Rozkład jazdy PKS Wrocław – Kałusz

13:30
16 sty
06:10
17 sty
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
Przestań Kalush, ulica Privokzalnaya; dom 15
Kupić za
99,25
13:30
16 sty
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
14:50
Opole
16:40
Katowice
18:00
Kraków
20:40
Rzeszów
22:20
Przemyśl
22:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
03:10
Lwów
04:20
Stryj
05:20
Dolyna
06:10
17 sty
Kalush
Przestań Kalush, ulica Privokzalnaya; dom 15
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
16 sty
06:10
17 sty
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
Avtovokzal, vul. Pryvokzalna, 13
Kupić za
110,00
13:30
16 sty
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
06:10
17 sty
Kałusz
Avtovokzal, vul. Pryvokzalna, 13
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
16 sty
06:10
17 sty
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
KALUSH
Kupić za
119,87
13:30
16 sty
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
06:10
17 sty
Kałusz
KALUSH
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
16 sty
07:20
17 sty
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
Przestań Kalush, ulica Privokzalnaya; dom 15
Kupić za
96,67
16:00
16 sty
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
17:20
Opole
19:00
Katowice
20:20
Kraków
22:40
Rzeszów
00:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
03:55
Lwów
05:40
Stryj
06:30
Dolyna
07:20
17 sty
Kalush
Przestań Kalush, ulica Privokzalnaya; dom 15
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
16 sty
07:20
17 sty
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
Kupić za
96,96
16:00
16 sty
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
07:20
17 sty
Kałusz
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
16 sty
09:35
17 sty
Dworzec PKS , ul. Sucha 1 (galeria Wroclavia poziom -2)
Dworzec autobusowy Kalush, ulica Privokzalnaya; dom 3
Kupić za
96,67
16:00
16 sty
Wrocław
Dworzec PKS , ul. Sucha 1 (galeria Wroclavia poziom -2)
18:50
Katowice
20:05
Kraków
02:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:35
Lwów
07:05
Lwów
08:05
Stryj
09:00
Dolyna
09:35
17 sty
Kalush
Dworzec autobusowy Kalush, ulica Privokzalnaya; dom 3
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
16 sty
09:35
17 sty
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
KALUSH
Kupić za
111,87
16:00
16 sty
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
09:35
17 sty
Kałusz
KALUSH
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
16 sty
11:15
17 sty
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
Przestań Kalush, ulica Privokzalnaya; dom 15
Kupić za
100,28
18:40
16 sty
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
19:25
Opole
21:25
Katowice
23:00
Kraków
00:40
Tarnów
02:15
Rzeszów
03:55
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
08:15
Lwów
09:35
Stryj
10:30
Dolyna
11:15
17 sty
Kalush
Przestań Kalush, ulica Privokzalnaya; dom 15
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
16 sty
11:15
17 sty
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
Kupić za
96,96
18:40
16 sty
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
11:15
17 sty
Kałusz
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
16 sty
11:50
17 sty
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
Przestań Kalush, ulica Privokzalnaya; dom 15
Kupić za
96,67
21:10
16 sty
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
22:40
Opole
23:45
Katowice
01:25
Kraków
07:00
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
08:50
Lwów
10:15
Stryj
10:50
Bolechów
11:15
Dolyna
11:50
17 sty
Kalush
Przestań Kalush, ulica Privokzalnaya; dom 15
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:40
16 sty
11:55
17 sty
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
Przestań Kalush, ulica Privokzalnaya; dom 15
Kupić za
120,00
20:40
16 sty
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
11:55
17 sty
Kałusz
Przestań Kalush, ulica Privokzalnaya; dom 15
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
16 sty
12:35
17 sty
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
KALUSH
Kupić za
114,85
20:00
16 sty
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
12:35
17 sty
Kałusz
KALUSH
  • Autobus
  • НЕОПЛАН_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Wrocław – Kałusz

07:30
16 sty
09:30
17 sty
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
Dworzec autobusowy Kalush, ulica Privokzalnaya; dom 3
Kupić za
90,23
07:30
16 sty
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Suhaya; dom 1/11
09:15
Opole
10:35
Gliwice
11:10
Zabrze
12:55
Katowice
14:45
Kraków
16:50
Kielce
18:25
Radom
20:35
Lublin
21:45
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:10
Włodzimierz Wołyński
03:30
Nowowołyńsk
04:45
Czerwonohrad
05:25
Żółkiew
05:55
Lwów
06:15
ulica Stryiska; dom 109
07:25
Drohobycz
07:40
Truskawiec
08:15
Stryj
08:35
Morszyn
09:00
Dolyna
09:30
17 sty
Kalush
Dworzec autobusowy Kalush, ulica Privokzalnaya; dom 3
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Kałusz
Do miasta Wrocław
Z miasta Kałusz

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.