Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Wrocław - Kałusz

od 108 zł, 12 gru

Rozkład jazdy PKS Wrocław – Kałusz

16:00
2 sty
w drodze 14 godz. 30 min

Wroclaw

Bus station "Wroclaw", Suha street; house 1

07:30
3 sty

Kalush

Bus station Kalush, Privokzalnaya street; house 15

118
16:00
2 sty
Wroclaw
Bus station "Wroclaw", Suha street; house 1
07:30
3 sty
Kalush
Bus station Kalush, Privokzalnaya street; house 15
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
2 sty
w drodze 14 godz. 30 min

Wroclaw

Bus station "Wroclaw", Suha street; house 1

07:30
3 sty

Kalush

Bus station Kalush, Privokzalnaya street; house 15

115
16:00
2 sty
Wroclaw
Bus station "Wroclaw", Suha street; house 1
07:30
3 sty
Kalush
Bus station Kalush, Privokzalnaya street; house 15
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:40
2 sty
w drodze 15 godz. 35 min

Wroclaw, Nizhnesilezskoe, Wroclaw

Bus station "Wroclaw", Suha street; house 1

11:15
3 sty

Kalush

Bus station Kalush, Privokzalnaya street; house 15

121
18:40
2 sty
Wroclaw, Nizhnesilezskoe, Wroclaw
Bus station "Wroclaw", Suha street; house 1
19:25
Opole
21:25
Katowice
23:00
Krakow
00:40
Tarnow
02:15
Rzeszow
03:55
Korchowa entrypoint (Poland/Ukraine)
08:15
Lviv
09:35
Stryi
10:30
Dolyna
11:15
3 sty
Kalush
Bus station Kalush, Privokzalnaya street; house 15
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:10
2 sty
w drodze 13 godz. 40 min

Wroclaw, Nizhnesilezskoe, Wroclaw

Bus station "Wroclaw", Suha street; house 1

11:50
3 sty

Kalush

Bus station Kalush, Privokzalnaya street; house 15

124
21:10
2 sty
Wroclaw, Nizhnesilezskoe, Wroclaw
Bus station "Wroclaw", Suha street; house 1
23:45
Katowice
01:25
Krakow
07:00
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
08:50
Lviv
10:15
Stryi
10:50
Bolekhiv
11:15
Dolyna
11:50
3 sty
Kalush
Bus station Kalush, Privokzalnaya street; house 15
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
2 sty
w drodze 15 godz. 35 min

Wroclaw

Bus station "Wroclaw", Suha street; house 1

12:35
3 sty

Kalush

Bus station Kalush, Privokzalnaya street; house 15

146
20:00
2 sty
Wroclaw
Bus station "Wroclaw", Suha street; house 1
12:35
3 sty
Kalush
Bus station Kalush, Privokzalnaya street; house 15
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
2 sty
w drodze 15 godz. 35 min

Wroclaw

Bus station "Wroclaw", Suha street; house 1

12:35
3 sty

Kalush

Bus stop Kalush, Privokzalnaya street; house 3

140
20:00
2 sty
Wroclaw
Bus station "Wroclaw", Suha street; house 1
12:35
3 sty
Kalush
Bus stop Kalush, Privokzalnaya street; house 3
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
2 sty
w drodze 15 godz. 35 min

Wroclaw

Bus station "Wroclaw", Suha street; house 1

12:35
3 sty

Kalush

168
20:00
2 sty
Wroclaw
Bus station "Wroclaw", Suha street; house 1
12:35
3 sty
Kalush
  • Autobus
  • НЕОПЛАН_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Kałusz
Do miasta Wrocław
Z miasta Kałusz