rzeszów; al. Józefa Piłsudskiego 44"
21:25
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan 71
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Nikolo

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W czwartki
11:00
Czas przejazdu 07 h. 40 min

Kałusz

Przystanek; ul. Pryvokzalna 3

18:40

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

87
11:00
Kałusz
Przystanek; ul. Pryvokzalna 3
11:50
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
12:50
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
13:50
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
14:25
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
15:20
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
18:40
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan 71
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Nikolo

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw
12:45
Czas przejazdu 09 h. 40 min

Kałusz

Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15

22:25

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

87
12:45
Kałusz
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
13:25
Dolina
"Dworzec autobusowy Dolina; ul. Shevchenka 1 A"
14:10
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
15:40
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
16:10
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
19:55
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
22:25
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan 71
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Nikolo

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, pią
18:50
Czas przejazdu 09 h. 25 min
+1 dzień

Kałusz

Przystanek; ul. Pryvokzalna 3

04:15
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

87
18:50
Kałusz
Przystanek; ul. Pryvokzalna 3
19:30
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
20:30
Stryj
"Stryj; Stryj"
21:35
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
23:45
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
01:15
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
04:15
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Nikolo

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
16:05
Czas przejazdu 11 h. 25 min
+1 dzień

Kałusz

Przystanek; ul. Pryvokzalna 3

02:30
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

90
16:05
Kałusz
Przystanek; ul. Pryvokzalna 3
02:30
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • East West Eurolines

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:20
Czas przejazdu 09 h. 40 min
+1 dzień

Kałusz

Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15

01:00
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

95
15:20
Kałusz
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
16:00
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
16:50
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
18:00
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
18:30
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
19:45
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
22:10
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
01:00
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Modultrans o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
20:20
Czas przejazdu 09 h. 00 min
+1 dzień

Kałusz

Przystanek; ul. Pryvokzalna 3

05:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

95
20:20
Kałusz
Przystanek; ul. Pryvokzalna 3
21:00
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
22:00
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
23:10
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
00:20
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
01:10
Przemyśl
"Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4"
02:50
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
05:20
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Prykarpatskiy-Ekspres o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
18:20
Czas przejazdu 09 h. 35 min
+1 dzień

Kałusz

Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15

03:55
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

95
18:20
Kałusz
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
19:00
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
19:25
Bolechów
"Dworzec autobusowy; ul. Zaliznychna 25"
20:10
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
22:05
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
23:25
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
01:25
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
03:55
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Fedak Іvan Mihajlovich

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
20:20
Czas przejazdu 10 h. 10 min
+1 dzień

Kałusz

Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15

05:30
+1 dzień

Kraków

Dw. MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta st. 10 - 13); Kraków

100
20:20
Kałusz
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
05:30
+1 dzień
Kraków
Dw. MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta st. 10 - 13); Kraków
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PRZYKARPACKI EKSPRES

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, czw, pią, sob, nie
17:50
Czas przejazdu 10 h. 05 min
+1 dzień

Kałusz

Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15

03:55
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

102
17:50
Kałusz
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
18:25
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
20:40
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
19:20
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
22:20
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
00:40
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
02:15
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
03:55
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Jatsiv V.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro
15:30
Czas przejazdu 33 h. 00 min
+2 dni

Kałusz

Kalush; Bus station

23:30
+2 dni

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

109
15:30
Kałusz
Kalush; Bus station
23:30
+2 dni
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • 153
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • REGABUS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, sob, nie
18:50
Czas przejazdu 09 h. 20 min
+1 dzień

Kałusz

Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15

04:10
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

116
18:50
Kałusz
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
19:25
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
20:25
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
21:30
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
23:20
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
01:10
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
04:10
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Prykarpatskiy-Ekspres o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:20
Czas przejazdu 10 h. 00 min
+1 dzień

Kałusz

Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15

01:20
+1 dzień

Kraków

Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1

140
15:20
Kałusz
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
16:00
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
16:50
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
18:00
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
18:30
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
19:45
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
22:10
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
01:20
+1 dzień
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Modultrans o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
13:45
Czas przejazdu 11 h. 05 min
+1 dzień

Kałusz

Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15

23:50
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

150
13:45
Kałusz
Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15
23:50
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • JORDAN

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Kałusz
Do miasta Kałusz
Z miasta Kraków